Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum » Info pomoć i podrška » Info centar » Komentarisite rad sajta (kritike, pohvale, sugestije)
Komentarisite rad sajta






547
poruka na forumu
46 1072



post # 821 | 08.08.2014 , 6:59 PM

Quote Ed05 ()
Ma kakvi filmovi, to ionako nece ici jos dugo jer cim udjemo u eu kraj za sve krsioce copyrigt-sa. Evo primer, kad sam bio u nemackoj ja otiso da gledam online film na jednom sajtu ,

Prva stvar je da mi necemo u EU minimum do 2020...a druga stvar je da je NEMOGUCE da si procitao da ce te ganjat policija i kazne...jer to bi znacilo da ti prate sta i kako gledas i radis na netu...bez osnove ili naloga sto dalje znaci da je u pitanju krsenje tvoje privatnosti kao i zakona o privatnosti na internetu (neznam kako se tacno to zove)
Oni nisu toliko glupi da to urade jer bi mogao da ih tuzis i uzmes veliku ostetu pogotovu jer to po nijednom zakonu nemaju prava...odnosno osnove za pracenje a i kako moze da te neko kazni sto si gledao nesto sto se nalazi vec izbaceno na netu?Nemoze...
Jedino gde mogu da te love je ako ti LICNO drzis neki taj sajt a da je sadrzaj njegov nelegalan


Poruku je menjao/la Hectore - Petak, 08.08.2014, 7:01 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"







our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 822 | 09.08.2014 , 0:45 AM

Quote Sandra_Afrika ()
kucaju na vrata ako preuzimas nesto piratski.

nemacka provereno... ostale ne znam







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 823 | 10.08.2014 , 11:52 AM

Quote Hectore ()
Prva stvar je da mi necemo u EU minimum do 2020
6 godina brzo prodje 
Quote Hectore ()
.jer to bi znacilo da ti prate sta i kako gledas i radis na netu.
Oni imaju sistem za te stvari, ne znaci da su me direktno pratili tj mene vec da imaju robote koji love takve stvari i salju automatski poruke.Kod njih su sajtovi koji sadrze ilegalan sadrzaj na nekoj crnoj listi i svako ko ih posecuje iz njihove drzave ce biti primecen. To je po meni najlogicnije objasnjenje. 
Ps nisam napomenuo da taj tekst opomene koji mi se pojavio nisam mogao da uklonim dok nisam manualno iskljucio kompjut0r .Ko ne veruje neka ode i uveri se   lol

ED0 5










109
poruka na forumu
12 108



post # 824 | 26.08.2014 , 12:11 PM

Ne znam kakav je  pre bio ali sad ne vidim svrhu sajta nema filmova, serije magazini to moze da se procita u svakim novinama cet je prazan dolaze par ljudi to je lepo od njih i niko vise osim njih, trejlere filmova moze i na yt da se vidi....dizajn sajta je super ali koncepcija nije nesto






Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 825 | 23.10.2014 , 7:15 PM

Quote Kokiko92 ()
bas me zanima sto se sajt raspao...
Bitno je da su drugi sajtovi ove vrste a raspadnutog dizajna poseceni. Nije cudo da kvalitet ispasta u danasnje vreme dok ono suprotno ide napred. Ne kazem da je ec bio unikat u svojoj tematici ali bio je medju najboljima. A najboljih barem po meni je bilo tek 2 :) Mislim da ec ima vec naslednika samo sto je promenio boju i ime :p

ED0 5










224
poruka na forumu
278 1418



post # 826 | 09.02.2016 , 11:08 PM

Quote
Ja zelim da vam kazem HVALA za forum, magazin, pp, chat! 
Hvala sto nam ne naplacujete prebijenu paru da uzivamo u tom! 
Hvala sto radite "dzaba i o svojoj hrani" da bi nama udovoljili! 
Hvala sto placate usluge koje mi koristimo! 
Hvala sto ste strpljivi i trpite svakodnevna nabadanja i zapitkivanja o filmovima! 
Hvala sto se trudite da nam te iste filmove vratite, DA IH DZABA GLEDAMO!
Dobro receno









Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 827 | 02.07.2017 , 9:35 PM

Malo se aktivirajte :)

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."









896
poruka na forumu
89 981



post # 828 | 07.11.2018 , 10:57 AM

Iskreno mislim da je EC mogao jos da cepa,toliko sajtova ima,niko uhapsen ili kaznjen zbog piraterije.Krivo mi je ali jbg  :(








792
poruka na forumu
53 326



post # 829 | 29.07.2021 , 4:32 PM

Šteta za ovakav sajt da propadne, iskreno.
Mada kako vreme prolazi, većina njih koji su visili dan i noć na forumima su polako prestali da ih koriste, neki jer su stariji i ne zanima ih to više, a neki jer su sada društvene mreže mnogo veće nego ikada.
Izgleda da sam ja prvi koji će u 2-3 godine napisati nešto na ovom forumu ali dobro je da opet barem neki stariji članovi navrate čisto onako radi nostalgije.











19
poruka na forumu
4 18



post # 830 | 19.08.2021 , 3:51 PM

Nekad je ovdje bila ekipa, poz za sve a naročito za Igora!





Forum » Info pomoć i podrška » Info centar » Komentarisite rad sajta (kritike, pohvale, sugestije)
Search: