Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Životinjsko carstvo » Da li ste imali sukob sa nekom zivotinjom? (opisite situaciju,ako ste bili u iskusenju)
Da li ste imali sukob sa nekom zivotinjom?




Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 61 | 19.10.2012 , 8:12 AM

jooj jednom me jurio dedin pevac

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









191
poruka na forumu
31 370



post # 62 | 19.10.2012 , 11:27 AM

Haha pa mnogo puta al evo ness posebno..Pre par godina Leto ja bio na jezeru sa drustvom i nisam znao da plivam
Neki debili doveli pit-bulla :D i pustili ga u jezero i svi pobegli iz jezera samo ja zablesavio i nisam ga vidio dok mi nije prisao :D haha ja sve idem dublje i dublje a nzm da plivam i on pridje i zinuo ja ga uhvatio za vrat i zabioo mu glavu u vodu nagutao ga vode malo i posle izasao iz jezera i pomisljam gled sad dok mi doskoci :D kad ono nista :D nije me ni pogledao...i tako :D
The END*











400
poruka na forumu
56 795



post # 63 | 20.10.2012 , 8:30 PM

da, sa mojim komsijom.

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 64 | 21.10.2012 , 2:06 PM

Prije nekih 17godina dok sam vozio bicikl me ujeo pas lutalica (za dupence) ,bacio me sa bicikla i krenuo je da me ugrize za vrat,ali da ne bi nekih momaka sto su sedeli na klupu pored ko zna sta bi se desilo... Primio sve sto sam trebao u bolnici ali od tada imam fobiju od pasa,sto inace oni i osjecaju tako da u skupu od 1000 ljudi svaki pas ide pravo na mene :)

+ kod jednog kucnog prijatelja sam naucio jednu nevjerovatno stvar,sedimo vamo tamo,i moji mu ispricaju kako me ujeo pas itd itd,on kaze daj da ti vidim ranu,ja mu pokazem i on kaze sad cu ja da ti sredim to... Uzeo je zrno pasulja,presekao ga na pola,i tamo gde mi je rana bila dubinska (gde me ugrizao) prisloni onaj pasulj on se zalepi kao magnet za ranu,i posle 2 dana rana zaraste i on samo odpadne :) Tamo gde me je samo ogrebao zubima pasulj nece da se zakaci :P Cool :D

+i jedan cica me posle naucio kad god krenu psi na tebe,ne bjezis,nego se kao spustis da dohvatis kamen (imalo kamena ili ne) i zamahnes prema njima i oni beze :) par puta se ovo dokazalo kao tacno,nadam se da takvih susreta sa psima vise necu imati i da necu isprobavati tu teoriju :)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 65 | 08.12.2012 , 3:53 AM

imao vise sukoba, sa psima...i u svakoj situaciji sam uspeo da pobedim :D

:P









101
poruka na forumu
218 546



post # 66 | 08.12.2012 , 4:28 PM

Mene je napao petao iz nepoznatih razloga i svu mi majcu izbušio :D ,bio sam baš mali kad se to dogodilo :p

Obrali smo bostan jer rodila nam njiva, do guše u govnima al se ipak pliva, bez plate i penzija isto ko i s njima,živimo od muzike samo da se svira, fudbal je na ulici kamen je stativa i pivo iz dragstora da bude nam gotiva, u društvu mnogo lakše je kad probleme imaš.....!








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 67 | 15.12.2012 , 0:10 AM

Ker svaki dan lol

Jednom zmija :D :p

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 68 | 15.12.2012 , 0:15 AM

Jesam sa bubasvabom...znam da je to insekt ali spada u zivotinje. :D i to odvratne zivotinje......

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









780
poruka na forumu
22 296



post # 69 | 30.03.2013 , 8:51 PM

pffff ja sam se penjo na drvo dok neodu kere jednom su me 3 kere jurile kad sam se vraco iz skole tad sam se usro vise nego beba sto kenja u pelene










velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 70 | 06.04.2013 , 12:03 PM

njezim se kada vidim krastave zabe,skacu mi po dvoristu idu mi na zivce,jedna mi se sakrila u klopmu covece,umalo me nije stref'o infrakt 'ebo te...inace sam nuklearno klaustorfobican na bilo koju zivotinju zivotinjskog porekla a da nije slicica iz zivotinjaskog carstvam,jednom sam dva puta tri bubamare ucio d alete,naime i prezime,jednog davnog leta pri sadjenju krompira ,bjelog,za crveni je kasno zbog nadmorske visine vlade divca,to nije bitno,ja ti uzmem lopatu i krenem n alivadu da kosim travu kad odjednom s esjetim da mi treba asov da uzorem njivu da bih robot mogao da posij ekrompir,vratim se u stalu,uzmeem bombu,bacim na livadu i bummm leti zemlja,gliste,maslacak,cvece,drvece,trava i ostale sitne zivotinjice mikrobiotickog porekla obliznjih insekata,kad odjednom nesto se cuje...tri bubamara stoje,pacu,zaljepljena im krila a treba da se sele na drugo stajsko djubrivo,ja sta cu,uzmem kljesta,odvrnem im krila zalepim nova i jos su zive i lete po livadi sirom sveta,eto tako... a sukobili smo se juce,izujedale mi rani krompir,'bem li im sitno zito

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









780
poruka na forumu
22 296



post # 71 | 07.04.2013 , 12:50 PM

Ovo je bilo pre nekih godinu dana...
Drustvo i ja odemo na Begej da pecamo.
Pecamo mi pecamo i ja vidim neku kamencugu kolka je jbm ti zivot ima sigurno jedno 40-50 kila.
I mi se okupimo da to prevrnemo i ono 3 velika crva kolka su brate ko oni sto ih jedu u survivoru mozda i veci.
Ja stavim jednog i jos dvojica a ostali su gliste jer nisu imali  te crve.
Mi cekamo 10-15 minuta i kad odjednom ja da malo pomerim stap jeb0te kad je ono iskocilo.
Ima oko 1m i teska je oko 20 kila.Tacno na mene ona je skocila iz vode i ja povuko stap jos je priblizio sebi kad me je uhvatila za ruku jbt .....posle obi uzeli ciglu pa u glavu.
Bila mi je krvava ruke jer me je probola malo zubima ali nista strasno nemam cak ni oziljak.
Posle mi ajd' jos malo da pecamo ono upecali jos 5 riba i dodje jos jedan drug sa svojim kerom.
On ide oko mene ja ga ignorisem itd...
Udje ti on u vodu covece kad je izaso on da se protrese da se osusi sve na nas i poce da laje i da nas juri.
Mi gde cemo da bezimo neki na drvo nas 3 u begej i ovaj poce ulaziti u begej sav besan i posto kere znaju da plivaju poce on za nama . Nismo islu u nesto dubogo mozda do pola stomaka i nesto mog druga uhvati za nogu i ono riba od pola metra isto je velika i tako ker ode da juri zabu a mi kuci da pecemo ribu hahaha












59
poruka na forumu
2 6



post # 72 | 30.08.2013 , 0:00 AM

Hahhahahha danas jebote ja i moj komsija zove se zoki..(7,8) godina i igramoti mi fuzbal i durnem ti ja loptu kod komsije u dvoriste xD udjem na vrata sve ok(i moj komsija posto ima 2 kapije jedna za kola druga ulazna i komsija posto je sitniji udje i uzme loptu ja odem tamo da trazim loptu xD a moj komsija svo vreme imao loptu kod sebe izajebavo me .... (klinac  shocked Mladost ludost)
i moj komsija imao zlatnog retrivera i uvek je zavezan odjedan put nesto uzbunje i vidim zuto nesto priblizim se kad odo dzukela laje li laje ... brate ja uvatio tutanja pa kroz zivu ogradu hahahahha ima rupa a pre komsija pricao kaze neko razvalio ogradu ... I pitao me moj otac mene i mog komsiju  jer ste videli koje razbio ogradu ja mu kazem mi svo vreme igramo fudbal. i mi rekli posto se kuce zove reks mi rekli mozda reks... to je bilo to. Imam macku koja nije moja nego od moje sestre ja ne mogu da kazem da mrzim macke ali...i dodjem ja da stavim petardu nova godina 2012 xD i kako je puklo macka bila na drvima (drva su bila pokrivena) i ona od straha meni na glavu a imala buve jos kao mala jebo joj pas mater . pa sam morao u sred zime na celavo ....

-> CS - SAMP - LOL PLAYER
DELIJA










85
poruka na forumu
7 30



post # 73 | 20.09.2013 , 11:25 PM

Odmalena sam imala taj strah od pasa lutalica, ujeli su me jos u obdanistu, i jednom su me njih cetvorica napali, to je bilo strasno, kao da su me hteli rastrgnuti, ovaj sa jedne strane, ovaj sa druge, ovaj za zadnjicu. Sreca pa se pojavio moj komsija koji je inace vojnik i spasao me, hvala mu za sve i preko ove poruke mu to porucujem. Pozdrav svima, i oprezno sa psima. ;)

sanjchy905









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 74 | 22.09.2013 , 7:15 PM

Skoro svi sa psima pa i ja :) Imao sam 9 ili 10 godina,dok sam ziveo u Batajnici igrali se rata  :D i sad tu bilo nas troje i jedna precica kroz koju se brze stize do moje ulice a u toj precici jedan crni pas koji je imao besnilo i mi krenuli tuda a ja isao poslednji  lol i ugledamo psa a on pocne da rezi i polako da nam se priblizava a morali smo proci pored njega da bi dosli u tu ulicu :) i krene prvi nekako i provuce se,pas jos vise pocne da rezi i da se priblizava i drugi se slicno provuce ali kad sam ja dosao na red on krene da me juri  lol trcao sam kao brzi Gonzales :D morao sam da se vratim jer nisam mogao proci ali sam mu pobegao  :D








792
poruka na forumu
53 326



post # 75 | 01.10.2013 , 11:09 PM

Ma sa kerom svaki dan,glupi komsija pusta dzukele od 2 metra !!!









velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 76 | 15.10.2013 , 5:19 PM

juce krenem ja,gospodar prstenjaka, ulicom kada tamo iskoci iz rupe alisa iz zemlje muda,kaze ti ona meni di ces covece kratkoosisani,znas da dans gradom seta analkonda,koga vidi gotov je u smilu sexualnom,ja je samo polovno pogledam i krenem dalje,pade mrak,sunce izadje,nesto s ecuje u stomaku kao da nesto bruji,jaojjj pa ja sam gladan,odem ti aj kuci kad tamo iz obljizneg dvorista iskoci analkonda i podje da mi s euvija okolo naokolo zadnjice,ja drmaj,tresi,is is stoko neopjevana,ona nista,is is sikter,nemoj da ti zovnem gladijajatora da te isprangija,ona podize glavu,protrese nesto sebi u bradu i ode kuci,ja do frizidera d ajedem i upalim televizor na kom je isla tesna kozica i eto tako je to bilo,zajebana analkonda i nejna sisata druzina sa dve kure

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









792
poruka na forumu
53 326



post # 77 | 15.10.2013 , 6:10 PM

Ja otvorio frizider kad ono karakodzula i tako mi popili kafu ,.











112
poruka na forumu
3 63



post # 78 | 09.01.2014 , 6:06 PM

Jednom su me povijaji neki kerovi kad sam isao kod druga.. :)



http://www.youtube.com/channel/UCdQSEbFho_nk2WIhtykP8jw




Forum » Obrazovanje » Životinjsko carstvo » Da li ste imali sukob sa nekom zivotinjom? (opisite situaciju,ako ste bili u iskusenju)
Search: