Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Razonoda » Humor » Biseri iz OK i slicnih casopisa
Biseri iz OK i slicnih casopisa






4290
poruka na forumu
228 2087



post # 21 | 26.01.2012 , 8:16 PM

Quote (Bobby88)
"Da li moze da mi udje preko pantalona?"

Hahaha, koja kraljica! :D lol lol
Pa ako su joj bušne pantalone od napred, onda može. :D lol








218
poruka na forumu
23 298



post # 22 | 27.01.2012 , 11:48 AM

lol ček možda je zatrudnila pa mislila na spermatozoid. lol lol lol jao zamisli dođe kući i opravdanje tati mami, znate nisam skidala pantalone ali on mi je slučajno svršio na pantalone i dok sam ja to brisala izgleda da mi je ušlo...








1520
poruka na forumu
180 1265



post # 23 | 29.01.2012 , 2:48 AM

Quote (Marija_Nikola)
Hahaha, koja kraljica!
Pa ako su joj bušne pantalone od napred, onda može.


Legendarna je! :D

Onda me je jednom pitala sta su to bicarke, a pritom se i sama predstavljala kao ista. O5 sam bio u fazonu da se zeki sa mnom, jer mi je nepojmivo da osoba od 18-19 (tada) godina to pita. I vrhnac... Citiram: "One nose bic, pa se zato zovu bicarke?" :D

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










760
poruka na forumu
23 295



post # 24 | 02.02.2012 , 1:21 PM

Nisi morao da prekopiras i odgovore :D...

Quote
- Primetila sam da na reklamama za uloške uvek bude neka plava tečnost, a meni curi crveno.. Jesam li normalna?


Imam devojku, ali povremeno jednom prijatelju pusim *****. Da li sam homoseksualac? (Odgovor: Ne, ti si biseksualac)

Spavala sam s deckovim bratom, da li se to smatra varanjem? (ma nije ostaje u familiji)





Sve mi je jasno sada kada je srce prazno!!!










1449
poruka na forumu
105 688



post # 25 | 02.02.2012 , 2:02 PM

barbika je dobra - ali je plava tekucina ipak po meni NAJ NAJ yes
upravo razgovaram sa curom i pitam je DA LI JE ZAISTA TO TOLIKONENORMALNO DA I DAN DANAS OMLADINA TOLIKO POJMA NEMA O TIM STVARIMA - mislim barem odredjeni broj :o

i ona kaze da je to zato sto sada stupaju u kntakte i sa cak 12 -- 13 godina i neznaju valjano nos da obrisu a kamo li nesto drugo :( :( :(

kao ona cura u vezi PETINGA - kako se leci ??? :o :)

!!!









1795
poruka na forumu
403 2824



post # 26 | 03.02.2012 , 2:52 AM

Quote (Unique)
• Bok! Imam 11 godina. U trećem mjesecu ove godine primjetila sam da kad stavim ruku na trbuh, osjetim neko kucanje oko pupka. Mislila sam da sam možda trudna. Užasno se bojim trudnoće! Nisam još nikad imala decka, a kamoli da sam spavala s njim, al mislim da sam trudna jer to kucanje osjetim točno oko pupka. Je li moguće da sam trudna ako sam se samozadovoljavala ili to uopće nema veze sa trudnoćom…


Quote (Unique)
• Spavala sam s dečkovim bratom, da li se to smatra varanjem?


Quote (Unique)
• Uvijek kad se tuširam okrenem tuš prema sebi i to mi jako paše, da li sam normalna?


Quote (Unique)
• Primijetila sam da na reklamama za uloške uvijek bude neka plava tekućina, a meni curi crveno.. Jesam li normalna?


Znaci, ne verujem... Nikad' se ovako nisam ismejala... :D

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










338
poruka na forumu
4 75



post # 27 | 06.02.2012 , 6:32 PM

axxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxaxaaxxa :D











843
poruka na forumu
234 2303



post # 28 | 06.02.2012 , 7:17 PM

ahahahahahahaha :D








3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 29 | 06.02.2012 , 7:17 PM

Quote (Nechy92)
• Primijetila sam da na reklamama za uloške uvijek bude neka plava tekućina, a meni curi crveno.. Jesam li normalna?


Najzesce hahahahahah lol








1520
poruka na forumu
180 1265



post # 30 | 12.03.2012 , 4:07 PM

Quote (Unique)
• Spavala sam s dečkovim bratom, da li se to smatra varanjem?


Quote (Unique)
• Uvijek kad se tuširam okrenem tuš prema sebi i to mi jako paše, da li sam normalna?


Quote (Unique)
• Primijetila sam da na reklamama za uloške uvijek bude neka plava tekućina, a meni curi crveno.. Jesam li normalna?


Ubedljivo najjaci!!! :D Muahahahahahahaha! lol

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 31 | 12.03.2012 , 6:26 PM

Umrla sam. I umirem. I umrijeću. :D
Ubija me smijeh. :D

Ali dobro.Razumijem nekoga od 11,12 godina da nije s tim upoznat,ali neko sa 16 da to ne zna. Jaoooo. Sramota. :D


Forum » Razonoda » Humor » Biseri iz OK i slicnih casopisa
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: