Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Film » The Man of Steel (2013) (Superman reboot)
The Man of Steel (2013)




Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 1 | 02.05.2012 , 5:15 AM




Sprema nam se novi reboot Čeličnog čoveka, Supermena, koji će nositi upravo taj naziv: The Man of Steel. Najavljen je za 14. jun 2013. Uloga Klark Kenta poverena je Henriju Kevilu. Znamo ga iz filma "Besmrtnici", gde je predstavljao Tezeja. Inače, on će biti prvi glumac koji glumi Supermena, a nije Amerikanac. Henri Kevil je Britanac. Ostale uloge su poverene su: Raselu Krou (glumiće Kal-Elovog biološkog oca, Jor-Ela iliti Džor-Ela, meni lakše Jor-Er), Kevin Kostner (poverena mu je uloga Džonatana Kenta, njegovog oca "sa Zemlje"), Dajana Lejn (Marta Kent, njegova majka "sa Zemlje"), Ejmi Adams će biti Lois Lejn, Lorens Fišburn će biti Peri Vajt (ironija, crnac će glumiti Perry White-a :D ), Majkl Šenon biće General Zod, itd
Pored glavnih likova, videćemo i Klarka sa 13 godina i njegovu tinejdžersku ljubav - Lanu Lang. Za razliku od filma iz 1978. u ovom filmu nećemo videti Leksa Lutora, nego će mu glavni neprijatelj biti general Zod. Zod je, inače, Supermenov neprijatelj i potiče iz grada Kandor, na Kriptonu. Neprijatelj je Jor-Ela.

Režija je poverena Kristoferu Nolanu i Zeku Snajderu. Budžet filma je $175 miliona.


Do sada smo Supermena/Klarka Kenta viđali u dosta filmskih i televizijskih kreacija, a u 21. veku, najbolje ga pamtimo po seriji Smallville koja je trajala od 2001 do 2011 i fokusirala se na njegov tinejdžerski život, i filmu "Povratak Supermena" koji se nadovezao na film Superman II iz 1981. Bilo je tu i "Avanture Supermena", "Avanture Superboja", "Lois i Klark: Nove avanture Supermena" od igranih serija, kao i mnoštvo crtaća. Proverite ovde.

Evo i nekih slika sa snimanja:
Kao što vidite, nema gaća preko odela :D








16
poruka na forumu
1 15



post # 2 | 12.06.2012 , 8:43 PM

Mislim da ce ovo konacno biti film dostojan imena Superman jer me je predhodni blago receno razocarao.
Sudeci po reziji, film ima ambiciju da mozda bude i najbolji do sada, ali sve prepustam fantasticnom Nolanu od kojeg cekam i Batmana pa cemo viditi sta ce biti od svega ovoga


Forum » Film & TV » Film » The Man of Steel (2013) (Superman reboot)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: