Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum » Lepota i Zdravlje » Moda » Stikle
Stikle






1795
poruka na forumu
403 2824



post # 41 | 17.01.2012 , 9:47 PM

Ja zahtevam da svako uplati na moj racun po 5.din. Svako od vas i da qpim one cipele, a ja vam obecavam da cu vam svima poz. cipele koje god zelite. :D


Poruku je menjao/la Nechy92 - Utorak, 17.01.2012, 9:48 PM

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










790
poruka na forumu
58 477



post # 42 | 17.01.2012 , 9:48 PM

Dacu 3 plate :) mozda ce to biti dovoljno? :)

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










1795
poruka na forumu
403 2824



post # 43 | 17.01.2012 , 9:52 PM

Quote (OgnjenR23)
Dacu 3 plate mozda ce to biti dovoljno?


Hahahaha... Dragi Ogi, jedna je dovoljna. :D A za drugu mi napravi BIG orman za cipele :D

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










790
poruka na forumu
58 477



post # 44 | 17.01.2012 , 9:54 PM

Quote (Nechy92)
Hahahaha... Dragi Ogi, jedna je dovoljna. A za drugu mi napravi BIG orman za cipele

Malo li je :) taman 2100eura :) za tri meseca :) :) Hehehe :) volim da vidim devojke kad drze do sebe, kad su svesne svoje licnosti ;)

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










1795
poruka na forumu
403 2824



post # 45 | 17.01.2012 , 9:58 PM

Quote (OgnjenR23)
Malo li je taman 2100eura za tri meseca :) Hehehe volim da vidim devojke kad drze do sebe, kad su svesne svoje licnosti


Uf, sad mi nije dobro :D Kolika brojka. :D Hahahaha, volim i ja, slazem se. :D

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










790
poruka na forumu
58 477



post # 46 | 17.01.2012 , 9:59 PM

:) obzirom koliko radim i koliko mi je ostatak zivota unisten :) bar da se nahvatam para do maja :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










1795
poruka na forumu
403 2824



post # 47 | 17.01.2012 , 10:01 PM

Quote (OgnjenR23)
obzirom koliko radim i koliko mi je ostatak zivota unisten bar da se nahvatam para do maja


Hahahaha, onda oceqjem one moje jadne cipele. Mukice moje, ima da se prodaju, mozda ih uzme neka vestica, pa, ih sil. daleko bilo. pu, pu :D

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










1449
poruka na forumu
105 688



post # 48 | 18.01.2012 , 6:29 PM

Ognjene covece za pohvalu si svaku B) - uvek drzis damama stranu yes - podrzavam tvoju donaciju u cilju obezbedjivanja Necicy nekog kvalitetnog izbora cizmica po svome izboru

pa cak ako i neka kupi pre izucemo je iz njih za tili cas :D

!!!









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 49 | 18.01.2012 , 6:59 PM

scorpio978, e ti... :D Nema tebe... :D Najvažnije je da se spiskaju pare.... lol :D

Ko si ti?









1795
poruka na forumu
403 2824



post # 50 | 18.01.2012 , 7:51 PM

Quote (scorpio978)
pa cak ako i neka kupi pre izucemo je iz njih za tili cas


Sad' mi je mnogo lakse. :D

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 51 | 18.01.2012 , 8:38 PM

A gde je meni donacija za štikle? :o
Ja mislim da ih više nosim od svih. :D
Nema veze, vidim da su mene svi zaboravili, ali imam ja mene, hvala Bogu. :D lol








1795
poruka na forumu
403 2824



post # 52 | 19.01.2012 , 0:45 AM

Quote (Marija_Nikola)
A gde je meni donacija za štikle?
Ja mislim da ih više nosim od svih.


Sta mislis da ti i ja prodamo stikle koje nam vise nisu potrebne i da qpimo za nas one koje su nam sad' potrebne...? :D Kada se spojimo ti i ja, a verujem da imas puno, puno, kao i ja, mozemo da zaradimo...hm... vise nego sto OgnjenR23, zaradjuje. :D

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 53 | 19.01.2012 , 3:35 AM

Lepo je kad ostanu stikle.... :D

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









69
poruka na forumu
5 55



post # 54 | 25.01.2012 , 0:12 AM

Oboooozavam stikle.. Da mogu, nosila bih ih svaki dan, ali mi malo bedak u skolu da nosim :D
Mislim da su cipele na stiklu odraz zenstvenosti, i ustvari ono sto svaka zena mora da ima... Mada, ako ne ume da hoda u njima, onda bolje da ih nema :D

My eyes more red than the devil is... I'm a muthafucking monster!









1520
poruka na forumu
180 1265



post # 55 | 25.01.2012 , 0:24 AM

I ja volim pripadnice lepseg pola u stiklama. :p

Quote (Konfetica)
Oboooozavam stikle.. Da mogu, nosila bih ih svaki dan, ali mi malo bedak u skolu da nosim
Mislim da su cipele na stiklu odraz zenstvenosti, i ustvari ono sto svaka zena mora da ima... Mada, ako ne ume da hoda u njima, onda bolje da ih nema


Apsolutno se slazem sa tvojom konstatacijom. poljubac

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










69
poruka na forumu
5 55



post # 56 | 25.01.2012 , 0:56 AM

Quote (Bobby88)
Apsolutno se slazem sa tvojom konstatacijom.


Hahahah pa realno! ;)

My eyes more red than the devil is... I'm a muthafucking monster!









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 57 | 25.01.2012 , 2:29 PM

Odelo ne cini coveka, tako ni stikla ne cini zenu zenstvenom.
Zenu zenstvenom cini njena kultura, izrazavanje, mozak.

Ja sam svog muza ulovila u obicnoj trenerki kad sam dzogirala. Svidelo mu se moje dupe dok trcim, tako da je u datom momentu moju zenstvenost odrazile patike koje sam nosila, da budem precizna adidas. :)

Zgodnoj i zenstvenoj zeni i vreca lepo stoji.
I nikad nije bilo sta neko nosi, nego kako to nosi.
Kao i ono pravilo: Nije bitno sta neko kaze o tebi ili meni, nego ko to kaze. :)

Zamislite situaciju: Zena napucana, stikla 10-15cm a kad zine, propadne ti celo interesovanje za nju.

Dakle, radite na tome da budete misteriozne, pametne, da prosirujete svoje vidike.
A stikla kao stikla, svejedno u krevetu vam potrebna nije :)))))

Ja ih ne volim, znam da hodam ali najnormalnije su mi one od 6-7cm a i manje. Osecam se taman! :)
A druga stvar ako vam je fetis. :)

Marija ako ti niko ne bude dao donaciju za iste, odvojicu ti ja sumu od moje prve plate, pocetkom marta, taman za osmi mart, da ti nesto poklonim :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 58 | 25.01.2012 , 5:30 PM

Leksi Joooj pametnice naša, svaki put ona na široko piše. :D lol
Naravno da si u pravu i ja se slažem, ali nemoj molim te da mi vređaš štikle i porediš ih sa patikama. :D :o lol
Quote (Leksi)
Dakle, radite na tome da budete misteriozne, pametne, da prosirujete svoje vidike.
A stikla kao stikla, svejedno u krevetu vam potrebna nije

To već jesam. :D
Kako nisu potrebne? Tu su najpotrebnije! :D lol
Quote (Leksi)
Marija ako ti niko ne bude dao donaciju za iste, odvojicu ti ja sumu od moje prve plate, pocetkom marta, taman za osmi mart, da ti nesto poklonim

:o Pašću u nesvest! lol
Voleću te najviše na svetu! :D :D








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 59 | 25.01.2012 , 11:24 PM

Quote (Marija_Nikola)
Kako nisu potrebne? Tu su najpotrebnije!

Sreco, pa nije valjda da spavas u stiklama?
Meni niti za jednu pozu ne trebaju stikle. Ja to sve bolje odradim bosa :)
Ovako se samo noga oznoji i bezveze osecaj. :) Bar meni jer nisam od onih koji legnu i rasire noge :) hahha

Quote (Marija_Nikola)
Pašću u nesvest! Voleću te najviše na svetu!

Hehehhe, sve za dobre ljude. :)

A ozbiljno ti govorim, muza sam smuvala u trenerci i ptikama :) Ma ko je zenstven zenstven je i go :) hahah

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 60 | 26.01.2012 , 10:23 AM

Quote (Leksi)
Sreco, pa nije valjda da spavas u stiklama?

Ma šalim se bre, gde u štiklama! :D
Jeste da ih volim ali ne nosim ih u krevet. :D
Quote (Leksi)
A ozbiljno ti govorim, muza sam smuvala u trenerci i ptikama Ma ko je zenstven zenstven je i go

Verujem ti ja. Slažem se. yes
Ali ja nikada nisam obukla trenerku, ne volim to. :)


Forum » Lepota i Zdravlje » Moda » Stikle
Search: