Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Film » Grom Films Official (https://www.facebook.com/pages/Grom-Films-Official/169437546)
Grom Films Official






389
poruka na forumu
50 717



post # 1 | 28.04.2013 , 2:11 PM



Grom Films Official Youtube Channel


Posto smo tek poceli sa novim kanalom nadam se da ce da vam se svide nasi snimci jer radimo preko najboljih programa za video produkciju i animaciju:
Adobe After Effects CS6
Adobe Premiere Pro CS6
Final Cut Pro X 10.6.7
Sony Vegas Pro 13

Profili na Facebook:

Vlada Savic (thegamemaniac)
Vlada Savic

Stefan Miletic (Stefan Grom Miletic),(Otpisani na nas Nacin)
Stefan Grom Miletic


Added (11.03.2013, 2:13 PM)
---------------------------------------------
NASI EFEKTI


Added (20.03.2013, 7:07 PM)
---------------------------------------------
Nasa nova Animacija



Added (28.04.2013, 2:11 PM)
---------------------------------------------



Fajlovi: 5689161.jpg (134.2 Kb)

Poruku je menjao/la thegamemaniac - Nedelja, 28.04.2013, 2:11 PM











621
poruka na forumu
382 3516



post # 2 | 28.04.2013 , 4:37 PM

Za pocetak ja nisam od onih koji pisu 10/10 , super itd...

Dosta je amaterski... Trebate vise vremena uloziti u radove i kao sto sam primetio pratite FinalCutKing a samim tim biste bi trebali znati da on i thevfxbro dosta uloze vremena cak i na neke manje zahtevne klipove.

Pretpostavljam da niste dobro opremljeni kao oni ali morate gledati koje su vase mogucnosti da napravite nesto sa cim raspolazete pa s vremenom bice bolje :)

Spominjao si pre neki dan neki veci projekat pa kao sto sam ti rekao javi kad bude gotovo :)

Pitaj bez pitanja da li smes nesto da me pitas :)









389
poruka na forumu
50 717



post # 3 | 10.05.2013 , 10:39 PM

Quote (Infinity)
Za pocetak ja nisam od onih koji pisu 10/10 , super itd... Dosta je amaterski... Trebate vise vremena uloziti u radove i kao sto sam primetio pratite FinalCutKing a samim tim biste bi trebali znati da on i thevfxbro dosta uloze vremena cak i na neke manje zahtevne klipove.

Pretpostavljam da niste dobro opremljeni kao oni ali morate gledati koje su vase mogucnosti da napravite nesto sa cim raspolazete pa s vremenom bice bolje

Spominjao si pre neki dan neki veci projekat pa kao sto sam ti rekao javi kad bude gotovo

vazi se pa slusaj tek smo poceli sa vizuelnim efektima.
znam da treba dosta truda i vremena da se napravi dobar klip ovi klipovi sto vidis su test video.
a imam oko 50 gb Plugin's i Presets za After Effects CS6 .
a sto se tice projekta imamo dosta posla oko toga ali to tek kasnije sada cemo neke do 5 minuta da odradimo a za duze vremenom.


Poruku je menjao/la thegamemaniac - Petak, 10.05.2013, 10:39 PM





Forum » Film & TV » Film » Grom Films Official (https://www.facebook.com/pages/Grom-Films-Official/169437546)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: