Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Ammir, CryTek  
Forum » PC Igre » PC Igre » Problem sa igrom hitman blood money
Problem sa igrom hitman blood money






21
poruka na forumu
0 23



post # 1 | 16.11.2013 , 9:44 PM

Cao svima kao sto pise u naslovu imam problem sa ovom igrom nemoze da se otvori izlazi ovo hitman blood money exe unable to locate component ispod njega crveno iks i pise the application has failed to start because d3dx9_27.dll was not found re-installing the application may fix this problem reinstalirala sam isto izlazi od programa imam nvidiu geforce 6200 na windows xp profesional 32 bita e sad neznam sta mu to fali u instalaciji pise da treba nvidia the way it's meant to be played gledala sam o tome na gugl a ja se nerazumem bas u ti programi i neznam da li treba neka druga nvidia gledala sam i na nvidin sajt kaze da nema drajveri za moj kompijuter a nedostaje mi nesto za javu e sad ako neko zna u cemu bi ovde mogao biti problem neka kaze Unapred hvala








792
poruka na forumu
53 326



post # 2 | 16.11.2013 , 10:39 PM

skini slimdrivers i on ce ti sam naci drajver za graficku pa ga ti instaliraj











96
poruka na forumu
1 27



post # 3 | 17.11.2013 , 1:00 AM

Imas problem sa directx 9 skini najnoviju verziju directx9 i instaliraj onda restartuj kompijuter i pokusaj ponovo ako ne postoji jos jedno resenje.

Added (17.11.2013, 0:00 AM)
---------------------------------------------
Imas problem sa directx 9 skini najnoviju verziju directx9 i instaliraj onda restartuj kompijuter i pokusaj ponovo ako ne postoji jos jedno resenje.









792
poruka na forumu
53 326



post # 4 | 17.11.2013 , 3:21 PM

salkoni, Nije do toga,milion puta mi se desavalo kod nekih igra npr. Call of Duty 2,The Punisher,Battlefield Bad Company 2,The Godfather,Assassin's Creed II itd...
Ja sam bio instalirao DirectX ali nije pomoglo,zatim sam nasao drajver za graficku i mogao sam da igram.
Uradi to,pomocice ti...











21
poruka na forumu
0 23



post # 5 | 17.11.2013 , 10:09 PM

Za mare_bre preuzela sam slimdrivers i on mi nasao da treba da upgradujem postojecu nvidiu i jos neke stvari to sam sve uradila i instalirala i opet isto izlazi nije nasao drajvere za graficku sad ne zneznam kako da nadjem odgovarajuce drajvere za grafiku

Added (17.11.2013, 9:09 PM)
---------------------------------------------
Za mare_bre preuzela sam slimdrivers i on mi nasao da treba da upgradujem postojecu nvidiu i jos neke stvari to sam sve uradila i instalirala i opet isto izlazi nije nasao drajvere za graficku sad ne zneznam kako da nadjem odgovarajuce drajvere za grafiku









792
poruka na forumu
53 326



post # 6 | 17.11.2013 , 10:31 PM

Sanjalica123,Skini taj .dll i prebaci ga u folder gde je instalirana igra.
Dacu ti link u poruci





Forum » PC Igre » PC Igre » Problem sa igrom hitman blood money
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: