Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Minut ćutanja (R.I.P)
Minut ćutanja






8879
poruka na forumu
844 4320



post # 1 | 16.08.2011 , 0:29 AM

Evo jedan kutak... Za pomen onima koji su ili umrli, poginuli... Ovo je jedan kutak posvecen Vasim osobama koje su Vam drage...
Ja cu prva...
Dragi ujko, verujem da ti je tamo na nebesima lepo... To sto ti se desilo... Je bilo... Nadam se da se ponosis sto izgovaram tvoje reci:,, Ja bih svima ziveo u inat".... Pocivaj u miru... Dragi deda... Nisam shvatila koliko si mi znacio... Mozda tek sada shvatam zasto si bio takav i zasto si umro tako... I dragi nepoznani prijatelju... Ne znam te... Znam te preko mog druga jer si mu rodjeni brat... Mozda je glupo sto weep , ali ako je moj drug dobar, kako si ti tek bio prema njemu....? sad

Ko si ti?









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 2 | 19.10.2011 , 9:20 PM

Pa teška ti ova tema, vidiš niko neće da odgovori. Evo ja ću prva.

Za meni drage koji više nisu među nama, za moju baku i teču sad sad
Nedostajete mi...Počivajte u miru... cry cry
Za mog druga...Šta da kažem, zauvek ćeš biti u mom srcu i mislima... sad cry sad








393
poruka na forumu
36 392



post # 3 | 19.10.2011 , 9:46 PM

za sve moje drugare koji su poginuli na motorima...

Live to ride,ride to live...







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 4 | 19.10.2011 , 11:01 PM

tema je uzasno bolna... pocivaj u miru Nikola...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 5 | 20.10.2011 , 6:12 AM

Umro mi je skolski drug...
Pre mesec dana... Nisam ni znao...
Zlatko... jbg brate... bili smo i mladi i ludi i blesavi i mudri... Cekaj baduleta,nadam se da si vec sreo Milana,znas kakav je on-sve je za nas gore spremno za ludo zezanje... smile sad jbg,sto se nismo vise druzili...? Pocivaj u miru druze... sad sad sad

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









514
poruka na forumu
128 1462



post # 6 | 20.10.2011 , 8:12 AM

Poginuo mi je brat u saobracajnoj nesreci,pod nerazjasnjenim okolnostima i jos dva druga takodje u s. nesreci.. Zao mi je sto nisu samnom... Pocivajte u miru drugovi i brate moj ...






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 7 | 28.01.2013 , 10:36 AM



Preko polja kroz sjecanje ide
krsan covik, tvrde brade side
pamtim pogled, tu toplinu oka
i svaka rijec je bila mu duboka

Cvrst je dida bio kao stijena
hrabra srca i kamenih gena
sva je mudrost utkana u njemu
njegove su price ucile me svemu

Postenim putem ici bit ce tesko, znaj
al' samo ces tako stici gdje je vjecni sjaj.....

......pa da viknem jace od oluje
da me dida jos jedanput cuje....

RIP! Ljubav nikad ne umire, tako nisi ni ti!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 8 | 30.01.2013 , 0:40 AM

Draga bako i djedovi,moram vam nešto reći.

Imate unuku koja je odrasla. Ove godine će čak biti i punoljetna. Ali to ne znači da je moja ljenost nestala. Ali moram da se pohvalim da imam čistu sobu. Šljive ipak ne kupim više. :D
Imala sam i pravog momka. Nije bio sličan onome što sam tebi bako pričala kako ću ga dovesti dole i da sam zaljubljena u njega,jer je pravi drug i jer dijelimo čips.
Najbolja sam u školi. I znam da bi se to vama sviđalo.
U selo ne idem tako često. I ako odemo dole,ja ne mogu biti u kući.
Zadnji put sam ušla u tvoju sobu bako i vidjela sam one ormare i sjetila se tvog parfema. Vidjela sam sve one slike. Teško mi je bilo.
Dole su samo mačke. Djed je dobro dresirao svoje maćike. :D

Nedostajete mi strašno. Ja sam uvijek govorila kako sam ja tvrda i da je sve to dio života. I ja jesam tvrda,ali za vas sam uvijek vaša mala unuka koju neće biti sram plakati kada se udari.
I ja znam da ste vi sada tu. I uvijek ćete biti.
Možda niste tu fizički,ali ja sam osjećam.
I hvala vam. Hvala vam što me raznježite i što me volite. I znajte da ću vas ja uvijek voljeti i da vas nikada neću zaboraviti.

I djede Nedo,izvini što sam te zaspostavila malo. Znam ja da ti možeš čekati svoju unuku.
Sada ona više nije djevojčica koja se igra sa orasima. I ona koja se plazila na slici. I ona koja je grizla nokte i trčala po čokoladu kod tetke. Danas sam drugačija.
Srećna sam što sam danas ovakva. Nemam mnogo osobina babe Vukice i znam da si srećan zbog toga. I mama je. :D
Izvini,ne sjećam te se mnogo. Ali vidim tebe u tati. Isto sjedi kao i ti. I ja isto sjedim kao i ti. I ponosna sam na to.
Kada bih mogla vratiti vrijeme,vratila bih ga samo da tebe upoznam i da te se sjetim kako to i treba.
Ali ja te volim. Sjećam se kada smo se igrali sa orasima. I kada je baba galamila na tebe,a ti je nisi slušao.
I to mi je dovoljno da znam da si tu. Hvala ti !
Nikada te neću zaboraviti. I voljeću te uvijek !








2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 9 | 07.03.2013 , 2:35 AM

Upravo mi je umrla baka :( Sada znam kako je kada izgubis nekog koga zaista volis











1982
poruka na forumu
331 4273



post # 10 | 11.03.2013 , 9:11 PM

Minut cutanja a mi svi pricamo

Svi brisu Sline samo Gareth Bale :)))

Matematika- Kao Kineski Film Bez Prevoda

Ni U Ovom,Ni U Budućem Svijetu,Za Real Madrid Navijati Neću!








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 11 | 15.04.2013 , 4:44 PM

Ne brze od zivota, u pm!! uzid

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"



Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Minut ćutanja (R.I.P)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: