Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Uticaj drustvenih mreza na socijalizaciju dece
Uticaj drustvenih mreza na socijalizaciju dece




Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 1 | 01.02.2014 , 3:48 PM

Kakvo je vase misljenje o utacijau drustvenih mreza, prvenstveno Facebook-a kao i ostalih medija na socijalizaciju danasnje omladine?

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 2 | 01.02.2014 , 4:34 PM

DJecu treba tuci lajkovima i tviterima po golim dupetima.Nemaju nu par godina zivotnog staza a vec vise na kompu ko sumanuti.Ajde da nesto nauce,neko je obratno.Cjele dane provode igrajuci nesto,gledajuci necije gole ili blesave fotografije,pisu ruzne ili nidje veze lijepe stvari,govore gde s enalaze i sta rade.Idi bre igraj se lastisa,klikera,trule kobile.Dodji kuci prljav od igre sa drugarima,malo poderan od fudbala,skolice,igranja gume ako si djevojcica,mjenjaj slicice omiljenih junaka i mirisljave maramice.Njihova socijalizacija se svodi na to da su asocijalni iliti socijalni kao mikser moje mame,mada se i on ponekad druzi sa jajima.

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala







Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 3 | 10.02.2014 , 2:35 AM

Drustvene mreze su kreirane iskljucivo kao neka vrsta  baze podataka, s obzirom da na datim stranicama br. korisnika eksponencijanalno raste i jednim delom opada. One nisu nista dr. nego sredstvo za širenje informacija. Pre modernog doba, generacija 80 pa unazad najbolje zna kako su se informacije prenosile.
Sto se tice socijalizacije dece, ima negativan utecaj na maloljetnike, s obzirom da na datim stranicama postoji ogranicenje u dobi. E sad roditelji su duzni da usmere decu na nesto korisnije. Ako treba i mobitelom ili emailom se moze vrsiti razmena informacija. Drustvene mreze neka ostave dok vreme ne dođe za to.


Poruku je menjao/la Muh2r3m - Ponedeljak, 10.02.2014, 2:36 AM

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 4 | 10.02.2014 , 4:23 PM

Kad vidim kakve ima djece po fejsu, pa to prije mene napravilo profil (2009) i kad pocnu sa onim svojim "emotivnim " statusima da su dozivljeli ljubav u 15 godini, dodje joj da reze vene pa haloooo jesi ti sta si ti ?  pa dodje mi da se ubijem. Jos pola roditelja djeci dozvoljava fejs, pa kad pocnu sa svojim komentarima, da su pokupili svu pamet svijeta, jos kad pocnu po onim ask glupostima pitanja odgovarati ocjenjivati slike...

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 5 | 11.02.2014 , 4:45 AM

Ne cude me deca i omladina kad ljudi i zene od 50+ godina imaju fb profil. 
Sto se uticaja tice, gledajuci live demo primere jadno.Sto kaze Amir fb statusi ce im doci glave ,jednog dana kad se opamete ce da stid  .. Srecan sam sto u moje vreme toga nije bilo pa sam B)

ED0 5








velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 6 | 11.02.2014 , 12:55 PM

The treba djecu tjerati vani,zakljucavati vrata i braniti im da udju u kucu dok se ne ispraljaju do vrata.

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









5
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 12.02.2014 , 4:36 PM

Društvene mreže danas uništavaju generacije i generacije. Za decu je najbolje da se zajedno igraju napolju, zatim ako je loše vreme ima toliko dobrih društvenih igara i slično.

Skola stranih jezika | Ray Ban naocare



Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Uticaj drustvenih mreza na socijalizaciju dece
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: