Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: G_A_R_I  
Forum » Moblini telefoni » Opšte diskusije » "TSU" Nova drustvena mreza koja placa svoje korisnike
"TSU" Nova drustvena mreza koja placa svoje korisnike




dobar, pametan, komunikativan
1
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 27.12.2014 , 1:15 AM

Dakle, radi se o novoj da budem precizniji kod nas novom drustvenom mrezom koja je najvise zastupljena u Americi. Rec je o tome da korisnici sami svojom aktivnoscu i popularnoscu na ovoj mrezi zaradjuju novac sto znaci sto vise vasih postova jer vas oni placaju po broju lajkova, komentara i serovanja (vasih postova). Ovo je jedina drustvena mreza koja 90% svojih prihoda podeli korisnicima. Kada napravite nalog imate svoju banku u levom uglu gde mozete da pratite vase zarade i analizu svog naloga na primer koliko njih je videlo vas post koliko lajkova i komentara imate ukupno, dijagrame koje prate vase aktivnosti na mrezi itd. Ja sam jako zadovoljan ovom mrezom jer sam za dvadesetak dana zaradio 15$ a sedeo sam u toploj sobi za kompom. Toplo vam preporucujem da napravite nalog i trudite se oko njega i da zaradite lako novac postavljanjem slika i statusa. Zaista nije rec o nikakvoj prevari. Mozete sami u to da se uverite kada napravite nalog.

www.tsu.co/CoolStoryBroOfficial

Ovo je link preko koga mozete da napravite svoj TSU profil i da zaradite lako. POZDRAV :)

zekazeka1



Forum » Moblini telefoni » Opšte diskusije » "TSU" Nova drustvena mreza koja placa svoje korisnike
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: