Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum » Lepota i Zdravlje » Moda » Andrej Pejic
Andrej Pejic






4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 61 | 29.05.2012 , 1:54 PM

igortehno, ne shvatam licno, nego sam samo uocila koliko su ljudi konzervativni po pitanju umetnosti.

A ta slika moja je bila pre cetri godine. I nije merodavna danasnjoj mojoj slici. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










978
poruka na forumu
107 1318



post # 62 | 29.05.2012 , 2:00 PM

Vidi leksi, ma ja sam ti rekao ono sto sam vidjeo na toj slici, nebitno. Evo vec ce pola godine kako sam presao u fotografe (al i dalje sam kuvar al cinjenica da kao fotograf mogu zaradit 3x vise) i znam vrlo dobro sta se trazi a sta ne... Da ne kazem drugacije, logicno je da ce gey fotograf trazit gey modela...

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 63 | 01.06.2012 , 2:48 PM

Quote (Vagabond83)
Tebe ocigledno privlace zene...?

Ocigledno... ;) Ali nemoj nikom da kazes.

Leksi objasnila:
Quote (Leksi)
Da se Andrej udeblja koju kilu, i da osisa kosu, bio bi lepsi od bilo kojeg muskarca ovde na sajtu a i sire. Jer je lep!
I to mu niko osporiti ne moze.
A drugo je to sto je jos lepsi kao zena. To je umetnost. A to obicni ljudi (citajte mi) konzervativni jer zivimo u konzervi i ne mozemo shvatiti i nikad necemo. Jer upravo ni nasi roditelji nas nisu ucili da postujemo razlicite od nas, nego da ih mrzimo. Ali to je greska i minus nasih roditelja sto mi takvi kakvi jesmo.
Samo mi nije jasno zasto su se muskarci ovde upalii toliko, rekla bih da su se prepoznali ili da su ljubomorni, jer nesto sto ne volimo ili sto nam se ne svidja mi i ne obracamo paznju na to, a oni su mu umnogome dali paznje.


Quote (IgorPhotography)
Prije bih rekao da vas cure vise privlace cure ( i zenskoliki muskarci) nego ono sto bi trebalo da vas privlaci...

Mene iskreno ne privlace tako ti cupavi, neobrijani muskarci koji se osecaju na znoj na kilometar, nabildovani i da ne nabrajam vise. Ja volim metroseksualce, nalickane, uvek doterane, frizurica, da lepo mirise, onako normalno telo, ne mora sad da ima plocice (ali je pozeljno :p ) bez preteranih misica, ali ne mnogo mrsav, ovaj Andrej samo da se ugoji 5 kila i bio bi idealan. yes

Quote (IgorPhotography)
Zamsli to ovako, muskarac, onaj pravi macho men, cupav, neobrijan, jakih crta lica da je neki poznati maneken kao taj Andrej a mi muskarci se nalozimo i otvorimo temu i govorimo kao je realno sam sladak i da nam se svidja i bla, bla...
Kako bi vi na to gledali????

Ovo me sad nasmejalo. :D Kao prvo Andrej je musko i uopste nije cudno sto sam otvorila ovu temu i sto zene reaguju ovako tj. da im se svidja i to... Malo bi cudno bilo da otvorite temu za muskarca i da pisete da vam se svidja jer je to gej, Andrej je ipak muskarac. ;)








978
poruka na forumu
107 1318



post # 64 | 01.06.2012 , 2:51 PM

Tanja91, Tanja, no coment, nisam to nikako ocekivao od tebe?

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 65 | 01.06.2012 , 2:54 PM

IgorPhotography, haha, sta nisi ocekivao, sta sam napisala, ja samo branim ono sto mi se svidja... ;)








978
poruka na forumu
107 1318



post # 66 | 01.06.2012 , 2:56 PM

Tanja91, Ja deff izlazim iz ove teme, jedno je moderan muskarac, metrosekusalac a drugo je gey ima razlike i to velike, pa i ja se brijem i meni to smeta, al makar imam normalno musko tijelo, muske crte lica, a ne da me ljudi mjesaju sa zenama!?

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 67 | 01.06.2012 , 3:39 PM

IgorPhotography, a kako ti znas da je on gay??????
Da li je on to nekada izjavio? Da li izlazi javno s nekim muskarcem kao ona dva Dolce i Gabana?
Ja jos nisam videla. :)

Igore, samo cu ti nesto reci, pre su zene muskarcima i noge prale pa ne peru vise. Ljudi se menjaju a vreme je isto. :)
Sto znaci sve je do nas. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










978
poruka na forumu
107 1318



post # 68 | 01.06.2012 , 9:54 PM

Quote (Leksi)
IgorPhotography, a kako ti znas da je on gay??????

Leksi, on se osjeca kao zena, proguglaj malo:
“Sa 13 godina postao sam ekscentričan, poigravao sam se sa svojim izgledom, voljeo sam da se šminkam. Nije me bilo briga šta će ljudi misliti ili reći”, rekao je Andrej. Iako je rođen kao muškarac, kaže da se nikada tako nije osećao i odlučio je da se ponaša u skladu sa svojim unutrašnjim, ženskim polom. „Nikada me nije bilo briga šta će ljudi misliti ili reći o meni. U Melburnu sam išao u vrlo liberalnu školu i nisam imao problema zbog svog izgleda, a nikada nisam ni sanjao da ću sa 18 godina obići ceo svet", ističe Andrej.

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










373
poruka na forumu
11 216



post # 69 | 07.06.2012 , 8:21 PM

Ne podnosim ga angry2

Jesen stiže, dunjo moja, ja i dalje štrebam..









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 70 | 07.06.2012 , 8:34 PM

Zelim da postavim jedno pitanje.
Ako homoseksualac,voli muskarce.Zasto je u vezi sa muskarcem koji se oblaci kao zena? Zar on ne voli muskarce?

Added (07 Jun 2012, 8:34 PM)
---------------------------------------------
nema veze,otvorio sam temu.


Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 71 | 07.06.2012 , 9:08 PM

Quote (Stefan-)
Ne podnosim ga

:o Sad si me za srce ujeo! :D Na krem mozes da zaboravis, nema vise za tebe. :p








1
poruka na forumu
0 0



post # 72 | 07.06.2012 , 9:25 PM

Pa stavi ga u ljubisku i onda zvuci kao zena .

Pozdrav svima









61
poruka na forumu
0 4



post # 73 | 07.06.2012 , 10:32 PM

... svasta danas

Pivo, vino, sljiva, loza, to je moja dijagnoza.









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 74 | 11.08.2012 , 12:20 PM

Lepota moja ♥ Ubice me Tanja :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










105
poruka na forumu
2 22



post # 75 | 11.08.2012 , 12:36 PM

Ko je to ?

ПАТРИЈАРХ СРБСКИ ПАВЛЕ !!!









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 76 | 11.08.2012 , 12:51 PM

kaLu8989, koristi google, sto bi moj bosanceros Almir rekao! Tamo postoje sve informacije o svakome.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










547
poruka na forumu
46 1072



post # 77 | 11.08.2012 , 12:53 PM

S obzirom da zene zele da ih njihov muskarac razume...iako samo ZENA moze drugu zenu razumet u potpunosti...Jedan ovakav nazovimo "Muskarac" deluje im jako privlacno...Ima lice i telo zene...tako da neverujem da bi on izgledao privlacno s kratkom kosom i viska kilograma...jer bi i onda izgledao kao neka "Malo punija zena s kratkom kosom" sto neverujem da bi vam izgledalo privlacno devojke...
Ovo da je lepsi "U licu" od vecine muskaraca...to je u potpunosti tacno...Zene jesu lepsi pol i to je cinjenica
Jedno je nalickan muskarac koji drzi do sebe...ima ih milion...a totalno je drugo sminkanje i oblacenje odece za zene...sto ga u neku ruku uz njegov izgled jako blizu stavlja grupi "Tranvestit"


Poruku je menjao/la Hectore - Subota, 11.08.2012, 1:02 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









896
poruka na forumu
89 981



post # 78 | 11.08.2012 , 1:12 PM

Prvo da se postavim temi :D :D :D :D :D :D :D

Maneken Andrej Pejic pa sta ja znam,naravno svi se mi trudimo u zivotu da svoje ciljeve i odluke izvedemo na videlo i ostvarimo neki san.Pronasao je u sebi takvu vrstu prirode,sta mu fali uspesan covek....I dalje je covek!!!
Gledao sam o njemu na Prvoj na Explozivu ili Exuzivu nisam siguran.......Pa ljudi njegov zivot njegova stvar, boze moj nije ucinio smrtno delo.
Da napomenem da je za mene previse drasticna promena promeniti pol ili dobiti lik zenske osobe a pol isti. :o :o :o :o

[size=9]Hrabar je onaj koji ustane i kaze svima ko je i sta je.[/size=9]








105
poruka na forumu
2 22



post # 79 | 11.08.2012 , 1:14 PM

BOZE BOZE BOZE BOZE BOZE BOZEEEEEE!

ovo je za plakanje , stvarno.
omg.


Poruku je menjao/la kaLu8989 - Subota, 11.08.2012, 1:24 PM

ПАТРИЈАРХ СРБСКИ ПАВЛЕ !!!









896
poruka na forumu
89 981



post # 80 | 11.08.2012 , 1:36 PM

Quote (kaLu8989)
BOZE BOZE BOZE BOZE BOZE BOZEEEEEE!

ovo je za plakanje , stvarno


To njegovo izbegavanje na ulici i ne pricanje o njemu,cime sve to??Zbog cega?Jel vas neko ugrozava??Jel neko vama skandira na ulici.
Jel sve osobe takvog opredeljenja kazu:'E evo ga ovaj st8 ajde da mu smetamo,da mu se nabacujemo,pa da nas polomi"

Ne naravno takvo nesto se ne desava,ajde da se desava pa da razumem razlog tolike netrpeljivosti.....Imam druga koji je gay i drugaricu koja je lezbijka i mogu da kazem da su bolji od polovine od svih tamo drugara i drugarica.......

Vama je lako a oni prodju pakao na zemlji za mesto u drustvu da se izbore za neko pravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :( :( :(
Dok osudjjete onda ok,kad pocnu da vas osudjuju oda kuku lele!!!!!!!!!!!!!!!!!! angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2
Tanja izvini za ovo skretanje sa teme ali je jace od mene,morao sam da napisem ruza


Forum » Lepota i Zdravlje » Moda » Andrej Pejic
Search: