Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Obrazovanje » Puskice za skolu
Puskice za skolu






93
poruka na forumu
72 380



post # 41 | 17.04.2012 , 7:28 PM

uuuu uvek sam ih krila ispod zadnjice xD hahah sednes na puskice, malcice rasiris noge, kako god to zvucalo :D i virnes kad ti nesto zatreba xD meni je uveeek uspevalo, mada sve zavisi dal su neki prof namcori pa te i skidaju ako treba, kao da si svercer, da bi videli gde krijes ''znanje'' xD

No matter what I do, all I think about is you, even when I'm with my boo, boy you know I'm crazy over you...









363
poruka na forumu
65 485



post # 42 | 17.04.2012 , 7:45 PM

Prepisujem sa stola vec 8 godina xD (jos me nisu uhvatili) ili kada sedim pored prozora napisem na zidu HB olovkom i posle samo brisem ( radi samo ako je zid ofarban nekom masnom farbom inace se ne skida posle) :D






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 43 | 17.04.2012 , 8:44 PM

Quote (I-E-A-I-A-I-O)
Prepisujem sa stola vec 8 godina xD (jos me nisu uhvatili) ili kada sedim pored prozora napisem na zidu HB olovkom i posle samo brisem ( radi samo ako je zid ofarban nekom masnom farbom inace se ne skida posle)


kod nas je ispisan ceo zid oko table sa puskicama... :D

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 44 | 18.04.2012 , 1:39 PM

Ja sam imala nastavnicu hemije u osnovnoj skoli kod koje je bilo APSOLUTNO NEMOGUCE PREPISATI!!!!
Oduzela bi nam sve licne stvari i stavila na jedno mjesto, sve cure bi natjerala da svezu kosu, pregledala sve klupe ispod da nema sta i iznad da nije sta napisano, morali smo jedni drugima da zakrenemo ledja, na stolu smo mogli imati samo olovku (ona bi nam dijelali ispecatirane listove sa pitanjima i svi su bili izmjesani- niko oko mene nije imao moju grupu, a znala je da napravi po 15 grupa) i onda ona stavi svoju stolicu na onaj veliki sto za eksperimente koji se nalazio kraj njene katedre i popne se na stolicu i sjedne i gleda nas odozgo... Znaci zena je bila looda!! Kod nje jedine NIKO NIKAD nije uspio NISTA da prepise!
A profesori pretezno vide kad vi prepisujete, ne zaboravite da su oni zavrsili osnovnu, pa srednju, pa visu, pa fax, pa mozda i dalje... ne postoji metoda prepisivanja koju oni nisu svarili... samo vas puste!
Ja prva pustam da se prepise gramatika, pravopis ne dam i to zbog ucenika- ne zbog nekih mojih licnih satisfakcija, a lektire ispitujem samo usmeno... tu nema muljanja! :D

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 45 | 18.04.2012 , 2:35 PM

Quote (MallenaBobbie)
A profesori pretezno vide kad vi prepisujete, ne zaboravite da su oni zavrsili osnovnu, pa srednju, pa visu, pa fax, pa mozda i dalje... ne postoji metoda prepisivanja koju oni nisu svarili... samo vas puste!


sa ovim se u potpunosti slazem... yes

Quote (MallenaBobbie)
Ja prva pustam da se prepise gramatika, pravopis ne dam i to zbog ucenika- ne zbog nekih mojih licnih satisfakcija, a lektire ispitujem samo usmeno... tu nema muljanja!


jaoo pa ti si profesor srpskog... moj omiljeni predmet (samo knjizevnost!) :D <_<

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










363
poruka na forumu
65 485



post # 46 | 18.04.2012 , 10:44 PM

Quote (MallenaBobbie)
A profesori pretezno vide kad vi prepisujete


Pa mozda neko i vidi ali ne svi, u mom razredu su svi prepisivali iz knjiga kada smo imali ruski i nikada se nista nije desilo (inace on je jedini ucitelj kod koga se muva mogla cuti kako leti kroz ucionicu od tisine koja je vladala)






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 47 | 18.04.2012 , 10:59 PM

LJUDI... SHVATITE, VIDE PROFESORI KAD PREPISUJETE!
Svaki profa da zeli da stane tome u kraj, mogao bi!!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 48 | 18.04.2012 , 11:12 PM

Quote (I-E-A-I-A-I-O)
Pa mozda neko i vidi ali ne svi, u mom razredu su svi prepisivali iz knjiga kada smo imali ruski


i sta kao nije cuo sustanje papira kad prelistavate stranice u knjizi? :D

ja sam u trecoj godini imala profesorku kod koje nismo mogli da radimo kontrolni ako nemamo svesku na stolu (svoju, ni slucajno tudju), mogao si samo da gledas u svesku, ni levo ni desno da mrdnes glavom, mogli smo da prepisujemo do mile volje pa su neki opet dobijali jedinice. A dobijali su ih jer su pisali sve sto su nasli u vezi nekog pitanja, a treba npr. da se napise samo jedna recenica...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










363
poruka na forumu
65 485



post # 49 | 19.04.2012 , 3:13 PM

Quote (MarijanaBK1)
i sta kao nije cuo sustanje papira kad prelistavate stranice u knjizi?


Pa ne jel prelistavas samo dok on pise na tabli kredom i ne cuje se a ovako samo vadis knjigu i gledas na toj strani. I da prepisivao sam samo stvari kojih nisam mogao da se setim... :D

Ali ima ucitelja koju su nas namerno pustali da dajemo puskice drugima da dobiju barem 2....








4750
poruka na forumu
495 2877



post # 50 | 19.04.2012 , 3:35 PM

nemora znaciti da svi vide kod nas kabinet biologije dug auuu imaju dva reda klupa izmedju je cvijece i kad je u kontra redu i kad nekome nesto pomaze posto ima obicaj prelako je prepisati a nemoguce je da te vidi ali slazem se da vecina profesora vidi i kad odgovaras postavljati teza pitanja sam sam svjedok toga :D








1291
poruka na forumu
106 1817



post # 51 | 19.04.2012 , 4:53 PM

E ovako, posto je postupak mozda malo duzi, bilo bi dobro da pocnem lol

Uzmimo naprimer da imate pismenu iz Matematike, a neznate formule(ovaj nacin je toliko dobar da mozete cak i ceoastav iz srpskog da napisete xD).

Ono sto vam je potrebno za pravljenje je:
-Hemijska
-Dva prazna lista papira(pozeljno je da nisu od onih mnogo debelih)
-Obicna grafitna olovka

Prvo sto trebate da uradite je da stavite papire jedan preko drugog, zatim hemijskom olovkom ispisite formule na prvom papiru(DRUGI PAPIR OBAVEZNO MORA DA BUDE ISPOD PRVOK DOK PISETE FORMULE), formule cete pisati hemijskom i to tako sto cete pritiskati hemijsku uz papir da bi se oblik slova preneo na papir ispod(pazite samo da ne pritiskate toliko da se papir pocepa i ismrljate onaj papir ispod).

Sada, kada ste zavrsili s pisanjem prbi papir na kom ste pisali sklonite, i on vam vise nece trebati.

Sada uzmete drugi papir koi je bio ispod. Naizgled papir je potpuno prazan, ali.....

Sada uzmite obicnu olovku i osencajte onaj deo gde ste pisali formule odnosno deo gde su se one „preslikale“ (sobzirom da su papiri bili jedan ispod drugog znacete otprilike gde su preslikane formule)

Kada osencate taj deo(pazljivo i bez jakog pritiskanja osencate), videcete da su se formule pojavile, sada sve sto treba da uradite je da uzmete gumicu, izbrisete ono sto je osencano i imate opet onaj cisti papir koi cete poneti na pismenom.

Kada dodje vremw pismenog vi uzmete taj papir i na njemu cete da radite, al na drugoj strani da nebi pokvarili puskicu, a kada vam zatrebaju formule, samo okrenete i kao samo smrljate nesto(kazem kao jer ce to tako vas nastavnik videti :) ) a ustvari vi cete tako pogledati formule, i nastaviti s radom, posle samo obrisete gumicom, i predate rad....i to je to.

Znam ja da sad mozete i telefonom i na klupi, i svasta nesto ali tqko uvek postoi rizik da budete sumnjivi, a mozda i uhvaceni.

Ovu puskicu mozete koristiti kod onih “strozih“ nastavnika, koje nemozete tek tako da prevarite telefonom.

I eto, mozda ce vam izgledati tesko jer sam ga bes detaljno opisao, ali verujte uspeva

Added (19 Apr 2012, 4:49 PM)
---------------------------------------------
E da a i ako pravite puskice s papiricima po dzebovima, da to nebi sustalo uvek ih obmotajte lepljivom trakom(onom providnom :) )

Added (19 Apr 2012, 4:53 PM)
---------------------------------------------
ako i dalje ne uspete da napravite ovakvu puskicu, kazite ja cu da snimim davidite, kako to ja radim, a imam i jos jednu foru, samo nemogu tako lako da je objasnim :)


Poruku je menjao/la CryTek - Cetvrtak, 19.04.2012, 5:08 PM

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










547
poruka na forumu
46 1072



post # 52 | 19.04.2012 , 5:45 PM

Mi smo koristili papirice ubacene u hemiske olovke...pisanje formula i nekih tezih jednacina na gumice...telefone ma iskreno nemogu svega ni da se setim...znaci gde je bilo mesta da se nesto zapise tu je imalo nesto zapisano
Medjutim sada cu mozda zvucati arogantno nisam bio nikad neki fan toga...mislim...ja nisam imao nista protiv da saljem puskice ali retko sam ih koristio jer meni skola isla dobro a i nisam voleo nikad da se oslanjam na prepisivanje jer suvise je tu muke i slicno...ne kazem da nikad nisam...imalo je slucajeva kad su i najaci posustajali hehe

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









39
poruka na forumu
4 101



post # 53 | 24.04.2012 , 1:08 PM

Ma šta ja sve nisam probao...imali smo neke hemijske i u njima papir,ti samo odmotaš :D
Mogao si napisati sve i svašta :D

Have A Nice Sunday !!!!!









310
poruka na forumu
34 246



post # 54 | 24.04.2012 , 1:22 PM

po meni je najbolje napisati na stolu ili papiric staviti u patike.
posto je u nasoj skoli namestaj krpnjen a ne menjan na nekim stolovima su stavljene dve daske izmedju kojih ima mesta za nekoliko vecih papirica .............................onda samo polako izvucemo itd.








547
poruka na forumu
46 1072



post # 55 | 24.04.2012 , 1:36 PM

Dok sam citao setio sam se kako smo mi prepisali Prvi pismeni zadatak iz Engleskog...
Dala nam profesorica 3 teme da uvezbamo ono kuci i rekla da ce biti jedna od njih...e sad nije problem bio napisati temu vec da gramaticki to bude sve tip-top...nas 3 smo se nasli kod mene kuci i svako je imao zadatak da sastavi po jednu temu ono da bude sve super...e onda smo svi kupili po 4 vezbanke (prvi pismeni nosis prvu vezbanku) u 3 vezbanke smo lepo i gramaticki ispravno odradili po 1 temu a u cetvrtoj nista ono blanko...
I sad na casu kad su zadate teme mi smo pisali u onim blanko vezbankama nesto ono cisto da se vidi da radimo...i pred kraj jedno 5 minuta ono jedan po jedan bi vadio one vezbanke sto smo kuci radili i predadavali a onu sto smo pisali na casu nazad u "Blook BR5" lol...Sve bi to bilo ono super da drugar nije greskom predao pogresnu vezbanku s pogresnom temom i bio uhvacen...naravno nije nas izdao ali posle toga su nam obelezavali vezbanke za prvi pismeni :D


Poruku je menjao/la Hectore - Utorak, 24.04.2012, 1:37 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









493
poruka na forumu
100 491



post # 56 | 24.04.2012 , 3:05 PM

Hectore, Ahahhahah.... To sam ja nekad radila za srpski... Posto je profesor uvijek davao jednu od tema-analiza pjesme po izboru... :D

Ja nisam luzer, o naprotiv, Meni je osmeh lajt-motiv.. :)









25
poruka na forumu
2 15



post # 57 | 28.04.2012 , 9:44 PM

stavim u gacEEE xD

S.T.A.L.K.E.R









408
poruka na forumu
12 196



post # 58 | 28.04.2012 , 10:53 PM

ja sam expert za prepisivanje. Nikad me nije ni jedan profesor(nastavnik) uhvatio, sad nzm kako je kod vas ali ja lijepo napisem puskicu na sto, ali sto vam mora biti sam crn i prljav kao kod mene, onda napisem rijeci koje razbacam i stavim broj iznad svake i tako od nekoliko rijeci na stolu povezem puskicu. I ima mng. nacina za prepisivanje ali od mene dosta :) :) cao

http://www.youtube.com/watch?v=FGRgEEeuZhM









204
poruka na forumu
5 86



post # 59 | 20.06.2012 , 10:18 PM

Sve sam u telefon pisala. Jednom sam ga drzala na stolici, prof rolazio, a tel poceo da vibrira.. Sreca pa nije skontao :D








27
poruka na forumu
2 7



post # 60 | 20.06.2012 , 10:41 PM

Napisem na kompu i ubacim u fon.Resen problem


Forum » Obrazovanje » Obrazovanje » Puskice za skolu
Search: