Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Film » Beverly Hills Cop Remake
Beverly Hills Cop Remake






389
poruka na forumu
50 717



post # 1 | 27.04.2012 , 2:37 PM



Kao što neki od vas možda čuli, Bret Ratner (direktor filmova Rush Hour i Ks-Men 3) je odbijena da režira rimejk Beverli Hill Cop (sorri, REIMAGINING) koji će biti originalni zvezdu na franšizu Eddie Murphi kao eponimni policajac.
MTV je priču -

"To je teško, R.," obećao je direktor MTV Nevs u ekskluzivnom intervjuu, rebutting veb tračeve da će mu se helming je razvodnjena PG-13 resetovanja voljenom akcionom komedijom ...

... "To je ponovno otkrivanje", otkrio direktor. "Idem da ga obnovi u savremenoj publici. Idem da se najbolje od prva dva filma i stavi ga u novom ".

Novi "BHC" skripta je pisana od strane tima koji je napisao prošlogodišnji "Vanted", što je odlična vest za mnoge ljubitelje tog hiperkinetickog Angeline Jolie pritiskom i zabrinjavajući znak za one koji su pronašli film derivat i sputana habanje zavere rupe.

Ratner, koji je režirao sva tri "Rush Hour" filmove, izgleda sigurno ima pobednika na rukama. "Edi Marfi mi je bilo ono što Kris Taker je na 12 i 13 godina starosti danas", rekao je on. "Ja nikada ne bi uradio još jedan film drugara policajac, ali da 'Beverli Hills Cop' je san za mene. Edi je genije. "

Ja sam veliki fan prva dva filma Rush Hour tako da nemam problema verujući Ratner mogu skinuti neku zabavnu komediju akcioni, u stvari Murphi Aksel Foli je očigledno velika inspiracija za njega i Chris Tucker prilikom donošenja tih filmova. Međutim, ja sam svestan da može da se Ratner nagađajući. Ks-Men 3 nisu žive do standarda koje je postavila prve dve Brian Singer filmova i manje rekao o Rush Hour 3 bolje, tako da ima da se kaže da bi to moglo da ide u oba pravca. Da ne pominjemo činjenicu da je Edi Marfi nije imao stvarno smešno ulogu u oko jedne decenije.

Pošto je rekao da, stvarno sam uživao Vanted prošle godine pa sam stvarno u dilemi oko toga. Ako gurnuo Mislim da ću morati da pogrešiti na strani oprezom i kažem da ne misle da mogu da ga skinu, nema previše aspekta koja se zajedno dođe savršeno za ceo paket bude uspešna.


Poruku je menjao/la thegamemaniac - Petak, 27.04.2012, 10:19 PM









Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 2 | 27.04.2012 , 8:04 PM

Ja i dalje ne verujem da si napisao post na Engleskom jeziku lol

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 3 | 27.04.2012 , 9:48 PM

Quote (Marko)
Ja i dalje ne verujem da si napisao post na Engleskom jeziku

coppy/paste cini svoje ;) .... bilo co'eku mrsko da ide na google translate :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 4 | 27.04.2012 , 9:59 PM

Translate :D

Као што неки од вас можда чули, Брет Ратнер (директор филмова Русх Хоур и Кс-Мен 3) је одбијена да режира римејк Беверли Хилл Цоп (сорри, РЕИМАГИНИНГ) који ће бити оригинални звезду на франшизу Еддие Мурпхи као епонимни полицајац.
МТВ је причу -

"То је тешко, Р.," обећао је директор МТВ Невс у ексклузивном интервјуу, ребуттинг веб трачеве да ће му се хелминг је разводњена ПГ-13 ресетовања вољеном акционом комедијом ...

... "То је поновно откривање", открио директор. "Идем да га обнови у савременој публици. Идем да се најбоље од прва два филма и стави га у новом ".

Нови "БХЦ" скрипта је писана од стране тима који је написао прошлогодишњи "Вантед", што је одлична вест за многе љубитеље тог хиперкинетицког Ангелине Јолие притиском и забрињавајући знак за оне који су пронашли филм дериват и спутана хабање завере рупе.

Ратнер, који је режирао сва три "Русх Хоур" филмове, изгледа сигурно има победника на рукама. "Еди Марфи ми је било оно што Крис Такер је на 12 и 13 година старости данас", рекао је он. "Ја никада не би урадио још један филм другара полицајац, али да 'Беверли Хиллс Цоп' је сан за мене. Еди је геније. "

Ја сам велики фан прва два филма Русх Хоур тако да немам проблема верујући Ратнер могу скинути неку забавну комедију акциони, у ствари Мурпхи Аксел Фоли је очигледно велика инспирација за њега и Цхрис Туцкер приликом доношења тих филмова. Међутим, ја сам свестан да може да се Ратнер нагађајући. Кс-Мен 3 нису живе до стандарда које је поставила прве две Бриан Сингер филмова и мање рекао о Русх Хоур 3 боље, тако да има да се каже да би то могло да иде у оба правца. Да не помињемо чињеницу да је Еди Марфи није имао стварно смешно улогу у око једне деценије.

Пошто је рекао да, стварно сам уживао Вантед прошле године па сам стварно у дилеми око тога. Ако гурнуо Мислим да ћу морати да погрешити на страни опрезом и кажем да не мисле да могу да га скину, нема превише аспекта која се заједно дође савршено за цео пакет буде успешна.

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









6
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 27.04.2012 , 10:16 PM

Ја мислим да је сваки ремејк досадан,једино ако ниси гледао филм.....

N.Šarkočević



Forum » Film & TV » Film » Beverly Hills Cop Remake
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: