Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Obrazovanje » Prebacivanje u drugu skolu, sta mi je sve potrebno
Prebacivanje u drugu skolu, sta mi je sve potrebno






295
poruka na forumu
19 198



post # 1 | 02.09.2011 , 2:38 PM

hocu da se prebacim iz jedne skole u drugu razlog su profesori koi su retardirani bolest. Sta m biggrin i je sve potrebno









Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 2 | 02.09.2011 , 5:25 PM

Zavisi koja si godina....pazi...ako si 3. god moj ti je savet da se ne prebacujes, jer ono sto si ucio u predhodne 2 ti je uzalud, e ako si 1. prebaci se....ne daj da te zezaju smradovi 1 -.-


Poruku je menjao/la Mortal - Petak, 02.09.2011, 5:26 PM

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 3 | 02.09.2011 , 7:37 PM

Pa... biggrin
Treba izvod iz knjige rodjenih, lekarsko uverenje, onaj dokument proseka iz osnovne... biggrin
I da, posle ti treba razlika predmeta ( da se polozi ). biggrin Ali kao sto napisa Mortal, nemoj se menjati ako si 3... biggrin

Ko si ti?







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 4 | 02.09.2011 , 9:26 PM

Quote (DxD)
Treba izvod iz knjige rodjenih, lekarsko uverenje, onaj dokument proseka iz osnovne...

Danijela zaboravila da ti napise.... Treba ti broj licne karte wink To je najvaznije biggrin

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









295
poruka na forumu
19 198



post # 5 | 03.09.2011 , 7:48 AM

pa prva sam god zanimanja su slicna jos nemam ni jednu ocenu. hvala vam znaci treba mi izvod iz knjige rodjenih, lekarsko uverenje jos nesto ili je to dowoljno jer trebada pisem molbu za prebacivanje razlog da napisem zasto zelim da se prebacim











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 6 | 03.09.2011 , 8:00 AM

Niksa, u pa super. biggrin Pa ovako.. biggrin
Trebas ici kod direktora ili zamenika, i reci da zelis da se prebacis u drugu skolu. biggrin I otici u drugu skolu i reci da se zelis da prebacis kod njih, ali naravno, ponesi tu dokumentaciju. biggrin
I vidi posle... biggrin Ali moj savet ti je, od problema se ne treba pobeci, nego suociti. Eto, mene profesorka jedna proganjala, i sad sam joj zahvalna sto je takva bila, jer sad ja znam od ostalih vise. happy biggrin
Ali, na tebi je izbor. biggrin

Ko si ti?









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 7 | 03.09.2011 , 8:34 AM

Pa lepo odes kod direktora te skole gde si sad i kazes da zelis da se prebacis, to nije nikakav problem. I on ce ti reci sta je sve potrebno. Nista ti ne znaci da pitas nas jer ne mozemo mi da znamo sta skola zahteva od dokumenata (po zakonu bi trebalo da bude svuda isto, ali nije). Dok sam ja isla u srednju dosta njih se prebacillo lagano. A ti jos nemas nikakvih ocena i tek je pocela skolska godina. Srecno.








354
poruka na forumu
28 71



post # 8 | 04.09.2011 , 8:31 PM

I naravno, kad se ispisujes iz trenutne skole treba da ispisnica, po koju moras doci sa roditeljima.
Srecno, i zelim ti lep pocetak. smile

Ako pises cirilicom znaci da si fasista
Nisam ni fasista, ni nacista. Samo Srbin, brate, rodoljub, nacionalista.










295
poruka na forumu
19 198



post # 9 | 07.09.2011 , 9:11 PM

e predo sam molbu i cekam 15 kao da prodje neka komisija pa vam javljam dal su me primili JovanaPraslin, Marija_Nikola, Mortal, Hvala biggrin biggrin biggrin





Forum » Obrazovanje » Obrazovanje » Prebacivanje u drugu skolu, sta mi je sve potrebno
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: