Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Obrazovanje » Toefl, Ielts? Medjunarodni ispiti iz engleskog?
Toefl, Ielts? Medjunarodni ispiti iz engleskog?






7
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 04.10.2013 , 11:21 AM

Da li je neko polagao medjunarodne ispite iz engleskog jezika? Ja sam malo resila da ucim engleski. Presla sam neke nivoe i sad bih da polazem taj Toefl ili CEA nisam jos sigurna sta je bolje... Da li neko ima nekih iskustava? Da li ste se negde pripremali?








10
poruka na forumu
0 2



post # 2 | 10.10.2013 , 9:42 AM

Ako hoces da polazes toefl ili bilo koji drugi medjunarodni test za engleski ima da se raspadnes od ucenja ukoliko hoces da prodjes. prvo moras imati dobru osnovu. ja sam polagala cea i imala sam dobre rezultate ali sam se isto tako spremala sigurno 3 meseca. meni je bilo tesko da progovorim. isla sam na pripreme u britancca skolu i oni su mi dosta pomogli. moje su ti preporuke ako vec ne znas sta bi, idi kod njih i sve ce te deteljno uputiti. Srecno!








13
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 15.10.2013 , 12:29 PM

Mogu samo da ti kazem da do skoro nisam znala da beknem engleski. Upisala sam se u privatnu skolu engleskog i vec sam na b1 nivou. nisam ni znala da sam toliko talentovana za jezike :) a inace sam se opredelila da za polaganje toefla samo sto moram jos da se spremam. Kod mene u britanicca skoli imaju i pripreme konkretno za toefl tako da cu sigurno to i nastaviti kod njih jer sam stvrano zadovoljna. moj vam je savet da se ne smarate sami sa engleskim kad ima tako finih profesora :)








7
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 22.10.2013 , 10:59 AM

Quote MilicaNik ()
Ako hoces da polazes toefl ili bilo koji drugi medjunarodni test za engleski ima da se raspadnes od ucenja ukoliko hoces da prodjes. prvo moras imati dobru osnovu. ja sam polagala cea i imala sam dobre rezultate ali sam se isto tako spremala sigurno 3 meseca. meni je bilo tesko da progovorim. isla sam na pripreme u britancca skolu i oni su mi dosta pomogli. moje su ti preporuke ako vec ne znas sta bi, idi kod njih i sve ce te deteljno uputiti. Srecno!
Hahhahah vala raspadam se od ucenja. Posto imam neku malu osnovicu engleskog krenula sam bukvalno od pocetka, treba da giljam najmanje jos tri nivoa da bih mogla da predjem na polaganje toefla. Inace u skoli su svi ok hvala na preporuci ali ne znam kakve su im pripreme za medjunarodne ispite, kursevi su intenzivni ali ja sam krenula od pocetka. Idu brzo pa ne znam kako bi bilo na nekom tezem nivou.








13
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 23.10.2013 , 11:13 AM

Quote beograd144 ()
Hahhahah vala raspadam se od ucenja. Posto imam neku malu osnovicu engleskog krenula sam bukvalno od pocetka, treba da giljam najmanje jos tri nivoa da bih mogla da predjem na polaganje toefla. Inace u skoli su svi ok hvala na preporuci ali ne znam kakve su im pripreme za medjunarodne ispite, kursevi su intenzivni ali ja sam krenula od pocetka. Idu brzo pa ne znam kako bi bilo na nekom tezem nivou.
drago mi je da sam ti bila od koristi, nek je sa srecom i polozi to!


Forum » Obrazovanje » Obrazovanje » Toefl, Ielts? Medjunarodni ispiti iz engleskog?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: