Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Film » Ko voli gledati horore i zasto?
Ko voli gledati horore i zasto?






91
poruka na forumu
2 92



post # 41 | 19.07.2012 , 1:16 AM

Ja gledam samo horor filmove doduse da ne gresim dusu pogledam po neki put i neki film drugog nekog zanra,a inace horore volim da gledam najjvise zbog vrste napetosti i iscekivanju koja vlada u svakoj mogucoj sceni,sto se ipak ne moze reci za zanrove tipa Trilera ili akcije gde samo gledas ko ce koga kad i gde da upuca ili prevari.

No pain!!!!
No gain!!!










116
poruka na forumu
5 9



post # 42 | 19.07.2012 , 1:40 AM

Obožavam horore jer volim tu napetost i taj strah koji prouzrokuju. Saw,The hills run red,The hills have eyes,Halloween ... su jedni od mojih omiljenih

NM5









188
poruka na forumu
15 170



post # 43 | 19.07.2012 , 2:51 AM

Obozavam horor filmove a tek horor igrice...jednostavno volim da me strah dok gledam. Mada u zadnje vreme su mnogo glupi horor filmovi. Iskreno ima skoro godinu dana da nisam odgledao kvalitetan horor film koji moze da me uplasi. Sve nesto blago za decu. Ja volim HARDCORE HORORE. Znaci da te strah od svake scene. Da ima cimaze. :) Zato sam se u zadnje vreme bacio na igricie tipa fear, silent hill itd. Mnogo je bolje a i strasnije je jer ipak ti igras. A film jednostavno se zavuces u fotelju pa je lakse jer ti samo gledas. :D Tako da ovom prilikom molim nekog ako zna neke STRASNE horor filmove da mi posalje poruku. Nije binto kad je film izaso da li pre deset godina ili pre mesec dana, bitno je da je dobar.








181
poruka na forumu
3 61



post # 44 | 19.07.2012 , 11:10 PM

Quote (_Nazgul_)
Obozavam horor filmove a tek horor igrice...jednostavno volim da me strah dok gledam. Mada u zadnje vreme su mnogo glupi horor filmovi. Iskreno ima skoro godinu dana da nisam odgledao kvalitetan horor film koji moze da me uplasi. Sve nesto blago za decu. Ja volim HARDCORE HORORE. Znaci da te strah od svake scene. Da ima cimaze. Zato sam se u zadnje vreme bacio na igricie tipa fear, silent hill itd. Mnogo je bolje a i strasnije je jer ipak ti igras. A film jednostavno se zavuces u fotelju pa je lakse jer ti samo gledas. Tako da ovom prilikom molim nekog ako zna neke STRASNE horor filmove da mi posalje poruku. Nije binto kad je film izaso da li pre deset godina ili pre mesec dana, bitno je da je dobar.


To te ja pitam.... onaj osjećaj kad ulaziš u prostoriju a ne znaš na koju se stranu okrenit haha.... ma horori su čudo....

Iskreno meni je John Carpenter pojam što se tiče horor filmova.... nakon njega Wes Crave, znači stara škola horor majstore, teror!!!!!!

Freddie Mercury
5.9.1946-24.11.1991
Gone but not forgotten!










882
poruka na forumu
27 382



post # 45 | 19.07.2012 , 11:48 PM

Nevolim bas horore













21
poruka na forumu
8 32



post # 46 | 19.07.2012 , 11:49 PM

Horori su najbolji! B) Mada se posle malo bojim,pogotovo ako je sa nekim duhovima... :D Svaki dan moram da pogledam bar jedan horor...i volim da zamisljam nekad sebe u horor filmu... lol

:)))









545
poruka na forumu
58 414



post # 47 | 19.07.2012 , 11:56 PM

Meni vise ni jedan horor nije strasan, kao da sam postao imun na to :D

<3 Bancy <3









181
poruka na forumu
3 61



post # 48 | 20.07.2012 , 0:06 AM

Quote (lemedragon)
Meni vise ni jedan horor nije strasan, kao da sam postao imun na to


ili si stvarno imun ili nisi naletio na nijedan koji bi te pošteno razdrmao ;)

Ja u zadnje vrijeme slabo i gledam horore jer ovi današnji su jeftina smeća , čast iznimkama ali to je nažalost tako....

Freddie Mercury
5.9.1946-24.11.1991
Gone but not forgotten!










63
poruka na forumu
80 537



post # 49 | 02.08.2012 , 11:59 AM

Pregledala sam par horora i nikad vise,tako me strah da ne mogu zaspat,samo mi se pojavljuju slike pred ocima.

'' Dan bez smijeha je izgubljen dan ''









74
poruka na forumu
11 70



post # 50 | 02.08.2012 , 1:00 PM

Volim horore, ali sa nekim duhovima i tako nesto, jer mi ovi filmovi sa nekim covekom koji ubija, tipa "Noc vestica","Petak 13-ti","Znam sta ste radili proslog leta" itd. nisu uopste strasni...
Quote (mYst1caL)
Planiram da gledam Insidious, kombinacija sawa i paranormal activitija

Mnogo strasan film. :o "Paranormal activity" nije nista u poredjenju sa tim filmom.A "Saw" nisam gledala, ali mislim da je nesto nalik "Hostelu", a takve filmove ne volim...
shocked

Volimo hašiš, oči nam se cakle! *__*









165
poruka na forumu
14 281



post # 51 | 02.08.2012 , 1:26 PM

Volim jer me parapsihologija i okultizam zanimaju ceo zivot.

I'm content to die for my beliefs
So cut off my head and make me a Martyr
The people will always remember it.




Forum » Film & TV » Film » Ko voli gledati horore i zasto?
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: