Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Humanost
Humanost






8879
poruka na forumu
844 4320



post # 41 | 19.12.2010 , 4:14 PM

Quote (badule)
A da li je humano ukrasti od lopova?

aha
to je najhumanije biggrin

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 42 | 22.12.2010 , 7:19 PM

Quote (Aliane)
aki ako neko prema meni nije human onda zasto da budem mja prema njeu...:S

ljudski je prastati... biggrin


Ko si ti?









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 43 | 19.10.2011 , 8:11 AM

sad Kad sam bila 19g poginuo mi je momak sad nemogu da vam pisem detalje ni puno o tome samo mogu reci boli me i dan danas sad sto je najgore roditelji su mi branili s njim wacko dan kad sam cula vest !da je u Bolnici poslije tog udesa i da ce jedva preziveti imala sam osecaj da mi se zemlja otvorila uhhhhhhhhhhhhhh sad sve drugo d avam pise bilo bi nepotrebno jer se taj bol opisati nemoze.

Sto se tice pomaganja uvek sam tu sta god zatreba vrlo cesto potisnem ono sto osecam da bi imala osmeh na licu da bi drugima ublazila bol sa osmehom bi saslusala posavetovala .
Ponekad je dobro osetiti da imas nekoga pogotovo u teskim trenutcima.


Poruku je menjao/la Srcemoje - Sreda, 19.10.2011, 8:14 AM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










731
poruka na forumu
726 2357



post # 44 | 19.10.2011 , 8:48 AM

Quote (Srcemoje)
Sto se tice pomaganja uvek sam tu sta god zatreba vrlo cesto potisnem ono sto osecam da bi imala osmeh na licu da bi drugima ublazila bol sa osmehom bi saslusala posavetovala .

Upravo tako srcemoje igra i srce moje, ponekad pozelim da nije tako ali to je jace od mene.

“I kad budem najstariji
razumecu djake
koji zvacu zvake,
i kad budem najstariji…”








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 45 | 19.10.2011 , 12:45 PM

Quote (Srcemoje)
Kad sam bila 19g poginuo mi je momak nemogu da vam pisem detalje ni puno o tome samo mogu reci boli me i dan danas


jaoo mila, u potpunosti te razumem... sad

a to sto badule rece, za oca... nemoj da se cudis, oni bre ne gledaju ni decu a kamoli matore ljude... ja sam se mesec dana vukla po lekarima i nista... :S

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 46 | 19.09.2013 , 11:03 PM

Quote (sandra1000)
Da li smo humani? Da li se desila ikad neka situaciju u kojoj je neko nastradao ili mu se nesto lose desilo pa danima nakon toga niste mogli da dodjete k sebi.... Bole li vas tudje suze i dali pomazete?

To je individualno,neko je human,neko nije i to je to.Nazalost,sto vise vreme odmice,sve mi se vise cini da je manje humanih ljudi.Desavalo mi se da se nekad nesto lose desi i da me to pogodi jako,zavisi sta tacno,nije uvek slucaj.
Na moju veliku zalost,mislim da sam previse emotivan i da,bole me tudje suze i tudji bol,osecam nekada kao da se meni to desava iako nije tako.Kada sam u prilici da pomognem,naravno da cu pomoci.








411
poruka na forumu
326 425



post # 47 | 20.09.2013 , 1:43 AM

Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.  to mi je palo na um, razmisljajuci o ovoj temi. naravno, nisam ja to prvi rekao...


Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Humanost
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: