Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Film » Ja sam scenarista :D (Da Vas vidimo u ulozi scenariste!)
Ja sam scenarista :D






2670
poruka na forumu
288 3086



post # 1 | 05.10.2011 , 11:09 PM

Kada bi bili u mogucnosti da napravite film, o cemu bi se radilo u njemu?
Dakle opisite u kratkim crtama, a mozete i detaljno radnju Vaseg filma, kog je zanra, i mozda ko bi bio u glavnoj ulozi filma? tongue









Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 2 | 05.10.2011 , 11:26 PM

Da probijem led biggrin
Napravio bih opasnu tinejdzrsku komediju...Uzeo bih klince sa akademije, a glavna uloga Sergej Trifunovic u ulozi ludog profesora...Jos nisam razvio radnju filma biggrin Bice nesto odkaceno lol i odma nominacija za oskara...ne zadovoljavam se malim stvarima biggrin Samo da mi finansirate snimanje tongue

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









41
poruka na forumu
1 13



post # 3 | 05.10.2011 , 11:33 PM

Zvao bi se Efekat Leptira! Animiran film koji pocinje sa tim kako leptir na tajlandu polece sa zemlje i krilom zakaci travku sa koje pada kapljica na muvu,ali muva izbegne kapljicu i krene preko nekog autoputa,ali bas u tom momentu se zalepi u oko motoriste koji pada pod kamion,kamiondzija koci i pravi masovnu saobracajku i tako sve bi se vezivalo do momenta kada bi predsednik amerike stisao crveno dugme i poslao nuklearne bombe ka kini i otpoceo treci svetski rat i tako bi cela zemlja bila unistena i nakon mnogo bljeskova nuklearnih bombi i pecurki poslednja scena bila bi opet leptir biggrin biggrin biggrin








2670
poruka na forumu
288 3086



post # 4 | 05.10.2011 , 11:45 PM

@Maćani
Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. . . poce od leptira i zavrsi na leptira, e sad sto izmedju swi pocrkali potpuno nbt. tongue axaxaxaxaxaxaxa savrseno, bas mi se svidja tongue mozda nekad i postanes scenarista ili reditelj ! posto imas looduo dobre ideje tongue

Added (05 Oct 2011, 11:45 PM)
---------------------------------------------
Axaxaxaxaxa @Mortal ma nis ne brini uzecemo pare od owog naseg gradonacelnika, ja cu ti budem marketing menadzer tongue












372
poruka na forumu
60 249



post # 5 | 06.10.2011 , 0:07 AM

ahahahaahahah...strasan film Macani....sto kaze nas FBI : poce od leptira i zavrsi na leptira, e sad sto izmedju swi pocrkali potpuno nbt.hahahaha...
a sto se mene tice...ja bih napavila neki lep ljubavni film...bez nasilja i smrti(posto mi je toga preko glave).film bi pricao pricu o dvoje ljudi,koji su se slucajno sreli i zavoleli,o svim preprekama koje su morali da prodju da bi ostali zajedno....nije nesto posebno,posto nabrzaka smisljam....ali bi to bio jako lep film...naterao bi sve da strepe kroz celi film i na kraju da im natera suze radosnice na oci......nije lose...ahahahahhahahaha

Ne znas ti ko sam ja, ja sam lutko mafija







Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 6 | 27.10.2011 , 11:15 PM

Quote (Maćani)
Zvao bi se Efekat Leptira!


Već postoji!


Napravio bih neku naučno-fantastičnu komediju.








2670
poruka na forumu
288 3086



post # 7 | 03.11.2011 , 2:34 PM

@Jasmina, pa vidi se da si romanticna dusa :p mada to mi mirise na neku dramu











4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 8 | 03.11.2011 , 3:49 PM

Macani je to dobro razradio :)

To bi bio neki dokumentarac.
Masovna pojava tigrica, mackica, zecica u 21. veku!

Isla bih od skole do skole i intervjuisala iste.
Postavljala bih im samo tri tri pitanja, jedno iz opsteg znanja, jedno matetmaticko trik lagano pitanje, i smislila bih jos neko :)

Otprilike tako nekako :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










2670
poruka na forumu
288 3086



post # 9 | 17.01.2012 , 9:44 AM

Leksi axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa bas bi bio zanimljiv film :)











1520
poruka na forumu
180 1265



post # 10 | 25.01.2012 , 2:18 AM

Hm... Taj film bi verovatno bio o nekom psihijatrijskom slucaju, ustvari geniju koji se bori sa svojim unutrasnjim demonima i tako to... :)

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 11 | 25.01.2012 , 10:25 PM

Neku ljubavnu komediju. :D
Radnja se odvija na faxu, zezanje, ljubav i tako to. :D
I naravno srećan kraj. :D


Forum » Film & TV » Film » Ja sam scenarista :D (Da Vas vidimo u ulozi scenariste!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: