Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Životinjsko carstvo » Moj ljubimac (ostavite sliku vaseg ljubimca :))
Moj ljubimac






904
poruka na forumu
96 378



post # 81 | 12.12.2010 , 11:41 PM

Ma DxD uzivaj biggrin decko je tezak komplex, to ti je danasnja bolest isfrustriranih klinaca. Boli ga sto sam mu rekla najiskrenije da su mu kerovi dzukele i da bi licili na nesto uz malo truda. A za setnju sam se predomislila, vise mi odgovara voznja, ali ti u gepeku! ;)

Added (12 Dec 2010, 11:41 PM)
---------------------------------------------
I jos nesto mb... Nemoj ko PI*KA da mi saljes privatne poruke vec sve sto imas kazi ovde, a ujedno i da ti odgovorim na tvoju poruku koja je glasila "E i jos nesto? Ako nadjes ovakve pitove kod nas ja cu ti ga odma kupiti"

Pa evo ti moj odgovor!

Nemoras ti meni nista da kupujes! Idi malo do Novog Beograda i obidji Ledine da vidis sta je pitbul, kako se gaji pas, nece ti biti dobro. Ovakvim ponasanjem mozes samo sebe da ugrozis na ovom forumu, nama ponajmanje treba neka dileja koja ima drugacije misljenje od nas da leci komplekse na nama. MI SE OVDE JAAAAAAAAAAAKO LEPO SLAZEMO !!! I PRE SVEGA POSTUJEMO!



Poruku je menjao/la sandra1000 - Nedelja, 12.12.2010, 11:51 PM











1449
poruka na forumu
105 688



post # 82 | 13.12.2010 , 0:26 AM

evo ti za ovo pitbule nas slatki jedan poencic od mene(a verujem da bi ih trebala dobiti od svakoga na sajtu ko te i malo bolje poznaje)na ovako dubokim mislima i za to sto si reagovala kao pravi fajter a ne kao neka slabusa

za pitbula na ledinama ti verujem posto se u pse vidim razumes podobro(sto bi rekli nasa brsca leskovcani)sigurno je opasan ker

cool cool cool cool cool cool cool cool cool

Added (13 Dec 2010, 0:26 Am)
---------------------------------------------
mb, ovde smo svi dobri frendovi i nemoj to kvariti sanjica je bila krajnje dobronamerna u svoim recima--pa zar mislis da bi ona tako nesto rekla o bilo ciim cukama a da ih toliko voli

u zivotu nauci da trpis udarce--bice ih podosta--puno puno vise nego sto ih i sam mozes zamisliti

moras nauciti da sa dostojanstvom pdslusa vake kritike na tvoj racun(bile one o0snovane ili ne)dobro ih proucis i onda na
njih das adekvatan odgovor wacko wacko wacko wacko wacko

jer pazi--tvoje misli niko nezna ali reci se pamte-a rec boli vise od udarca--kao i u ljubavi teska rec ili preljuba se i nekako mogu oprostiti ali nikada se ne mogu zaboraviti-- dry dry dry dry

ja predlazem da sa ova njegova reakcija na sve ovo anulira--posto je bila ishitrena i nepromisljena--i da ako on zaista zeli biti clan nase uvazene zaebandske porodice izgradi sebe kao frend i covek od poverenja--pruzimo mu sansu i ko zna mozda za par godina nasih studija i dobije zvanicnu diplomu i status pravog zajebanta nase akademije nauka i zajebancija

Quote (sandra1000)
odgovara voznja, ali ti u gepeku! ;)

happy happy happy e to bi zaista voleo da vidim happy happy happy i nemoj covece nista porukama--budi otvoren--pa ovde si valjda da bi stekao prijatelje a ne da bi se ljutijo na svaku stvar koja ti ne odgovara wink wink wink wink

!!!









904
poruka na forumu
96 378



post # 83 | 13.12.2010 , 0:44 AM

Quote (scorpio978)
evo ti za ovo pitbule nas slatki jedan poencic od mene(a verujem da bi ih trebala dobiti od svakoga na sajtu ko te i malo bolje poznaje)na ovako dubokim mislima i za to sto si reagovala kao pravi fajter a ne kao neka slabusa

za pitbula na ledinama ti verujem posto se u pse vidim razumes podobro(sto bi rekli nasa brsca leskovcani)sigurno je opasan ker

Ja vas sve volim na neki nacin i ako se ne poznajemo, pre svega imam postovanja prema vama, ovo za pitove me tako nervira, e, nisam ja bre muskaraca da se tu prepucavam sa mentolom, ali bre, lepo mu kazem da je mama tih kuca bila neka ku*vetina, fircala se snekom dzukelom pa ovi povukli na njega biggrin A i dala sam mu savet naj iskreniji, jer obozvam zivotinje i da mi je otac malo popustljiviji i kuca bi mi bila stenara... Ali, ja nisam nista izmislila niti uvredila, mozda mb nezna kako izgleda pravi pit pa ovo naziva pitovima sto nema veze sa zivotom, a i ceo svet zna da im se usi kupiraju, a ne ovako klempave. Drugo, nedozvoljavam da mi neka budala preti i kaze da ce meni da isece usi.

Added (13 Dec 2010, 0:44 Am)
---------------------------------------------
A I DA DODAM, MB JE DOBRODOSAO, OVDE JE SUPER ZEZANJE I STO JE NAJBITNIJE LJUDI SU PSIHICKI ZDRAVI, PRIJATNI I SMESNI DOOOOOOOOOO BESVESTI. LICNO JA NEDAM DA SE BILO KO VREDJA I UVEK CU ZA TAKO NESTO DA OPOMENEM I STANEM NA PRAVU STRANU . OVAJ PUT CU DA SE NAPRAVIM LUDA, ALI SLEDECI PUT NE...MB IZ BEOGRADA SMO OBOJE, PA MOZEMO DA SE NADJEMO DA MI ODSECES USI, NEBRINI JA CU TVOJE ZUBIMA DA OTKINEM...
MOJIM DRAGIM FORUMASIMA SE IZVINJAVAM NA OVIM NEPRIJATNOSTIMA, STO SE MENE TICE NECE IH VISE BITI :D



Poruku je menjao/la sandra1000 - Ponedeljak, 13.12.2010, 0:45 AM











904
poruka na forumu
96 378



post # 84 | 13.12.2010 , 0:51 AM



Fajlovi: 6364867.jpg (20.6 Kb)










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 85 | 13.12.2010 , 4:10 PM

1. e hvala za gepek biggrin ( lepo mesto xD )
ali bih mogla napred, suvozacevo mesto biggrin
2. jeste ovde se svi druzimo, iako se nismo videli biggrin
3. md, ti imas pravo da izkazes svoje misljenje, ali ako je negativno i govori nesto lose o njemu, svi ce te napasti ( tako da malo pripazi, prijateljski savet )
4. takodje md iskaze sta mislis, ali covece nemoj toliko da si direktan, malo koristi indirekta
5. kuce kao kuce ( mi smo malo skrenuli sa teme smile ) biggrin

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 86 | 13.12.2010 , 6:19 PM

Quote (sandra1000)
OTISLI SMO U OFF... JA SAM OVDE DA SE DRUZIM NE DA SE KOLJEM SA FORUMASIMA. DOBRO MB... OVAJ U SREDINI JE MALO STARIJI OK, ALI KOLIKO ZNAM VEC SA 3-4 MESECA SE PSIMA KUPIRAJU USI, A TVOJI SU NAPUNILI 7 MESECI, NISAM IMALA LOSE NAMERE DA TE UVREDIM, VEC ETO DALA TI SAVET KAO STO BIH I TI MENI AKO U NECEMU GRESIM. JA SAM IMALA DVA PSA, JEDNOG TERIJERA OD KAD SAM SE RODILA, BAKA GA JE IMALA DUGO I UGINUO MI JE KAD SAM SAM NAPUNILA 10 GODINA OD STAROSTI, A ROKIJA MESANCA KOG SAM NASLA U SKOLSKOM DVORISTU SU MI DUSMANI U SELU OTROVALI JER IM SE DOPAO A NISAM HTELA DA IM GA DAM, PATILA SAM 6 GODINA I SVAKI PUT KAD BIH VIDELA PSA NA ULICI JA SAM SE SKORO RASPLAKALA OD TUGE, DOVODILA IH KAD JE KISA I HLADNO KUCI DA IH NAHRANIM I UGREJEM, OBOZAVAM ZIVOTINJE I NJIH NIKAD NIJE DOSTA. SAD CU NA PROLECE DA KUPIM PSA, NEKOG MANJEG RASTA ZATO STO ZIVIM U STANU, PA SE DOGOVARAM SA MOJIM FORUMASIMA I PITAM IH ZA MISLJENJE JER NISAM JA POPILA SVU PAMET OVOG SVETA... AKO I TI IMAS NEKI PREDLOG POMAZI, JA SAM U OPASNOJ DILEMI A NEBI DA POGRESIM

hocu da zaplacem...

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 87 | 13.12.2010 , 10:33 PM

Quote (mb)
k!!! Preterali smo obje. Ja se ne slazem za kupiranje usiju. Vidim da trazis plave pitove, ima ih, kao sto sam ti rekao mnogo su skupi! A i nije bas toliko mali kao sto ti trazis. Ima ga jedan lik kod mene u kraju, ker je kao buldozer, ogroman. Ali je mnogo lep. Ako si zainteresovana mogu da ga pitan gde ga je kupio?

Pitaj, opasno mi se pas svidja, ja ionako nesto razmisljam da kupim engleskog buldoga a on je mnogo skup, od 500-700 do 2 000-3 000 evra, a oni su loseg zdravlja. Nebi da obolim od necega zbog sekiracije zato ce stalno da mu bude lose, zelim nesto sto ce da cveta kraj mene i da budem opustena, naravno i mirno da spavam, a ne ja da sedim pored psa dok spava da se nebi ugusio... Ma... neznam sta da radim, prvo mi je na pamet pala civava... pa sam htela maltezera, pa dodjoh do buldoga. Da imam dvoriste ili vecu terasu uzela bih haskija, on je prelep, ali mi je veliki za stan jbg.












904
poruka na forumu
96 378



post # 88 | 14.12.2010 , 3:16 AM

Quote (mb)
njihovi najveci problemi su kukovi. svakom buldogu. to mi je pricao drugar sto ga ima.

I? sta mu se desava, kakav problem ima. To nisam nasla nigde po netu da pisu o tom problemu

Added (14 Dec 2010, 3:16 Am)
---------------------------------------------
LJUDI JA SAM PLAKALA KAO MALO DETE :'(












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 89 | 16.12.2010 , 5:08 PM

veoma tuzno sad

Ko si ti?









93
poruka na forumu
2 0



post # 90 | 18.12.2010 , 0:11 AM



Fajlovi: 9596150.jpg (9.1 Kb)








904
poruka na forumu
96 378



post # 91 | 18.12.2010 , 0:11 AM

Raspitala sam se biggrin

Problem sa kukovima imaju ako se nevodi racuna o njima, nesmeju na stepenice, da skacu sa troseda, dvoseda tj. visokog namestaja sve do jedno 6 meseci dok im kosti ne ojacaju, naravno mora Royal Canin da jedu jer je kao najbolja hrana. A Bil mi se nesvidja nimalo, lici na svinjce, kazu da su jako pametni i dobri psi, ali ruznjikav mi je biggrin












93
poruka na forumu
2 0



post # 92 | 18.12.2010 , 0:15 AM

ili doberman?????


Fajlovi: 3438895.jpg (44.6 Kb)

Poruku je menjao/la mb - Subota, 18.12.2010, 0:15 AM








93
poruka na forumu
2 0



post # 93 | 18.12.2010 , 0:16 AM



Fajlovi: 4254039.jpg (64.2 Kb)








93
poruka na forumu
2 0



post # 94 | 18.12.2010 , 0:17 AM



Fajlovi: 1384954.jpg (80.0 Kb)








93
poruka na forumu
2 0



post # 95 | 18.12.2010 , 0:19 AM

Added (18 Dec 2010, 0:19 Am)
---------------------------------------------
a buldog nije kao svinjce a....????? biggrin



Fajlovi: 3692131.jpg (21.5 Kb)








93
poruka na forumu
2 0



post # 96 | 18.12.2010 , 0:24 AM

ajaoooooooooj!!!!!!! vidi malog plavog pita..


Fajlovi: 5457785.jpg (22.3 Kb)








12130
poruka na forumu
5 REP OFF



post # 97 | 18.12.2010 , 0:25 AM



Fajlovi: 0549904.jpg (51.0 Kb)
<3<3<3
:>>><<<:










904
poruka na forumu
96 378



post # 98 | 18.12.2010 , 0:26 AM

Ima jedan ovde iznad mene gore, zovu ga Djavo... a uverila sam se i zasto. Pas je totalni ludak, utanju je da kad ga stave na lanac da kolje sam sebe dok se ne otkine, inace nisu losi, lupetaju neke gluposti da kad mu dodje kraj da ubije svog gazdu, se*endaju gluposti biggrin











93
poruka na forumu
2 0



post # 99 | 18.12.2010 , 0:27 AM

ili ovaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wacko


Fajlovi: 8870389.jpg (54.2 Kb)








904
poruka na forumu
96 378



post # 100 | 18.12.2010 , 0:36 AM

i juuuuuuuuuuuuuuuuuuu... KAKVA MASINA OD PSA wacko

GDE NADJE OVO CUDO wacko






Forum » Obrazovanje » Životinjsko carstvo » Moj ljubimac (ostavite sliku vaseg ljubimca :))
Search: