Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: G_A_R_I  
Forum » Moblini telefoni » Opšte diskusije » Samsung Wave GT S8500 BadaDroid 2.0 (Android na Bada OS)
Samsung Wave GT S8500 BadaDroid 2.0






389
poruka na forumu
50 717



post # 1 | 22.12.2011 , 5:21 PM



Do sada , Bada 2.0 u razvoju - ispred luke takođe ne miruje i ugradnja tehnologije ANDROIDA za naše drage i voljene Samsung Vave S8500 je poboljšana ( donekle ).
Ovaj članak je zasnovan na materijalu sa sajta XDA - developers.com , za koje hvala mnogo ! Šta se promenilo u ovoj metodi ? • više nijepotrebno da formatiratefleš disk pod Ubuntu i stvoriEKS 2 particije. • Instalacija traje 10-15 minuta snage. • Ali, postoje nedostaci - sada jevreme radi da možete ubiti svog telefona. Zato budite oprezni. Ova metoda je eksperimentalna i niko nije odgovoran ako obavljanje tih poslova ćete uključite telefon ulepo ciglu. OPREZ : Nemojte rukovati blic telefona , i stavitefirmver ako ne razumete šta radite ! Ono što radi u ovom gradnju? • ViFi ( + DHCP) - da više nije potrebno da podesitestatičku IP da se poveže sa ViFi • Android Market • 3D igre (nažalost ne i sve) • Pokretanje ( proveriti TVLauncher , Zeam , LauncherPRO ) • Audio ( Potpuno rad ) • video sada na tužne ... Šta ne radi ? • modem (3G , Pozivi, ITD ) (prema Olegu - rad je još u toku ) • Senzori (greška u toku punjenja baterije) Šta vam je potrebno da instalirate ? • Morate biti pokrenut verzija firmvera - S8500KSKSJL2 ili S8500KSKSKK7 . • MultiloaderzImage i stuff <--- Nove • EXT2 fajl sistem IMG <--- New • FOTA <--- Za Bada 1.2 • FOTA <--- Da BADA 2 KSKSKK7 Pre nego što počnete da - pročitajte uputstva od početka do kraja , vagatiprednosti i mane . Molimo Vas da budete strpljivi i cigarete ... Pažnja ! Nakonfirmver na telefonu sve podatke i dalje , ali oni mogu da lete na dole i prestati da radi kupioaplikacije. Pa ipak , preporučujemo da napravite rezervnu kopiju svih podataka. Počnimo polako . Za seo morate da potpuno čistinternu memoriju Vašeg telofona . Proverite zauzeto od ugrađene memorije može da se prenese na tom putu : Meni - Podešavanja - O telefon - Sistemske informacije - Memorija - detalj - Ukupan memorijski prostor telefona
____________________________________________________________________________________________________


1. Dovnload sve potrebne fajlove ( vidi gore)
2. Folder galakiboot biti kopirani u root direktorijum vašeg telefona , a zatim ga uklonite izfajla " mkext2images - remove.sh " PS da olakša , uklonitekarticu iz telefona će biti održana sve dokproces instaliranja Android.


3. . Premestite datoteku " mkext2images.sh " izfoldera galakiboot do korena svog telefona.


4. . Pronasao sam ext2system.img smešten u fascikli galaxyboot .


5. Flashuj FOTA sa Multiloader , izaberite samoLSI i ništa drugo ne moraju da slavi !


Sada ste spremni za prvi boot . Odavde počinjeglavna razlika sastarijim verzijama --- Ispod ove linije radi jevreme! To je , vi samo treba da uradite kada prvi put pokrenete - OPASNOST : NE Nabavite baterije
telefona i ne dirajte ga sprovodi ili dobićete 06.07 SCENI cigle 6. Potpuno isključivanjetelefona 7. . Pritisnite POWER + meni + vol gore ( tim redom ) i početi automatski proces instalacije , videćete na ekranu vašeg telefona . Posle oko 5 minuta ćete videti ovo:


Na kraju može doći do 1 od 2 stvari.
1. Telefon rez
2. Reboot telefona i počnite BADA
To znači da je sve u redu i može da nastavi da diše --- Sve ispod ovog nivoa radite svaki put kada želite da pokrenete Android --- 8. Sada možete da učitate Android , kao i obično ( vlasti + Pozovite ) Obriši Android ====== ===== Da biste izbrisali Android mesto sam pronašao " mkekt2images - remove.sh "koren vašeg telefona (ovo jejedan koji ste uklonili sa vašeg galakiboot ) ga preimenovati " mkekt2images.sh " ponovo pokreniterežim pokretanje oporavak ( Snaga + meni + vol gore). Oslobađanje svih tastera kada je telefon će treptati . Telefon uključi i isključivanje gotovo odmah nakoncutscene Galaki S. Srećno i uspeha u gotovo beznadežan slučaj ))) ad astra per aspera Darael

Added (22 Dec 2011, 4:21 PM)
---------------------------------------------
ovo je za sve korisnike Samsung Wave 1 i 2 koji zele da isprobaju svoj telefon u android verziji
ja vec imam dva operatiivna sistema BADA OS I ANDROID OS


Poruku je menjao/la thegamemaniac - Subota, 24.12.2011, 3:12 PM











263
poruka na forumu
3 59



post # 2 | 05.01.2012 , 9:54 PM

do jaja! moram reci burazeru da proba,on ima keca :)






Forum » Moblini telefoni » Opšte diskusije » Samsung Wave GT S8500 BadaDroid 2.0 (Android na Bada OS)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: