Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Film » Oluja podsvesti! (dokumentarac) (8. svetsko cudo)
Oluja podsvesti! (dokumentarac)






400
poruka na forumu
56 795



post # 1 | 03.10.2012 , 3:01 PM

Vrlo zanimljiv dokumentarac o coveku koji je oziveo 75 godina posle svoje smrti, pogledajte, pa mi kazite sta mislite, namestaljka ili ... cudo.



Poruku je menjao/la ure3808 - Sreda, 03.10.2012, 3:46 PM

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 2 | 03.10.2012 , 3:22 PM

Hvala na preporuci... pogledacemo ;)

:P









408
poruka na forumu
12 196



post # 3 | 03.10.2012 , 4:22 PM

Volim dokumentarce, pogledacu film :)

http://www.youtube.com/watch?v=FGRgEEeuZhM







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 4 | 03.10.2012 , 7:54 PM

Mozak je najveca enigma,i nas mozak radi jako slozeno i komlikovano ...

Cist primjer da se dokazu stvari iz videa

covek kada oslepi tj izgubi vid,centri odredjeni odredjeni za vid pocinju da se gase i da se smanjuju,a centri za sluh,ukus,miris pocinju da se uvecavaju.... :)

Oko mozga,i one cuvene "slobodne volje" ima dosta toga da se kaze,mozda i otvorim temu na taj racun :)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









400
poruka na forumu
56 795



post # 5 | 03.10.2012 , 8:30 PM

XAVI_PG,
Quote (XAVI_PG)
Mozak je najveca enigma,i nas mozak radi jako slozeno i komlikovano ...


Da, covek nije svestan sta sve moze i koliko je ogranicen, dok ne probije sve moguce psihicke barijere i umesto "Ne mogu" kaze nesto drugo. Ovakve svari, kontrole tela, rada srca, organa, izlecenje, sve to postici samo mozgom, to je vec nesto, cak neki naucnici kazu da su 90% bolesti nastale iz mozga, ne mislim na mentalne bolesti.

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 6 | 03.10.2012 , 8:42 PM

Quote (ure3808)
Da, covek nije svestan sta sve moze i koliko je ogranicen, dok ne probije sve moguce psihicke barijere i umesto "Ne mogu" kaze nesto drugo. Ovakve svari, kontrole tela, rada srca, organa, izlecenje, sve to postici samo mozgom, to je vec nesto, cak neki naucnici kazu da su 90% bolesti nastale iz mozga, ne mislim na mentalne bolesti.


Hmmm svakom se desilo da je npr bio uplasen bezao od necega itd,eee sad ja sam par puta kao klinac imao priliku da bjezim,koliko sam trcao,ubrzanje imao,i sta sam sve preskakao tada,i dan danas kad prodjem i pogledam tu jednu ogradu koju sam preskocio i dalje ne vjerujem :) *mogao bi na olimpijadu da skacem,doduse morao bi u blizini da bude neki nar(sipak),i jedan brkati cika koji je kao odvaljen od neke stene* :P

Bolestan si lezis,raspadas i treba da odes na neku proslavu nesto i onako nikakav odes i ako je atmosfera ono bas full i da ti je bas dobro,i ako te "ponese" atmosfera zaboravis da si bolestan :) To su sve stvari kojih nisi svjestan :)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









400
poruka na forumu
56 795



post # 7 | 03.10.2012 , 9:00 PM

Quote (XAVI_PG)
To su sve stvari kojih nisi svjestan


Ili bas mozda jesi svestan.
ja sto puta sebi kad sam bolestan nesto, i naravno izlazi mi se u grad, kazem tipa Ma bicu bolestan kad umrem, nema se vreme sada za to :)

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 8 | 03.10.2012 , 9:44 PM

Quote (ure3808)
Ili bas mozda jesi svestan.
ja sto puta sebi kad sam bolestan nesto, i naravno izlazi mi se u grad, kazem tipa Ma bicu bolestan kad umrem, nema se vreme sada za to


Pa daaa :) A da kazes uf a ne mogu da idem previse sam bolestan,bas onda se zakucas :) Nije za dzabe ono sve se moze kad se hoce :P

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









400
poruka na forumu
56 795



post # 9 | 19.10.2012 , 8:22 PM

idemo, hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, meditacija... :p

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!



Forum » Film & TV » Film » Oluja podsvesti! (dokumentarac) (8. svetsko cudo)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: