Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: Ammir, CryTek  
Forum » PC Igre » PC Igre » (TUTORIJAL) Kako dobiti sve steam igre besplatno (radi 100 %)
(TUTORIJAL) Kako dobiti sve steam igre besplatno






765
poruka na forumu
88 1029



post # 21 | 03.04.2012 , 9:34 PM

Quote (eckos064)
E brte neradi.:(Imam ja sve igre na spisku ali skinuo sam npr counter strike Obicni da igram medutim skine se on ali kad kliknem na ikonu otvori mi stranicu na steamu da kupim counter strike nema nigdje opcije play.

Ocito nisi nesh dobro uradio jer vidis da kod ostalih radi :)

Quote (KibeMadafaka)
Probao....RADI

HVALA!!!!

nema na cemu tu sam da pomognem ako bilo sta zatreba :D

Quote (Gatsu)
Hmm cini mi se da ovo funkcionira sve sam instalirao i sada imam sve zive igre bas cu sada probati instalirati cod da vidim dali stvarno radi

Nece bas sve igrice radit COD 2 kod mene hoce a za ostale nezz :D

@gojko198 nezz sta bi moglo biti :))

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









162
poruka na forumu
6 52



post # 22 | 03.04.2012 , 9:36 PM

Quote (Gatsu)
Za sada nisam imao takvih problema skida se sve normalno

Ajde molim te probaj da skines total war shogun 2 i reci oce li ti izbaciti to..:D

Added (03 Apr 2012, 9:36 PM)
---------------------------------------------

Quote (belmo996)
nezz sta bi moglo biti

Ok,nema veze...Ostale rade...Hvala puno...:D








978
poruka na forumu
107 1318



post # 23 | 03.04.2012 , 10:25 PM

Ovako, stvarno radi, imam bruku igara, nisam probao instalirat jos ni jednu, uglavno za sve komplet treba manje od 5 min... Nego sta znaci ono da se kreira racun ako vec imas ps3 racun, jel to znaci da na play stationu mogu igrat igre sa steama il sta vec :)

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










363
poruka na forumu
29 337



post # 24 | 03.04.2012 , 10:28 PM

Zna li neko kako mogu da igram fifu 2012 online?? 11 moze da se igra online, ali 12 ne a meni se bas igra... Ako neko zna neka mi posalje u inbox..


Ја сам године провео са тобом, теби дао све за тебе живео...










1069
poruka na forumu
17 283



post # 25 | 03.04.2012 , 10:38 PM

Ovako sam nesto slicno radio samo sa Cracked Steam mada kad pogledam ovo sa Client nije lose rep+ :)








162
poruka na forumu
6 52



post # 26 | 03.04.2012 , 11:43 PM

Nijedna dobra igrica ne radi...






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 27 | 03.04.2012 , 11:58 PM

Ovako, ja imam original Steam, i ovo sam skinuo cisto onako, da proverim da li radi. Ako uradite kako je belmo996, napisao radice vam sigurno. Moracete da znate sifru od maila zbog kodova. Ima dosta igrica, necu ni jednu da instaliram, brisem ovaj cracked i idem na pravi steam da igram cs :D

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









162
poruka na forumu
6 52



post # 28 | 04.04.2012 , 0:04 AM

Quote (Marko)
Ovako, ja imam original Steam, i ovo sam skinuo cisto onako, da proverim da li radi. Ako uradite kako je belmo996, napisao radice vam sigurno. Moracete da znate sifru od maila zbog kodova. Ima dosta igrica, necu ni jednu da instaliram, brisem ovaj cracked i idem na pravi steam da igram cs

Imaju tu sve igrice ali kad ocu da skinem neku dobru izbaci mi nesto steam servers are too busy...






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 29 | 04.04.2012 , 0:56 AM

Quote (gojko198)
Imaju tu sve igrice ali kad ocu da skinem neku dobru izbaci mi nesto steam servers are too busy...

Ostavi da se skida kada serveri nisu optereceni. To ti je zbog toga zato sto mnogo njih u isto vreme skida igru. Probaj neku drugu. Nemoguce da ce tako biti za svaku, pa se kasnije vrati na tu sto nisi mogao. Ja sam tako uradio kada sam instalio Team Fortness 2. Pisalo mi je too busy i kasnije sam probao i htelo je ;)

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









621
poruka na forumu
382 3516



post # 30 | 04.04.2012 , 6:43 AM

Samo nemojte koristiti Steam na kojem imate vec kupljene igrice jer pokrast ce vam ovi sto su napravili Crack, od "milion" igrica mozda ce vam raditi 5-6 i to vecina onih free. Steam ce ubrzo blokirati ovaj crack i onda ce se morati praviti novi XD a Steam ce vas verovatno i banovati sto ste koristili crack :)

Pitaj bez pitanja da li smes nesto da me pitas :)









765
poruka na forumu
88 1029



post # 31 | 04.04.2012 , 8:29 AM

Quote (Infinity)
Samo nemojte koristiti Steam na kojem imate vec kupljene igrice jer pokrast ce vam ovi sto su napravili Crack, od "milion" igrica mozda ce vam raditi 5-6 i to vecina onih free. Steam ce ubrzo blokirati ovaj crack i onda ce se morati praviti novi XD a Steam ce vas verovatno i banovati sto ste koristili crack

da nemojte koristiti stem na kojem vec imate kupljne igrice...a ja sam skino' ovaj cracked steam samo zbog CS-a i sve mi super radi...neki su mi govorili neces moci igrati jer cete steam banovat...al zasad sve radi i sto je najbitnije STEAM ID mi pocinje sa 0:1
a ovo za Play Station nezz...:D


Poruku je menjao/la belmo996 - Sreda, 04.04.2012, 8:31 AM

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









111
poruka na forumu
6 83



post # 32 | 04.04.2012 , 10:04 AM

Ne radi vec sam par puta probao Cod i ne zeli pokrenuti igru kaze da igra trenutno nije dostupna i da probam kasnije
sta drugim rijecima kaze odjebi ako hoces igrati ljepo kupi igru








765
poruka na forumu
88 1029



post # 33 | 04.04.2012 , 10:15 AM

Quote (Gatsu)
Ne radi vec sam par puta probao Cod i ne zeli pokrenuti igru kaze da igra trenutno nije dostupna i da probam kasnije
sta drugim rijecima kaze odjebi ako hoces igrati ljepo kupi igru

Procitaj post od @Marko :D

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









111
poruka na forumu
6 83



post # 34 | 04.04.2012 , 11:12 AM

jesam al to sta je marko rekao nema veze sa ovim igra se instalirala bez ikakvih problema ali je nemogu pokrenuti jer kaze this game is currently unavailable please try again at another time. Jos sam probao crysis 2 dead space 2 deus ex deathspank i za sve te je opet bio error da su svi serveri optereceni. proslo je vec vise od 12h od kada sam prvi puta probao i mislim da je nemoguce da su serveri tako optereceni da toliko dugo vremena ne radi.

Edit:

Nista od ovoga neznam neki ovdije kazu da sve radi ne zelim reci da pricate gluposti i lazete. Vidio sam da je i gojko probao i isto mu nije radilo niti jedna igra od jacih naslova ne radi iz gore navedenog razloga nemoguce je da odjednbom niti jedan dobar naslov ne radi jer je server preopterecen ili igra nije dostupna. ako je tako onda je bolje da steam stavi kljuc u bravi i zatvori radnju


Poruku je menjao/la Gatsu - Sreda, 04.04.2012, 12:00 PM








162
poruka na forumu
6 52



post # 35 | 04.04.2012 , 11:25 AM

Quote (Gatsu)
ako hoces igrati ljepo kupi igru

Mozes ti da skines igru na jos nacina,ne samo preko steam-a...Ja igricu u zivotu nisam kupio..:D








111
poruka na forumu
6 83



post # 36 | 04.04.2012 , 11:45 AM

Quote (gojko198)
Mozes ti da skines igru na jos nacina,ne samo preko steam-a...Ja igricu u zivotu nisam kupio..:D


pa znam ja to preko 10 god skidam stvari sa neta. I znam da to bas i nije za pohvalu ali niti ja nisam kupio niti jednu igru osim wow i sada sljedeca ce biti diablo.








383
poruka na forumu
72 4167



post # 37 | 04.04.2012 , 12:37 PM

Quote (gojko198)
A kad kliknem da skinem Total War Shogun 2 izbaci mi ovo:The steam servers are currlenty too busy to handle your request.Please try again in a few minutes...Jel imao neko neki slicni problem?


imam ja isti problem tako mi izbaci na skoro sve igrice koje ocu da skinem :(











162
poruka na forumu
6 52



post # 38 | 04.04.2012 , 2:01 PM

Ma sranje je ovo...Nijedna dobra igrica ne moze da se skine...Pitam se jos jel moze i Pacman da se skine..:D

Added (04 Apr 2012, 2:01 PM)
---------------------------------------------

Quote (Gatsu)
Nista od ovoga neznam neki ovdije kazu da sve radi ne zelim reci da pricate gluposti i lazete. Vidio sam da je i gojko probao i isto mu nije radilo niti jedna igra od jacih naslova ne radi iz gore navedenog razloga nemoguce je da odjednbom niti jedan dobar naslov ne radi jer je server preopterecen ili igra nije dostupna. ako je tako onda je bolje da steam stavi kljuc u bravi i zatvori radnju

Tacno tako..:)








765
poruka na forumu
88 1029



post # 39 | 04.04.2012 , 7:55 PM

Quote (gojko198)
Ma sranje je ovo...Nijedna dobra igrica ne moze da se skine...Pitam se jos jel moze i Pacman da se skine..:D

Jesi ti svjestan koliko bi to kostalo da sve igrice rade ???? Siguno nebi bilo dzabe ja ovaj steam sam skinuo samo radi CS 1.6 ali usput su dosle i ostale igre....tak da nije do mene :DD

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









162
poruka na forumu
6 52



post # 40 | 04.04.2012 , 9:27 PM

Pa nisam reko da je to tebe,ali cs mogu iovako da skinem..:D


Forum » PC Igre » PC Igre » (TUTORIJAL) Kako dobiti sve steam igre besplatno (radi 100 %)
Search: