Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Hrana i Piće » Štetna hrana i piće (Šta NE konzumirate)
Štetna hrana i piće




Недефинисан.
8
poruka na forumu
0 20



post # 1 | 14.07.2014 , 4:25 PM

Listao sam ovde malo i nisam našao temu, pa ako biste hteli da malo popričamo o štetnoj hrani koju ne treba uzimati i štetna pića koja takoće ne treba konzumirati...

Do pre godinu dana sam jeo i pio sve što mi je bilo pri ruci. Onda sam sasvim slučajno naišao na neke članke, video klipove itd... Od tog trenutka sam prestao da idem u MC'Donald, da pijem gazirane sokove, pogotovo Coca-Cola koju svi piju po kaficima. Jako malo jedem "brzu hranu".

Kakva su Vaša razmišljanja o ovoj temi?

Пронађи своје место у координатном систему конфузије.









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 2 | 14.07.2014 , 6:25 PM

Ako gledamo realno 90% stvari koje svakodnevno unosimo u naš organizam je štetno.

Ja se lično trudim da se hranim zdravo i uglavnom pazim šta jedem i pijem ali ne radim to uvek, recimo dok sam kući ja skoro svaki dan pijem limunadu koja je naravno zdrava, kada odem u goste i kada mi ponude sok ja tražim ne gazirani ako ima a ako nema nekad prihvatim i gazirani a nekada i ne uzmem uopšte, sve zavisi.Coca Colu skoro nikada i ne pijem jer znm koliko je štetna ali postoje izuzeci kao juče recimo, išao sam u bioskop i uzeo veliku točenu Coca Colu  njam Tako da je pijem samo u odredjenim slučajevima i slično važi i za ostala gazirana pića ali ih malo češće konzumiram nego Coca Colu.Recimo Guaranu pijem skoro svaki put kada idem negde u grad i sl. iako znm da je štetna jbg volim je.Ako ne uzmem Guaranu verovatno ću uzeti Aqua Vivu sa ukusom breskve ili neki ne gazirani sok.

Što se hrane tiče veoma izbegavam masno, ali ponekad morate i malo masnoće da unesete u organizam jel :D
Jedem beli hleb ali više volim crni, i njega jedem ponekad, jedno vreme sam potpuno izbacio hleb iz ishrane.Brzu hranu jedem kao i svi mi a vi koji kažete da je ne jedete uopšte lagite  ruganje ne jedem je baš često ali je ipak jedem.
Nzm šta više da napišem, ništa ne valja previše osim ljubavi hihi  :p :D






Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 3 | 14.07.2014 , 6:46 PM

MCDonald, svi nesto pricaju "Jedi u McDonaldu hrana odilicna vamo tamo...." po meni je MCDonald jedno veliko sranje od kompanije, msm da je njihova hrana najstetnija kolko god oni bili poznati. Jedno sam jeo u MC i nikada vise, nemam nekakvu preveliku zelju da me vuce tamo da jedem, vise sam za domacu kuhinju.

Sto se tice ostale brze hrane to je veoma rijetko, skoro i nikako, mozda jednom ili dva puta u mjesecu.

Sto se tice gaziranih pica, najcesce kolu pijem, ma ne najcesce nego stalo, sta cu kada volim. :D

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐




Forum » Lepota i Zdravlje » Hrana i Piće » Štetna hrana i piće (Šta NE konzumirate)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: