Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Sukobi (sam naslov govori)
Sukobi






8879
poruka na forumu
844 4320



post # 41 | 23.12.2010 , 9:55 AM

Quote (MarijanaBK1)
sandrice svaka ti je kao u njegosa....

hahahha
Quote (sandra1000)
ali da moze jedno slovo da bude zvezdica

gde bez toga...
pa ovde bi svi clanovi skoro bili dozivotno banovani wacko

Ko si ti?









1449
poruka na forumu
105 688



post # 42 | 24.12.2010 , 0:18 AM

Quote (sandra1000)
sandrice svaka ti je kao u njegosa

lepo pricas njegose--ali praksa i teorija su sasvima dva razlicita sveta

te PI..CE kako si ih ti slatko opisala se ne ponasaju tako zato sto mozda to i jesu ves je sve to relativno--razlikuje se od situacije do situacije i od muskarca do muskarca cool cool cool

po tebi i tvome sudu ja mu dodjem kao NAJveca pi pip ip i..ca na celome svetu--znam puno zenskih tajni poveravaju mi se(neznam sto je to tako)saosecam sa njima posvecujem im posebno paznje zajedno trazimo odgovore --sto neznaci da sam ja ili neki slicni taki ONo sto si rekla--jer si ti mozda videla nekoga u jednoj od tih prilika pa tako mislis dry dry dry

evo ako imas neke sitne problemcice ili nedoumice mozemo razgovarati i traaziti pomoc jedno od drugog cry cry cry --ali samo ako mi obecas da neces o meni misliti---ono znas vec smile smile smile smile

ja se ustvari pretvaram da sam muskarac--i to mi zaista dobro ide--a ustvari ja sam u dusi jedna veoma simpaticna i saosecajna osoba--u prevodu placi....cka cry cry cry


!!!









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 43 | 24.12.2010 , 8:36 AM

Quote (scorpio978)
ustvari ja sam u dusi jedna veoma simpaticna i saosecajna osoba--u prevodu placi....cka

ma nisi
realno, ja volim takve osobe biggrin

Ko si ti?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 44 | 24.12.2010 , 10:52 AM

Quote (sandra1000)
obozavam ga kakav je lik :D

Ja ne znam osobu koja njega ne voli... biggrin biggrin biggrin

scorpio978, mislim da niste razumeli sta je sandrica htela da kaze... Htela je da kaze da je u u redu da muskarac ponekad pusti suzu, ali ne svaki dan da place, da je to ipak za zene... Naravno da zene ne vole grubijane, ali ne vole ni kad muskarac stalno place, zene vole da se pored muskarca osecaju sigurno i zasticeno, a ne da uloge budu obrnute...
Licno ja, ne volim da placem stalno, a i kad to radim radim da niko ne vidi, tako da kad bih imala decka papucara (lepse nego pi*****) smile ja ne bi mogla da budem sa njim, koliko sam ja jaka on treba da bude duplo jaci...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 45 | 24.12.2010 , 11:05 AM

Quote (MarijanaBK1)
ja ne bi mogla da budem sa njim, koliko sam ja jaka on treba da bude duplo jaci...

Njegos 2 biggrin

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 46 | 24.12.2010 , 10:13 PM

Sta bi na ovo reka CHICHA MRSOJE? E moj Scorpio.... Kad zene pocnu da te hvale....Naje.ao si brale..... biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 47 | 25.12.2010 , 9:15 AM

Quote (badule)
Kad zene pocnu da te hvale....Naje.ao si brale.....

hahahahhaha
pa kada je takav...
sta cu biggrin together together1

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 48 | 27.12.2010 , 1:22 AM

Pravi muskarac treba da bude dostojanstve, veran, pazljiv, privrzen, opasan, romantican, iskren, dobar, posten... a ne pekmezara i placi*icka, nisam rekla bukvalo emotivac-pi*kica vec sam mislila ako se rasplacem bzog neke muke, on treba da me tesi, pomogne u tom trenutku, a ne da i on brizne u plac wacko

Quote (scorpio978)

lepo pricas njegose--ali praksa i teorija su sasvima dva razlicita sveta

te PI..CE kako si ih ti slatko opisala se ne ponasaju tako zato sto mozda to i jesu ves je sve to relativno--razlikuje se od situacije do situacije i od muskarca do muskarca cool cool cool

po tebi i tvome sudu ja mu dodjem kao NAJveca pi pip ip i..ca na celome svetu--znam puno zenskih tajni poveravaju mi se(neznam sto je to tako)saosecam sa njima posvecujem im posebno paznje zajedno trazimo odgovore --sto neznaci da sam ja ili neki slicni taki ONo sto si rekla--jer si ti mozda videla nekoga u jednoj od tih prilika pa tako mislis dry dry dry

evo ako imas neke sitne problemcice ili nedoumice mozemo razgovarati i traaziti pomoc jedno od drugog cry cry cry --ali samo ako mi obecas da neces o meni misliti---ono znas vec smile smile smile smile

ja se ustvari pretvaram da sam muskarac--i to mi zaista dobro ide--a ustvari ja sam u dusi jedna veoma simpaticna i saosecajna osoba--u prevodu placi....cka cry cry cry


Da ali neverujem da places za svaku sitnicu, ja placem kad me nesto boli. Mene kad boli dusa ja hocu da svisnem, i placem da mi bude "lakse" znas koliko mi treba neka pekmez da mi place kad i ja, pa gde je tu onda kraj. Vise i neplacem, nemam vise suza i sad placem u sebi, sto je mnogo teze.

Sta si se odma naljutio pa nisam rekla da si ti pi*kica, vece znas na sta sam mislila biggrin tongue












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 49 | 27.12.2010 , 8:17 AM

Quote (sandra1000)
Pravi muskarac treba da bude dostojanstve, veran, pazljiv, privrzen, opasan, romantican, iskren, dobar, posten... a ne pekmezara i placi*icka, nisam rekla bukvalo emotivac-pi*kica vec sam mislila ako se rasplacem bzog neke muke, on treba da me tesi, pomogne u tom trenutku, a ne da i on brizne u plac

i taman kad se smiris, on te jos vise rasplace xD

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 50 | 28.12.2010 , 7:17 PM

Prvo treba umeti zenu razumeti... Ponekad su cure lude...otkacene skroz,a ponekad mudruju i tuguju.. Bogzna za cim... A kad same sebi skuvaju kafu i zapale cigaru,onda znaj da se bura sprema biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 51 | 29.12.2010 , 8:20 AM

Quote (badule)
Ponekad su cure lude...otkacene skroz,a ponekad mudruju

like me xD
Quote (badule)
A kad same sebi skuvaju kafu i zapale cigaru,onda znaj da se bura sprema

da to ide tako...
ali...
sta ako je ne pusac? xD biggrin

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 52 | 03.01.2011 , 5:02 PM

...E pa onda ima sanse da je ubedis,,,u,,, svoju viziju zivota.... biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









785
poruka na forumu
27 121



post # 53 | 04.01.2011 , 8:19 AM

Ja nemam sukoba...:)
Mene svi vole... tongue biggrin











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 54 | 04.01.2011 , 12:05 PM

Quote (Crazy)
Mene svi vole...

hahahahha
i to cemo da vidimo tongue

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 55 | 08.07.2011 , 4:34 AM

Ma vole te cure druze...
A gde si ti svo ovo vreme,nema te ko belog leba ,posle rata... biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 56 | 15.04.2013 , 11:21 PM

Volim da ih izbjegnem, ako ikako mogu!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









411
poruka na forumu
326 425



post # 57 | 15.04.2013 , 11:26 PM

Quote (-Mallena-)
Volim da ih izbjegnem, ako ikako mogu!
ovo je najsurniji nacin da iskazete misljenje na forumu, a da kazete nesto pametno...








1449
poruka na forumu
105 688



post # 58 | 15.04.2013 , 11:58 PM

preventiva je resenje - ako do sukoba i dodje pokusati  ga odrzati na verbalnoj razini
ako ne - mozda moze neko i zazaliiti sto kao mladji nije isao na neke treninge borilackih vestina ))

!!!



Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Sukobi (sam naslov govori)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: