Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Obrazovanje » Internet vas pravi glupim?
Internet vas pravi glupim?






15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 21 | 11.07.2011 , 8:51 PM

Quote (suzana85)
i krivo mi je samo sto nema dece na ulici kao nekad kad sam ja to bila pa nas nisu mogli uvuci u kuce...ali jbg sta je tu je.... wink

ALO BRE SUZI!!! Radjaj bambine,pa ce ih biti na ulici i igrace se ..... biggrin biggrin biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 22 | 11.07.2011 , 9:00 PM

Quote (AMMIR95)
Mene Dxd Pravi glupim

Sto ja? surprised

Ko si ti?







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 23 | 11.07.2011 , 9:58 PM

DxD, nako ... smile

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 24 | 31.07.2012 , 10:03 PM

mene ne :D ja sam sve pametnija i pametnija !! lol

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









190
poruka na forumu
13 216



post # 25 | 31.07.2012 , 10:26 PM

Kod mene je obrnuto <_<








547
poruka na forumu
46 1072



post # 26 | 31.07.2012 , 10:50 PM

Mene licno ne...
Pametnog coveka nemozes napravit glupim...glupi ljudi su glupi ljudi sa ili bez interneta...to su sto jesu...
Pametan covek koristi internet za mnogo vise od igranja nekih igrica i chata na FB...zamislite moze da se koristi i da se lako i brzo nadju i downloaduju podaci koji su ti preko potrebni...
Ja bih za sve te stvari okrivio roditelje...jer dozvoljavaju deci da rade sta hoce i koliko hoce...
Ja sam bio jedan od prvih koji je imao PC kao i internet u mojem gradu...ali znalo se da imam 10 sati mesecno interneta i 2 sata dnevno na PC dok sam bio klinac...i to NAKON sto zavrsim Domace zadatke...naravno ocene su morale biti dobre da bih imao ta 2 sata na PC
U 21:00 si morao biti u kuci...a koristenje racunara posle 22:00 nije dolazilo ni pod razno...23:00 vec lezis i spavas zeleo ili ne jer ako si prva smena u skoli moras da budes odmoran i spreman...a ako si druga moras da odes po hleb nahranis ljubimca ucis i malo se poigras s decom...a danas deca od 12-13 godina sede rame uz rame samnom za PC-om po celu noc...
Za to nije kriv internet ili kompijuter...ili bilo sta drugo...vec njihovi roditelji koji to sve dopustaju i ne vaspitavaju svoju decu...
Internet jeste zavist ali samo ako mi to dozvolimo sebi ili svojoj deci


Poruku je menjao/la Hectore - Utorak, 31.07.2012, 11:01 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 27 | 02.08.2012 , 2:33 AM

Quote (Hectore)
Za to nije kriv internet ili kompijuter...ili bilo sta drugo...vec njihovi roditelji koji to sve dopustaju i ne vaspitavaju svoju decu...

Potpuno se slazem, sve zavisi od svojih roditelji.
Kad si mali, ti ucis od svojim roditeljima, sta one rade, sta one kaze da ja najbolje i sve ostalo!
Ako su ti roditelji bili dobre i odgovorne sprema tebi, tad ti ces biti divna osoba.
Isto tako, roditelji ne treba da dozvole sve sta traze nivni decu od nih.
Neki roditelji misle da nivne decu bice sretni ako sve dozvole, ustvari oni samo misle da su sretne jer su samo klinci.
Tako da, treba disciplina od strana roditeljima malo vise i bice sve u redu sa decama...


Poruku je menjao/la GHosT_R1DeR - Cetvrtak, 02.08.2012, 2:34 AM








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 28 | 22.09.2012 , 2:54 PM

Ne bih se slozio sa nazivom ove teme,smatram da je cak obrnuto,sta sve ne bismo znali da nije interneta ;) Tako da smatram da sam pametniji od kako sam poceo da koristim internet ;)








72
poruka na forumu
126 1926



post # 29 | 22.09.2012 , 3:07 PM

Sta reci,koju posluku porati? :(


Fajlovi: 8093117.jpg (45.5 Kb)
R.U.K.O.M.E.T. ♥







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 30 | 24.09.2012 , 4:56 AM

mene su napravili glupim i bez ov ekutije koaj ipak siri neke nove vidike i krajolike znanja koej nisu na dohvat ruke

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









896
poruka na forumu
89 981



post # 31 | 24.09.2012 , 10:22 PM

I do kakvog zakljucka dolazimo na kraju :D :D :D Internet je cudo,zabranjeno za nepismene i glupe ljude yes yes yes yes
Face je napravio pametan covek da bi ga danas svakakve barabe silovale......pravile lazne profile,maltretiranja,otmice...i razne druge stvari....ako ti glup pristupis koriscenju interneta to se vidi u samom textu kao u gore datoj slici :) :) :) :) :) :)
Quote (Moonchild007)
Ne bih se slozio sa nazivom ove teme,smatram da je cak obrnuto,sta sve ne bismo znali da nije interneta Tako da smatram da sam pametniji od kako sam poceo da koristim internet


Pa dobro tu je 50-50 jer neki kao sto napisah,koriste intenet da bi nekom naskodili....a to nisu nimalo glupi ljudi :) uz int. ti je sve na dohvat ruke...zasto bi ti kupovao recnik Engleskog jezika kada sve imas online....... :)

Tako da pametni ljudi koriste int. na pametan nacin mada ponekad i preteraju....glupi ga koriste zato sto zele da se malo nauce necega ali na pogresan nacin.
Da li si ti u vezi ili ne ili se bockas sa nekim....ili komentarises njegove slike uvek..pa ti se ovaj svidja pa ti se onaj svidja.....
Slike onog tipa "Ovaj decko nema oca,like ako vam ga je zao njega" angry2 angry2 angry2 angry2 hvataju lajkove na banalne stvari....gde i sta je tu pametnO??A sve je vec vidjeno odavno :D
Ako zelis neki cool status pa smisli ga sam,a ne Copy-Paste.........
I na kraju :D :D


Fajlovi: 2094657.jpg (14.3 Kb)








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 32 | 25.09.2012 , 9:25 AM

Internet zatupljuje i jednostavno postajemo previše pasivni.

Ja internet imam od 2007. godine i on je napravio od mene čudo. Čudo koje nije ni pozitivno ni negativno. Stvorio je nešto od mene,ali sam izgubila onu vrijednost života.
Nekada sam na internetu provodila cijele dane. Ustajala sam u 12,a išla spavati u 4 i tako svaki dan. Jedno ljeto nisam uopšte htjela da izlazim. Za cijelo ljeto sam samo jednom izašla. Izgubila sam društvo i postala sama. Posle toga sam postala puna patetike,niskog samopouzdanja,nisam cjenila sebe i mislila sam da su svi drugi mnogo bolji. I tako sam ostala sama. Peklo me sve to i danas me peče jer sam izgubila nekoliko godina.. I onda sam shvatila da tako ne ide i počela ponovo. Sada na netu nisam tako često. Možda sat,dva dnevno kada uhvatim vremena.
Dobra strana svega toga je to što sam shvatila i naučila dosta novih stvari. Otkrila sam sebe u dosta pogleda.

Internet je dobar samo za onoga ko ga zna koristiti.

A vjerujte mi,nisu jedini problem sh,ch,w i tako dalje. Kada bi malo dublje ušli u jednu "normalnu" osobu koja visi na netu,otkrili bi mnogo toga. :)






Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 33 | 25.09.2012 , 9:34 AM

ajoj sta ja znam....imam net (vjerovali ili ne) tek od 2 srednje..pre toga mi nije trebalo,imao racunar i to sve..nekad neku igru odigram al net i socialne mreze nisu bili potrebni...e onda pocele zajebancije oko skole,trebalo,prikljucimo i paz...
jes da je sad net zamjeno igre,al mene nije rastavio od drustva i trcanja preko livada lol salim se :D
msm da sjedim nonstop za kompom ne bi imao ovakve plocice B) rasta keramika :D

a sto se tice djece dosta negativno utice na njih...sve ove generacije sto dolaze bice sve gore i gore jbt :(

Be my love?



Forum » Obrazovanje » Obrazovanje » Internet vas pravi glupim?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: