Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Trac-Ogovaranje
Trac-Ogovaranje






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 13.12.2011 , 1:00 PM

Svi smo mi nekad u zivotu nekog ogovarali a pri tom nismo razmisljali da je to trac koji ce da se prenese zbog kojeg ce rat da ispadne ili pak nismo imali losu nameru.
Kako vi reagujete kad cujete da vas neko ogovara ili lose o vama prica?
Dali ste osoba koja uziva u ispijanju kave uz temu e znas ono ili jesi videla nju i njega?

Ogovaraju me... Ja njih necu... Neki me mrze... Ja njima zelim srecu. Poslje njihovog traca ja sam jos jaca,jer ono sto me ne ubije samo me OJACA!!! :p

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 2 | 13.12.2011 , 7:11 PM

Quote (Srcemoje)
Ogovaraju me... Ja njih necu... Neki me mrze... Ja njima zelim srecu. Poslje njihovog traca ja sam jos jaca,jer ono sto me ne ubije samo me OJACA!!!

Samo direktno... lol :D
Pa ovako... :D Ne zanimaju me drugi... To mozda izgleda sebicno, ali.. Sta mene briga sto onaj ima roze carape ili tetovazu? Ne zanima me... :D Zanima me ono sto volim... Pc dakle ne ogovarajte... lol :D A o meni... :D Ma mogu da me poljube da ne pisem gde, nista mi ne mogu... Pakost i ljubomora se lece, a ne sire... ;)

Ko si ti?









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 3 | 13.12.2011 , 10:03 PM

Quote (Srcemoje)
Kako vi reagujete kad cujete da vas neko ogovara ili lose o vama prica?

Mogu da me vole ili mrze, važno je da nisu ravnodušni! yes :D
Za dobrim konjem se prašina diže!
Mogu da pričaju loše samo ako su ljubomorni (uglavnom devojke) yes
Ali to me ne interesuje jer nemaju argumenata, ja nisam promiskuitetna a na osnovu izgleda ne mora da znači da je devojka loša ili laka.
Tako da od tih ''poštenih'' mi ku... ne možemo da dođemo na red! lol








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 4 | 15.12.2011 , 1:28 PM

Quote (Marija_Nikola)
Ali to me ne interesuje jer nemaju argumenata, ja nisam promiskuitetna a na osnovu izgleda ne mora da znači da je devojka loša ili laka.
Tako da od tih ''poštenih'' mi ku... ne možemo da dođemo na red!


Svako neka zivi svoj zivot...
Ako coveku ne mozes pomoci nemoj mu ni odmagati. U tome se ogleda ljudskost.
Bio sam zrtva traceva,pogadjali me,nervirao se ,ali jedno sam na kraju shvatio: Ne zanima me sta misli o meni onaj ko ispira usta sa mnom. Bitno mi je sta misli o meni ona osoba do koje mi je stalo.

Traceve smisljaju osobe koje su nemocne i iskompleksirane. te,zato,neka im je Bog u pomoci kad ispred njegovih vrata stignu...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 5 | 15.12.2011 , 7:19 PM

Quote (badule)
Traceve smisljaju osobe koje su nemocne i iskompleksirane. te,zato,neka im je Bog u pomoci kad ispred njegovih vrata stignu...

yes gj
Tako je badule!








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 6 | 15.12.2011 , 7:42 PM

Quote (Marija_Nikola)
Za dobrim konjem se prašina diže!

Prasina se slegne, a konj ostane isti! :) :D

Ne volim to da radim, osim ako to nije neka javna osoba. :)
Elem, da ne lazem, obozavam s bratom da tracam sestru.
I to umemo satima, i nikad nam ne dosadi. :) Ali nista zlobno.

A kad cujem da neko ruzno govori o meni, ne tangira me, jer znam da u
tim momentima su nesto svoje pronasli u meni, ili hoce neku moju osobinu koju tracaju a oni je nemaju. :)
Uvek je bilo: NIJE VAZNO STA NEKO KAZE, NEGO KO KAZE. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 7 | 16.12.2011 , 9:22 AM

Quote (Leksi)
Prasina se slegne, a konj ostane isti!

Pa da, ostane isti. Dobar! ;) :D
Quote (Leksi)
NIJE VAZNO STA NEKO KAZE, NEGO KO KAZE.

U ovome se slazem! yes








362
poruka na forumu
137 1278



post # 8 | 16.12.2011 , 9:28 AM

Ne volim da ogovaram. Iskrena sam do bola, tako da svako u mojoj okolini zna sta mislim o njemu i pojedinim situacijama. Znam da budem surova, ali to sam ja. Ljudi su me prihvatili kao takvu. ALI...kad cujem da je o meni neko nesto pricao iza mojih ledja, pogotovo neistinu, e onda bukvalno presrecem na ulici da pitam zasto je to tako?! :D Dijagnozu molim? :p


Poruku je menjao/la Crazy_Princess - Petak, 16.12.2011, 9:29 AM

" Niko ne veruje lepim ženama. Suviše su lepe da bi bile verne. Takav je slučaj i sa pametnim muškarcima. "









1830
poruka na forumu
280 1781



post # 9 | 16.12.2011 , 1:21 PM

evo jedan trac ali u oci Herzi bas si seljanka xaxaxax otvori jednu temu ogovaranja :p :p :p :p pa dok gledas u karte solju grasak boraniju pasulj ce ogovaramo xaxaxaxaxax











843
poruka na forumu
234 2303



post # 10 | 16.12.2011 , 4:09 PM

Ne dotice me kada cujem da me je neko ogovarao.........ali iskreno kada sam bio mladji prilicno "burno" sam reagovao na to...
Ne ogovaram nikog,a ono sto kazem o nekome kada nije prisutan,uvek sam spreman da mu kazem i u lice....sto mislim da je najbolje...








8
poruka na forumu
0 0



post # 11 | 30.12.2011 , 2:02 PM

sve u lice............ pa kome se sviđa, sviđa, a kome ne, njegov problem...............:)))








3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 12 | 31.12.2011 , 1:24 AM

Ogovaranje je stvarno ruzno kao ogovaraju najvise zene, ali u poslednje vreme muskarci vise ogovaraju gori su od zena tkd... sve treba reci u lice svakom pa kako bude :)








760
poruka na forumu
23 295



post # 13 | 19.01.2012 , 11:27 AM

Ne zalazim u tudje zivote,dzabe kenjaju,
ali mi nisu bitni :D
Pa se samo nasmejem :D
I pustim ih neka pricaju sto vise to bolje :D
Znam da me ne znaju ali opet ime mi dizu :D
Sto me vise ogovaraju ili pricaju iza ledja
znam da sam im bitan xD


Poruku je menjao/la Dro0ps - Cetvrtak, 19.01.2012, 11:28 AM





Sve mi je jasno sada kada je srce prazno!!!










564
poruka na forumu
128 1154



post # 14 | 25.01.2012 , 11:05 PM

Ne osvrcem se na takve osobe uopste .. znam da sam u svemu bolji od njih samo ih zalim.. B)










Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 15 | 11.04.2013 , 10:14 AM

Stvarno ne volim da prepricavam ono sto moje oci nisu vidjele... ono sto jesu znam nekad i prepricati.

Jednom su me pitali za jednu djevojku sta znam o njoj, odgovorila sam: prica se svasta, ja iskreno je nikad nisam vidjela da se ruzno ponasa i u nekakvoj ruznoj situaciji, osim sto se oblaci jako vulgarno... i zbilja nisam, a zbilaj se svasta prica.. 
Nisam htjela da prepricavam one price koje sam cula jer ih nisam vidjela, pa mi nisu provjerene..

A sta mislim kad cujem neistinit trac o meni?

"Za dobrim konjem se prasina dize, a sta se tek dize da dobrom kobilom?!" lol

Puno vise ces o osobi saznati iz nacina kako ona prica o drugima, nego iz onog sta drugi pricaju o njoj!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 16 | 19.04.2013 , 5:58 PM

Quote (Srcemoje)
Kako vi reagujete kad cujete da vas neko ogovara ili lose o vama prica?


Prije mi je smetalo i jako sam se nervirala zbog toga.. hehe a sad I ne obraćam pažnju na to samo iskuliram. :)
Quote (Srcemoje)
Dali ste osoba koja uziva u ispijanju kave uz temu e znas ono ili jesi videla nju i njega?

Kao prvo ne pijem kafu lol hehe šalu na stranu ne volim nikoga ogovarati šta imam kažem mu u u lice.. Jedino ako su neke ozbiljnije stvari volim se posavjetovati sa prijateljicom al to nije ogovaranje ..

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 17 | 30.09.2013 , 0:26 AM

Quote (Srcemoje)
Kako vi reagujete kad cujete da vas neko ogovara ili lose o vama prica?

Nasmejem se kiselo i prestanem da obracam paznju na to jer znam da grese.

Quote (Srcemoje)
Dali ste osoba koja uziva u ispijanju kave uz temu e znas ono ili jesi videla nju i njega?

Ne bas,ne volim da tracarim i da komentarisem tudje zivote u negativnom smislu.

Ne volim da sudim nikome jer smatram da nemam prava da radim to,a to sto drugi sude o meni ne osnovu korica knjige samo mi pokazuje koliko su u stvari povrsni i koliko su jadni. 

Quote (badule)
Traceve smisljaju osobe koje su nemocne i iskompleksirane. te,zato,neka im je Bog u pomoci kad ispred njegovih vrata stignu...

Kralju jedan :)






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 18 | 26.10.2013 , 2:11 PM

Nije bitno šta se priča, nego ko priča!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"



Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Trac-Ogovaranje
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: