Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: G_A_R_I  
Forum » Moblini telefoni » Opšte diskusije » Smešne SMS poruke
Smešne SMS poruke






501
poruka na forumu
442 REP OFF



post # 1 | 12.12.2009 , 2:11 PM

Ne pisite vise od 3 (tri) SMS-a po poruci.

1. Hajde da radimo ONO, biće lepo i tebi i meni i neće nam biti prvi put...prvo ću ja tebi, pa ti meni, hajde da se DOPISUJEMO.

2. Jedva čekam da te uhvatim i da te bacim na krevet. Bićeš topla i znojava i ja ti neću dati da spavaš celu noć... Voli te tvoj Grip.

3. Lepo je...Ptice to rade, leptirići to rade, čak i pčelice to rade. Da li želiš da i mi to radimo? ... Zaboravi...ljudi nemogu da lete.










11
poruka na forumu
5 18



post # 2 | 03.01.2010 , 4:57 PM

Dobićeš me kada se najmanje nadaš, rešićeš me se kada me vidiš, poželećeš me opet, ja ću možda malo kasniti, čekaj me...tvoja poruka! :)) angel2






our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 3 | 08.02.2010 , 7:06 PM

Molim te poshalji svoju sliku zrtvama cunamija, da vide da postoji i veca nesreca! :D


Izvini, devojcice, koliko je sati? -Pola jedanaest. Mislim da je vreme da se upoznamo....


Posjedujem plantazu oraha potrebna djevojka za tucanje.









3
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 26.05.2010 , 7:56 PM

Gde su bili muskarci kad je dog delio mozak?
- Na fudbalskoj utakmici.. biggrin

Added (26 Maj 2010, 7:56 PM)
---------------------------------------------
Bog stvori ljubav,djavo stvori mrznju
Bog stvori brak,djavo rastanak
Bog stvori lepotu,djavo ruznocu
Bog stvori tebe,djavo se odvali od smeha biggrin :D biggrin :D









6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 5 | 23.09.2010 , 2:51 PM

ti si moje Sunce.. ne mogu te ocima gledati.. tongue biggrin biggrin








702
poruka na forumu
172 1634



post # 6 | 14.11.2010 , 7:21 PM

Quote (Nevena88)
Dobićeš me kada se najmanje nadaš, rešićeš me se kada me vidiš, poželećeš me opet, ja ću možda malo kasniti, čekaj me...tvoja poruka! :))

A taman ja pomislila MENSTRUACIJA biggrin


Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.









702
poruka na forumu
172 1634



post # 7 | 14.11.2010 , 7:36 PM

Quote (dragan_93)
hahahahhahahahahahahahhaahhah...moze biti i da je to...ali nije htjela da napise..

verovatnoo biggrin

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.









231
poruka na forumu
7 82



post # 8 | 29.11.2010 , 7:13 PM

Povracam po sportskim halama.
Sifra: Krajnje profesionalno biggrin

Added (29 Nov 2010, 7:13 PM)
---------------------------------------------
Mladić, SSS, materijalno situiran, vlasnik 3 stana, miran i povučen, traži žensku osobu sličnih osobina kojoj bi prodao 10 metara bukove građe. biggrin


ne boj se smrti,nego zla zivota









3460
poruka na forumu
141 1063



post # 9 | 13.04.2011 , 11:36 AM

#11
Jedva čekam da me pipaš tamo gde se palim.
Iskreno tvoj TV.

#12
Dobićeš me kada se najmanje nadaš, rešićeš me se kada me vidiš, poželećeš me opet, ja ću možda malo kasniti, čekaj me...tvoja poruka!

#13
Hajde da radimo ONO, biće lepo i tebi i meni i neće nam biti prvi put...prvo ću ja tebi, pa ti meni, hajde da se DOPISUJEMO.

#14
Jedva čekam da te uhvatim i da te bacim na krevet. Bićeš topla i znojava i ja ti neću dati da spavaš celu noć... Voli te tvoj Grip.

#15
Lepo je...Ptice to rade, leptirići to rade, čak i pčelice to rade. Da li želiš da i mi to radimo? ... Zaboravi...ljudi nemogu da lete.

#16
Ne mogu da odolim kada te vidim. Polako zavlačim prst u tebe, zatim ga polako izvlačim i ližem svu tvoju slast i tiho šapućem tvoje ime: "Nuttela"

#17
Ova poruka je napisana ultraljubičastim slovima. Kod normalnih ljudi izaziva slepilo, a kod seksualno opterećenih samo blagi osmeh.

#18
Prema članu 21. Odluka 3, stavka 1, tacka 5 amandmana o seksu osuđujem te na doživotnu robiju u mom krevetu. Svako pravo na žalbu se odbija.

#19
Pustiću te da mi skineš pantalone, zatim majicu i na kraju donji veš, ali te molim da mi ostaviš štipaljke na žici.

#20
U kulminaciji entuzijazma, kolosalno inspirisan vašim egzotičnim šarmom manifestujem sledeće: nebih da budem maliciozan, niti da priudiciram, ali vaša psiha je tako čudna da ja apstraktno deabortujem sve simptome vaše dijalektičnosti!


♥KADA JE TESKO UVEK SE SETIM ZVEZDA JE NAJBOLJA NA PLANETI♥









1065
poruka na forumu
225 1145



post # 10 | 13.04.2011 , 11:51 AM

Mijenjam elektricnu gitaru za PLINSKU.
Mjenjam cimera koja hrce, za cimericu koji uzdise.
Moje je srce velika livada a ti si jedina krava što u njoj pase!











502
poruka na forumu
17 70



post # 11 | 26.04.2011 , 9:54 PM

Sviđa mi se tvoj dodir i nežnost koju ti dajem, kad se obavijem oko tvog tijela. Postoji li lepši osećaj od onog kad si ti go, a ja na tebi!? Tvoja verna PIDŽAMA.

Noćaš će biti moja divlja lavica, uzbudit će te moja kruta palica, jer ja sam tvoj vranac, a ti moja jahačica, jer ja sam tvoj…ajoj, pogrešio sam broj.


SaNja Nja Nja ;) Nikoo ti nije rekao da si kurva-Kurvo.!









2116
poruka na forumu
188 3066



post # 12 | 26.04.2011 , 10:13 PM

naucio sam kozu da peva i zaradio 50 evra,naucio sam ovcu da racuna i zaradio 30 evra,naucio sam majmuna da cita ovu poruku i izgubio 3 dinara

Kad' sam procitao da je alhohol stetan,prestao sam da citam.









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 13 | 01.07.2011 , 6:51 AM

Ova poruka koju sam juce dobio sastoji se u stvari od dve poruke-Prvo mi je stigla poruka sledece sadrzine -
-KUPILA SAM OTKACICES LJUBOMORNA KOZO-
Ja sam na to odgovorio-
-:) OPROSTI,ALI POGRESILA SI BROJ smile -
Na to mi je stigao odgovor u sekundi
-PA ZAR TO NISI TI?-
biggrin tongue wacko biggrin tongue wacko

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1289
poruka na forumu
165 539



post # 14 | 01.07.2011 , 6:58 AM

Voleo bih da te oborim u krevet, da tamo ostanemo što duže, da buncaš zbog mene, znojiš se i da ti telo gori zbog mene. Tvoj GRIP !!!!

Added (01 Jul 2011, 6:57 Am)
---------------------------------------------
Razgovaram sa foteljom, šarmiram televizor i doručkujem sa tosterom. Molim te javi mi se dok ne započnem ozbiljnu vezu sa usisivačem.

Added (01 Jul 2011, 6:58 Am)
---------------------------------------------
Zvuk koji ste upravo culi nije zvuk poruke vec nalaz psihologa. Tajno smo vas posmatrali i ustanovili da necete dobiti mozdani udar jer bi to bio udar u prazno.

E, necu da te sokiram ovom porukom, ali udajem se prekosutra. Nisam nikome pricala, vidi pa dodji. Nemoj nista kupovati, samo povedi nekog ko ce me ozeniti.

Vetar duva sljive opadaju, prasici ih jedu da ne propadaju, a meni se tvoje oci jako dopadaju, iako su tvoje oci kao farovi od fice, Ti si meni najdraze bice.

Od mene ces dobiti poljubac, od Boga trazi zdravlje i srecu, a sve ostalo imas kod Kineza.

6 istina o zivotu: 1)Ne mozes dotaknuti sve zube svojim jezikom; 2)Svi idioti nakon citanja prve istine to i pokusaju; 3) Prva istina je laz; 4) Sad se smejes jer si shvatio da si idiot; 5)Uskoro ces ovo poslati sledecem idiotu; 6)Jos uvek je smesak na tvom licu jer znas da ces i ti od nekog napraviti idiota.












964
poruka na forumu
406 3430



post # 15 | 18.09.2011 , 11:06 AM

na dnuto okejano kada ti ne dostane vazduha,ti uhvati moj kuroy i dasaj,disaj. . .








882
poruka na forumu
27 382



post # 16 | 18.09.2011 , 11:29 AM

Na svetu je 1423761274671641282303823982374 ljudi lenjo
i ti si jedan od njih jer upravo nisi procitao CEO BROJ biggrin













712
poruka na forumu
16 -89



post # 17 | 23.09.2011 , 7:29 PM

Molim te poshalji svoju sliku zrtvama cunamija, da vide da postoji i veca nesreca! biggrin

Postoje dvije vrste ljudi… Oni, kojima se sviđam i oni, koji nemaju ukusa…









139
poruka na forumu
18 162



post # 18 | 22.01.2012 , 6:14 PM

-Di si, srce, ovdje infarkt, dolazim večeras da te puknem...


-Posalji ovu poruku stotinama prijatelja i nesto neocekivano ce se dogoditi - imaces praznu bateriju i veliki racun!

- Smak sveta ce biti kada se grobari izljube sa delijama,Milka Canic kaze dobro jutro,Valter odbrani Sarajevo,Sasa -Popovic u GRAND dovede Michael Jacksona,Chuck Norris dobije batine,Crvena Zvezda osvoji Ligu Sampijoma,Srbija udje u Uvropsku Uniju,Pink pusti film bez reklama,Zorica Brunclik ofarba u zuto,...zato samo opusteno. :) ))))













760
poruka na forumu
23 295



post # 19 | 24.01.2012 , 2:48 PM

Prema članu 21. Odluka 3, stavka 1, tacka 5 amandmana o seksu osuđujem te na doživotnu robiju u mom krevetu. Svako pravo na žalbu se odbija.

Ovo sam poslao bio bivsoj :D





Sve mi je jasno sada kada je srce prazno!!!










10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 20 | 01.04.2012 , 6:20 PM

Pozdravio te Milan od Marka brat, stakloresca Jovana sin, sto spava s Milicom (drugarica od Jelene), koja zivi ispod Branka - Zoranovog ortaka, sto drzi radnju sa malim Nikolom koji je uzeo golfa (zelenog, onaj sa felnama) od pokojnog Radomira, sto je sa starim Zivkom svercovao cigare. I kaze da te ne zna! :D


Ti imas nesto sto svi zele, za to se svi bore, ti imas mene. :D :p


OOoo ooOo ooo OoOo ooo OOO oo ooO oOOo OOoo oooO oo OO oO O OOooo O oo oO O ooo oOO OOO O ooo OO ooO ooOOOO OOOOO oo Mislim da ti je u mobilni usla mineralna... :D


Forum » Moblini telefoni » Opšte diskusije » Smešne SMS poruke
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: