Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Obrazovanje » Placanje ocena
Placanje ocena






4290
poruka na forumu
228 2087



post # 21 | 15.10.2011 , 12:23 PM

Ne, nikada nisam bila u takvoj situaciji!








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 22 | 15.10.2011 , 12:41 PM

Danas je doslo vreme, da pare zavrsavaju sve. To nisu kriva deca, ni najmanje, nego roditelji koji od svoje dece prave debile, to je prvenstveno, a onda profesori, koji nisu sposobni da zainteresuju ucenika za bilo sta, pa onda je jedino resenje novac apropo njihove nesposobnosti.

A to, da li ce to dete, danas sutra znati da se licna imena ne pisu malim slovom, da li ce znati se potpisati kako treba, ili bilo sta drugo, mislim na osnove, to njih ne iteresuje. Pa mnogi sa zavrsenom srednjom skolom ne znaju da citaju! To je sramota. Od normalne dece naprave debile a oni se time dice. Pa super, nema sta.

Sve se moze platiti, i osnovna i srednja, ali znanje se ne moze platiti nikakvim novcem, da imas milijarde, ako ne naucis, uvek ces biti obelezen kao neko o kome ce se pricati u negativnom kontekstu.

Obratite paznju ako niste na devojku s nickom Marija Nikola, lepota je gledati neciju pismenost, ujedno i citati!

p.s. Nikad nisam placala ocene. I necu. Ne dam nekom taj iznos s kojim mogu da platim pola letovanja, ili da ulozim u nesto pametnije.

I bravo za temu!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










2427
poruka na forumu
345 2552



post # 23 | 15.10.2011 , 1:15 PM

Do sada kroz osnovno i srednje obrazovanje nisam imao potrebe za tim, nadam se da i ubuduće neću, ali nikad se ne zna. Možda je nekad bolje i platiti jednu ocjenu nego da zbog te jedne gubiš godinu i obnavljaš je, ipak 12 mjeseci nije mali period. Ali radije bez toga.








890
poruka na forumu
188 235



post # 24 | 15.10.2011 , 7:56 PM

ja ucim i dobijam dobre ocene












15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 25 | 16.10.2011 , 7:10 AM

Quote (Leksi)
Obratite paznju ako niste na devojku s nickom Marija Nikola, lepota je gledati neciju pismenost, ujedno i citati!

Kod nje je sve lepo... biggrin respect

Ja nisam placao,ali... nisam ni imao odakle,pa sam morao da ucim.... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 26 | 16.10.2011 , 5:03 PM

Ja sam u 1. i 2. godini polagao po 2 predmeta haha ali nikada ocenu platio nisam, i necu... Da mu dam pisljivih 50e za dvojku, bozee...za te pare ime da kupim 30 boksa cigareta...

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









1005
poruka na forumu
49 230



post # 27 | 16.10.2011 , 6:00 PM

Ja bi za 100,200 il 300 evra uzeo pa bi uradio nesto korisno a za,makar dvojku bi,ako treba,ceo dan ucio al bi naucio te 3,4 lekcije koje su potrebne za dvojku.

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









125
poruka na forumu
17 184



post # 28 | 05.06.2012 , 11:20 PM

Licno ne, ali imali smo druga u osnovnoj koji je stalno bio dobar, a na kraju od jednom vrlodobar.... :D Jedne prilike nam je i priznao da mu cale sredjuje.... Nikada nisam imao nista protiv toga, mnogi su bili ljubomorni, ali moze mu se, neka sredjuje...!












547
poruka na forumu
46 1072



post # 29 | 06.06.2012 , 0:28 AM

Pa ja sam protiv toga u potpunosti...a te osobe koje uzimaju novac za tako nesto "Ma sve po kratkom postupku" nebi oni meni vise radili nikad i nigde...Nisam nikad bio nesto pametan ali nisam bio ni priglup...zlatna sredina...malo vise rada i da se nadoknaditi
Zavrsio sam skolu i video mnogo razlicitih ljudi i osoba...od onih glupih ko tocak do onih koji su me iznenadjivali inteligencijom i lakocom kako brzo uce i kapiraju stvari...nemam nista protiv poklanjanja ocena onim malo "manje pametnim" da bi zavrsili razred i slicno...jer oni ne planiraju da idu daleko sa skolom (da li on zna da popravi auto ili ne i takve skole su manje vise bitne...jednostavno odes kod drugog)...ali ima onih koji pucaju na visoke pozicije i koji u stvari moraju da znaju sta rade...da bi mogli da obavljaju svoj posao savesno i dobro...e tu bi negde trebala da se postavi neka granica izmedju "poklanjanja" i onog sto se u stvari zna...a za placanje to ni pod kojim slucajem jer na kraju krajeva ja ne zelim da sutra odem kod nekog Doktora koji je kupio diplomu...ili da mi dete uci neki nepismeni Ucitelj ili nastavnik


Poruku je menjao/la Hectore - Sreda, 06.06.2012, 0:32 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 30 | 06.06.2012 , 1:18 AM

Dok sam isao u skolu, ucenje i samo ucenje, sto kaze DxD, bilo je strogo, i nije moglo da se podplati...
Ko je tako nesto i pokusao, bio je izbacen iz skole... Iako nikad nisam voleo knjigu, i nikad nisam voleo da ucim, jos sam bio i dobar djak.. :D

:P









22
poruka na forumu
1 5



post # 31 | 06.06.2012 , 2:47 AM

Quote (badule)
Sto se tice licnog iskustva neznam jer sam do sada imao Odlucan uspeh uvek [5.0]..

nebi' rek'o kako pises da si bio odlican :D








188
poruka na forumu
15 170



post # 32 | 06.06.2012 , 2:52 AM

pre sam mislio da se znanje stice ucenjem. sada vidim da se znanje ipak kupuje. sto kaze onaj starac na klipu sta reci? koju posluku porati? nikad nisam platio ocenu,trazio vezu ili da se ulizujem nekom profesoru. nmg da verujem da neko moze tako da se prodaje. pa pre bi profesora je*ao u zdrav mozak i naucio bi u inat pre nego sto bi mu dao pare. sramota. kranje je vreme da se svet promeni inace ne pise nam se dobro.








204
poruka na forumu
5 86



post # 33 | 20.06.2012 , 10:04 PM

I kad bi mi moji hteli platiti, ja to uradila ne bi. Kad sam bila glupa i nisam ucila nek padnem god ili na popravni ako treba..






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 34 | 02.02.2013 , 11:32 AM

Ježim se na to! Ikreno!

I ne znam ko mi je tu gori: roditelj, učenik ili prosvjetni radnik?!

Roditelj koji pravi degenerika od djetete, a Bog mu je podario jedan ljudski život da ga oblikuje.

Učenik koji pristaje biti retard i koji je toliko lijen i samoživ i ne može da nauči za dvicu (a tako je malo potrebno, u današnje vrijeme nemalo samo biti prisutan na časovima u okvirima normalnog ponašanja)

Ili profesor koji traži riječ "etika" na google, koji je zaboravio osnovna ljudska, moralna i profesionalna načela i koji poništava sebe, svoj trud i profesiju...

U Ž A S!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"



Forum » Obrazovanje » Obrazovanje » Placanje ocena
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: