Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Životinjsko carstvo » Ljudi koji ne vole zivotinje
Ljudi koji ne vole zivotinje






53
poruka na forumu
13 112



post # 21 | 17.02.2012 , 3:38 AM

ti ljudi su za posmatranje








455
poruka na forumu
98 1163



post # 22 | 17.02.2012 , 3:28 PM

Ko ne voli životinje, sigurno je majmun lol

Life is Like a Box of Ammo...










162
poruka na forumu
6 52



post # 23 | 17.02.2012 , 3:55 PM

Ja nemam nista protiv ljudi koji ne vole zivotinje,ali mrzim one koji muce zivotinje...Nije isto kada ne volis i kada mucis..:))








30
poruka na forumu
1 14



post # 24 | 17.02.2012 , 3:56 PM

Neke zivotinje volim( psi , konji, ptice , ribe)a neke stvarno nevolim ni da vidim (zmije ,sismise,pacove) tako da mogu razumjeti ljude koji nevole zivotinje !!








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 25 | 17.02.2012 , 4:12 PM

Ja volim životinje. Meni je juče bilo žao ostaviti psa vani kod djeda i onakvog prljavog sam ga unijela u kuću iako to ne daju. Ali mislim svako ima svoje pravo da li hoće ili ne da voli životinje. Ja npr. ne volim one male,bečave pse. Ja bi to nogom pukla pa neka ide u da ne kažem šta. Moja mama npr. mrzi zmije i guštere. Kako ona kaže ona bi to ubila sve do jednog. Ali ja ne mogu da izbjegavam nekoga ko ne voli žitovinje. To je lična stvar jednoga čovjeka i ne ulazim u to.

I nije mi jasna jedna stvar. Kako ljudi mogu da kažu ako ne voliš životinje ne voliš ni ljude ? Danas se jedan običan čovjek ražalosti kada vidi psa na ulici koji luta,a uopšte ne razmišlja šta se sa njegovom ljudskom vrstom dešava. Da se bar sjeti one djece u Africi koja danima gladuju. Pas ima potrebe kao i svaka druga životinja i on na bilo koji način može da pronađe i vodu i hranu.Tačnije to je nekakva njegova smjernica. Da jede,pije i razmnožava se. Vodu može i iz bare da pije,a hranu i u smeću da nađe,a šta će ono dijete u Africi ? Nema ni šta da pije ni šta da jede. I mrzim ljude koji imaju toliko novca da svojim kućnim ljubimcima kupuju odjeću,nakit i šta ja znam već,a slabo kada na bilo kakav način pomažu ljudima kojima je pomoć potrebna.Mislim da su takve osobe mnogo gore od onih koje ne vole životinje.

Vidjela sam gore jedan takav post pa ono nema potrebe da se neko uvrijedi. Samo moje mišljenje. Ništa više.


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Petak, 17.02.2012, 4:15 PM








904
poruka na forumu
96 378



post # 26 | 22.02.2012 , 1:28 AM

Za mene ljudi koji vole zivotinje vise vrede i imaju moje postovanje. To je moje misljenje i nek me napljuje ko hoce ja to tako mislim. I oni su iz istog razloga stvoreni kao i mi...DA ZIVE!

A ne da ih tamo neko vojno lice u penziji potruje kreozanom i kobasicama sa staklom, kao sto je to slucaj "zveri" koja zivi dve zgrade ispod mene. Potrovao je 17 pasa od koja dva vlasnicka i nekoliko macaka.
Zeni cijeg je psa otrovao je u oci rekao da je njen pas sledeci... Obavestena policija, nadlezni za zastitu zivotinja i ko sve jos... Znate sta kazu, dokazite shocked

Zivotinje su predivna bica. A i kao sto je neko vec napisao
Quote
Ja nemam nista protiv ljudi koji ne vole zivotinje,ali mrzim one koji muce zivotinje...Nije isto kada ne volis i kada mucis..:))











4
poruka na forumu
0 0



post # 27 | 24.02.2012 , 2:41 AM

Samo jedan primjer je dovoljan koji je utvrdjen.

PAS VOLI VISE GAZDU OD SEBE ! i to je sasvim dovoljno... :)

fu*k you, fu*k you, you're cool, fu*k you, i'm out! :D









576
poruka na forumu
34 295



post # 28 | 28.02.2012 , 4:33 PM

To je jako strasno ali ipak sta mi mozemo kada ima takvih sotona, i isto tako mislim da ti ljudi nisu smi (ludi skroz)
Zalim jadne male zivotinje :-(

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









904
poruka na forumu
96 378



post # 29 | 02.03.2012 , 4:02 AM

Evo vam sad!!! Ovaj sto je u Beloj Crkvi ubio coveka i pokusao da mu siluje dete, pritom je lezao za silovanje starice i hendikepiranog deteta kazu da je kao klinac ubijao pse i macke! Bolesnik! samoubistvo











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 30 | 02.03.2012 , 4:56 AM

Quote (sandra1000)
Evo vam sad!!! Ovaj sto je u Beloj Crkvi ubio coveka i pokusao da mu siluje dete, pritom je lezao za silovanje starice i hendikepiranog deteta kazu da je kao klinac ubijao pse i macke! Bolesnik!


I u profiliranju zlocinca,veoma je vazno utvrditi njegove sklonosti iz detinjstva.
Za coveka,prirodno,zivotinje su druga vrsta. Ali... Od iskona je sam covek pokusavao komunicirati i suziveti se sa ostalim vrstama. Pas je najstariji covekov prijatelj. Macka takodje. I jedno i drugo nasli su se uz coveka radi zajednickih potreba i delovanja.
Sudeci po tome,svaka mrznja izmedju psa i coveka,kao i macke i coveka je totalno suluda .
Svaki cin agresije prema tim,najboljim prijateljima ljudi, govori koliko je jedna tako agresivna osoba u sustini izgubila od ljudskosti.
Ljudskost i covecnost se znaci ne ogledaju samo kroz odnose ljudi prema drugim ljudima,vec i ljudi prema zivotinjskom ,a i biljnom svetu koji ih okruzuje.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









310
poruka na forumu
34 246



post # 31 | 30.03.2012 , 2:22 PM

Quote (Reaper)
Ko ne voli životinje, sigurno je majmun
onda su moji roditelji i baba majmuni , stvarno ih nikada necu razumeti








377
poruka na forumu
54 303



post # 32 | 30.03.2012 , 4:10 PM

Quote (Tanja91)
I mislim da ko ne voli životinje ne voli ni ljude...

Slazem se s Tanjom ;)












66
poruka na forumu
16 79



post # 33 | 12.04.2012 , 3:34 PM

Ljude delim isključivo prema tome da li vole ili ne vole životinje. Sa ovim drugima se ne družim. Smatram da ni jedna životinja ne može da bude zla, za razliku od ljudi. Sve što životinje rade (pa čak i one ozloglašene) rade da bi preživele. A za ozloglašenost pojedinih životinjskih vrsta krivi su isključivo ljudi, jer moraju svoj nos svugde da zabiju, sve da vide, da prilagode sve sebi.








93
poruka na forumu
72 380



post # 34 | 22.04.2012 , 10:12 PM

postujem svacije misljenje, ali ne volim da cujem da neko ne voli zivotinje.. ja ih obozavam! a ima bar malo istine u tome da ko ne voli zivotinje - ne voli ni ljude :p


Poruku je menjao/la KayaPp - Nedelja, 22.04.2012, 10:12 PM

No matter what I do, all I think about is you, even when I'm with my boo, boy you know I'm crazy over you...









455
poruka na forumu
98 1163



post # 35 | 19.06.2012 , 2:19 PM

Quote (sandra1000)
Evo vam sad!!! Ovaj sto je u Beloj Crkvi ubio coveka i pokusao da mu siluje dete, pritom je lezao za silovanje starice i hendikepiranog deteta kazu da je kao klinac ubijao pse i macke! Bolesnik!

Bolesno !!!! :( :o

Life is Like a Box of Ammo...










363
poruka na forumu
65 485



post # 36 | 24.06.2012 , 0:35 AM

Svako ima pravo da voli ili mrzi zivotinje to nije strasna stvar, problem je u ljudima koji muce zivotinje!






I like playing with BooBs :P
83
poruka na forumu
7 76



post # 37 | 24.06.2012 , 0:43 AM

inace volim zivotinje ali neke su stvarno nepodnosljive i dodje mi da ih puska na licu mjesta (jest da su za to krive gazde al jbg tako je)








165
poruka na forumu
14 281



post # 38 | 02.08.2012 , 9:16 AM

To su sitne duse koje prevashodno imaju problem sa sobom.
Kompleksi su cudo pogotovo kad ih povezes sa niskim stepenom svesti.

I'm content to die for my beliefs
So cut off my head and make me a Martyr
The people will always remember it.










101
poruka na forumu
213 2804



post # 39 | 20.08.2012 , 7:07 PM

ko ne voli životinje ne voli ni ljude.moj svekar ne voli.zato je moj mačor pošao :(

‎"Pravog muškarca, s kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, ni po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, i naposletku kako vas grli. Ni prečvrsto da ostanete bez zraka, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako da znate čiji ste."







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 40 | 20.08.2012 , 7:39 PM

a ko ovo divno stvorenje moze da ne voli :o srce



Fajlovi: 3893166.jpg (21.5 Kb)
Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°



Forum » Obrazovanje » Životinjsko carstvo » Ljudi koji ne vole zivotinje
Search: