Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum » Razonoda » Igre bez granica » Upropasti mi zelju (igre bez granica)
Upropasti mi zelju






1388
poruka na forumu
153 250



post # 1 | 20.02.2011 , 2:54 AM

e pa ovako:ja napisem neku zelju a osoba ispod mene mi ispuni zelju,ali tako da je skroz upropasti....
npr:zelim da dobijem nov auto....osoba ispod mene napise:dobices nov auto ali ces ga odmah sutradan slupati...ili...
zelim da dobijem 7-cu na lotou-dobices 7 na lotou al ce te opljackati cim pokupis pare....
pa da pocnemo:
Zelim da idem u Paris...











403
poruka na forumu
72 625



post # 721 | 09.12.2011 , 11:03 AM

ja mislim da ovdje treba da se igra zavrsi, jer bi ovu zelju koju zeli Srcemoje stvaro bilo ruzno pokvarit :)











61
poruka na forumu
21 254



post # 722 | 09.04.2012 , 9:10 PM

Pa, lepo je sto to zelis i zelja ti se ostvarila vec poduze, ali ima novih clanova koji bi da se igraju, pa cu ti ovu zelju upropastiti,jer, na kraju krajeva, ova igra i nosi takav naziv i to joj je cilj- upropastiti prethodnikovu zelju.
:)

A ja zelim da dobijem kucnog ljubimca.

Added (09 Apr 2012, 9:10 PM)
---------------------------------------------
Pa, izgleda da igra vise nije zanimljiva auditorijumu?! pretraga


Dete,reka i kisa najlepse mirisu...







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 723 | 13.06.2012 , 0:22 AM

Dobices kucnog ljubimca koji ce da ti zapiski cijelu kucu!

Zelim da se turbo folk zakonom zabrani!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









211
poruka na forumu
175 866



post # 724 | 13.06.2012 , 0:32 AM

Kako je moguce da se ova zelja ne ispuni... :D
Zabranice se samo na TVu tako da ce ljudi da bi zarađivali morati pevati po ulicama....i mi necemo moci da zivimo od njih
Zelim da odem u LA, i da se ludo provedem

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 725 | 13.06.2012 , 0:42 AM

Otici ces u LA, ali ce te opljackati na samom izlazu iz taxia koji te je dovezao sa aerodroma tako da neces imati ni marku da se vratis pa ces morati pjesaciti 30 km do aerodroma nazad!

Zelim kucicu u cvijecu!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









211
poruka na forumu
175 866



post # 726 | 13.06.2012 , 0:55 AM

Naravno da ces je i dobiti, ali u zajedno sa cvijecem dolaze i razni insekti bube i onda ce te ujesti osa a ti alergicna na ose, onda neces moci izlaziti iz kuce. cvece ce narasti veliko i tvoja se kuca od kojekakvog korova nece videti, a ti ces biti bolesna da ustanes iz kreveta....tako da te niko vise nikada nece naci
Hocu da se udam xD

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 727 | 13.06.2012 , 0:58 AM

Ne trebam ti upropastavati ja tu zelju, sama ces se upropastiti time! :D salim se, salim se!

Udaces se, izroditi mnogo djece koja te nece slusati, zapustices se i udebljati,a muz ce te zamijeniti sa nekom cupavom konobaticetinom iz lokalne birtije i bice sa njom dok ti budes rintala po kuci!

Hocu da teram kosu kao Zdravko Colic!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









211
poruka na forumu
175 866



post # 728 | 13.06.2012 , 1:02 AM

Zdravko colic ima cudan preparat, koji pomaze da njegova kosa izgleda besprekorno cista(sad ide onaj deo...ako zelite da dobijete takav nazovite **** u roku od 5 min dobicete jos 3 takva za samo 99,99 evra,stavite ga pored ogledala, i nanece vam se sam na kosu.... -_-) ali gle cuda ti si bas na takvo nesto alergicna, i kosa ce ti otpasti...hodaces kao neka celava baba...sto je suprotno mojoj cupavoj konobarici :D

Hocu da budem poznata

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.








velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 729 | 15.06.2012 , 12:58 PM

bices poznata kada se popnes na prvi krivi vodotoranj u zemlji i sa njega skocis u punu teglu kisele vode sa prirodnih izvora sumskih jagoda,kao prva zena koja je uspela u tome,tvoj uspeh c ebiti propracen medijskom propagandom i pospanom paznjom,razni sponzori i ekoloska drustva ce se bosi utrkivati da nosis njihove reklamne grudnjake na sledecim eksepdicijama i javnim okupljanima diplomatskih i ostalih korova i rastinja u zemlji i ispod zemlj eu dijaspori a mozda i u svesmosu kosmosa,kad spot se zavrti na radio i televizor stanicama,gostovanja u raznim popularnim tv souovima,imacess ve sto ti dus ai nog epozele,ali i slava ima svoju cenu...ti ces postati opsesija jednom ludom kovrdzavom obozavatelju sa cvikama koji ce te stalno proganjati u klompama i slepo pratiti do iznemoglosti organizma za koracanje,slati ti razna ljubavn apisamca obogacena mirisima lavande i divljih kupina,viriti kroz prozore tvoje vile kad se odmaras u sexy odjeci s asvojim ljubavnikom dok je muz na konferenciji z astampu povodom izlaska njegovog novog kulinarskog romana,krisom ce svako jutro krasti tvoju postu,ceprkati po tvpjioj kanti z asmece,spavati u tvom krevetu kad si na turneji i obalciti tvoje erotske kreacije pred ogledalom i dirati se za svoje erogene zone kad si sa sponzorima u sopingu... na kraju ce te ubiti iz ljubomore jer ce te htjeti samo i samo za sebe i njegovog brata po tetki.
zelio bih da promjenim dnk strukturu koze.

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









211
poruka na forumu
175 866



post # 730 | 15.06.2012 , 3:41 PM

hahahahahahha xD o nmgu da verujem
Promenices ali u celijama epitela se nalazi tvoj smisao za humor tako da ces ga nakon ovog komplikovanog procesa izgubizi :P ....steta
Hocu da spavam!!! Umorna sam !

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.








Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 731 | 15.06.2012 , 5:33 PM

al cu ja da ti tamburam i pjevam rege iznad glave all day all night :p

sutra kupujem gitaru :D

Be my love?









211
poruka na forumu
175 866



post # 732 | 15.06.2012 , 6:44 PM

Eeeee neces ti docekati sutra ;))
Hocu da jedem nesto fino :3

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.








Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 733 | 15.06.2012 , 6:53 PM

al ti mrsko ustati do frizidera il otici do prodavnicee :P

hocu da upoznam misy :p

Be my love?







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 734 | 20.06.2012 , 11:44 AM

upoznaces misy, a to je muskarac koji se pali na male raste

hocu da budem gospodja ministarka

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 735 | 20.06.2012 , 3:42 PM

vezano za babylon srusicu te sa vlasti :p :D
hocu sladooleeeeed lol

Be my love?









211
poruka na forumu
175 866



post # 736 | 21.06.2012 , 1:26 PM

Kupices sladoled ne od prosle nego od predprosle godine, koji je star, i razboleces se. Dobices neku bakteriju i umreces :P
Hocu da....odem na mars

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.










164
poruka na forumu
144 1051



post # 737 | 08.09.2012 , 12:13 PM

Izgubices se u svemiru :p

Hocu da putujem svetom xD








172
poruka na forumu
3 38



post # 738 | 09.09.2012 , 2:07 AM

Slomices nogu... xD uzid

Hocu nesto slatkooooooo ... :D xD











164
poruka na forumu
144 1051



post # 739 | 09.09.2012 , 3:53 PM

Otpasce ti zubi od slatkisa :p

Hocu da letim kao ptica :p






Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 740 | 10.09.2012 , 5:35 PM

i pokusaces tako sto ces skociti sa vrha neke viske zgrade :p al medjutim... lol

hocu da volim i da me neko voli :(

Be my love?



Forum » Razonoda » Igre bez granica » Upropasti mi zelju (igre bez granica)
Search: