Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Bolesni umovi!
Bolesni umovi!






15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 21 | 11.07.2011 , 1:14 AM

neko1902, rodjace,nisi u pravu...
Ova debilcina iz Banovaca sto je iskasapila trogodisnje dete i njegovog ujaka i bacila delove tela u Dunav,ziveo je u mnogo boljim uslovima nego ja....
Stvar je u debilnosti uma....
Moj otac je odrastao u teskoj bedi i sa deset godina se brinuo sam za troje mladjih u kuci braca i sestre,pa nije krao i ubijao da bi preziveo.
Moj komsija je u detinjstvu bio fizicki i psihicki zlostavljan od roditelja alkoholicara,pa je zasnovao porodicu,tesko radio i stvorio kapital,nikada ni decu ni zenu nije udario ni opsovao.
Moj skolski drug je sa trinaest godina ostao sam,roditelji mu otisli preko grane,a on se hranio kod nas drugara i spavao kod nas i mi ga oblacili...Ali je stvorio kapital,radom i trudom i sa dosta srece,a da nikome nije oteo niti koga ubio.
Tema je BOLESNI-izopaceniUMOVI,gde god da odraste,normalni um ne popusta,vec se bori za svoju dobrobit i dobrobit svoje okoline.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









69
poruka na forumu
3 9



post # 22 | 11.07.2011 , 3:43 AM

Sve to treba uza zid i metak u celo,svima njima treba glavu na panj i odseci,sve su to bolesnici!!!








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 23 | 11.07.2011 , 3:46 AM

TeaMeXTr3Me, da se to samo jednom uradi na sred Terazija u Beogradu,ne bi ih bilo ni u najavi,jer to su u sustini velike kukavice.... angry

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









191
poruka na forumu
11 89



post # 24 | 11.07.2011 , 3:48 AM

badule, znam u mome mjestu je jedan bogatas ubio cistacicu zato se je mislio da mu je ukrala pare tacnije skoro joj je otkinuo glavu kuhinjskim nozem, ali ja nisam rekao da bih svi sigurno bili ubice silovatenji psihopate ili ko zna sto da su rodjeni u takvim sredinama ali rijetko se ko odupre tome. Evo dacu glup primjer: da je neko od nas rodjen u njemackoj za vrijeme drugog svetskog rata sigurno se ne bih borio za stranu saveznika smile

"one man's fun is another's hell"







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 25 | 12.07.2011 , 2:21 PM

ma idi se odma lijeci smile

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 26 | 14.07.2011 , 5:40 PM

Quote (neko1902)
da je neko od nas rodjen u njemackoj za vrijeme drugog svetskog rata sigurno se ne bih borio za stranu saveznika smile

Nije brate glup primer,vec odlican.
Zver je zver,gde god da je odrasla....
Primer prvi- Moja porodica sa majcine strane je 1943 bila u zbegu na Kozari.Po povratku je trebala da prodje kraj ustaske postaje. Ali su ih najpre zaustavili Nemci i posto je padala noc rekli siu im da vezu tkaninom kopita konja i volova da ih ne cuju ustashe i da odmah prodju dok su oni jos tu,tj NEMCI,inace ce ujutru otici i ustase ce sve pobiti. Moja porodica je tako ucinila i pod oruzanom pratnjom Nemaca prosli su bez problema. Porodice koje su ostle da ujutro prodju ,ustase su poklale nasred ceste .Medju njima i kompletnu porodicu mog tetka Dusana Popovica. Nemac koji je pomogao mojoj rodbini da prodju,bio je folksdojcer iz Banata.
Primer drugi- Na Fruskoj Gori postoji spomenik Nemackom vojniku (ne znam tacno u kom mestu) koji je odbio da strelja srpske civile ,pa su i njega streljali njegovi kamaradi.
Primer treci- Videvsi mnoge ustaske zlocine,italijanski oficiri su se aktivno stavili u odbranu naroda,pa cak i zarobljenih partizana,iako su vecina od njih bili po ubedjenju fashisti. Takodje su i izvestili svet o zlocinima ustasha i obelodanili jame u koje su ustashe bacale zrtve.
Primer cetiri-U vise navrata ocevu porodicu u toku rata su spasavali muslimani iz okoline. JEdnom nisu uspeli da se sklone i balije koji su bili u Ustasama poznati kao jedinice pod nazivom Hrvatsko cvijece,moju prabaku i jos tri bake isekli su na komade u potoku kraj sela ALJINOVICI,Sjenica.Moj deda se i tada sklonio sa ostatkom porodice kod komsije muslimana cija su sva tri sina bila u balistickim jedinicama.
Ima druze moj citav niz primera gde covek dokazuje da je bio i ostao covek.
A isto tako i primera gde je covek gori od zveri prema drugom coveku.
OVE ZVERI U LJUDSKOM OBLIKU TREBA ELIMINISATI...
ONI KOJI SU ZLOCINE CINILI TREBA DA ODGOVARAJU SA KAZNOM KOJA NIJE ROBIJA DOZIVOTNA,VEC SMRTNA KAZNA.POSTO ZA NJIHOVA DELA NE POSTOJE NIKAKVA OPRAVDANJA.
Neko ce reci-A MOZDA SU NJEMU POBILI PORODICU? MOZDA SU... ALI ,...koliko ja znam najveca zlodela su uglavnom cinili oni koji su SE TIME DOKAZIVALI I KU.CILI KOLIKO SU TUDJIH SMRTI IZAZVALI. ONAJ ko je izgubio nekog svog uglavnom se uzdaje u BOZIJI SUD.
POZZZZ

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









51
poruka na forumu
3 24



post # 27 | 16.09.2011 , 10:32 AM

pu,pu,daleko bilo samo to mogu reci.








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 28 | 29.02.2012 , 9:54 PM

Obožavam bolesne umove. Ja ih čak i dižem. Oni jesu bolesni,ali svejedno mene fasciniraju.

Inače nekada ranije sam pisala blog o njima. Postoji toliko zanimljivih stvari koje su radili i isto tako zanimljivo djetinstvo kroz koje su prošli. Oni su na poslednjem mjestu krivi zbog toga kakvi su.
Smatram da oni trebaju da odsluže određenu kaznu.Čak i smrtnu kaznu. Ali svejedno pored toga fasciniraju me.

Imam želju da jednom u životu razgovaram sa takvom osobom.








576
poruka na forumu
34 295



post # 29 | 06.04.2012 , 4:40 PM

Quote (badule)
Msm ,ja ovima rodjak nisam,niti imam takvih u srodstvu..
BOGU HVALA!!!

To mi je jako drago da i ja nemam takve slucne blizu sebe :)
Ali takva ljude treba zaliti pa posle spaliti tako su zasluzili ko zna ko sve pati zbog njih.

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 30 | 13.08.2012 , 0:17 AM

Pre me je fascinirao nacin razmisljanja bolesnih umova.
Zasto ceniti tudji zivot, ako taj neko ne ceni sam sebe. To je izjava jednom masovnog ubice prostitutki.
Sta odgovoriti na tako nesto? Nista.

Sada sam smatranja da treba lepo izgraditi ustanovu u kojem bi svaki priveden bolestan um umirao na nacin na koji je ubijao. Da, to bi im bila cast da umru na isti nacin, jer bi onda te bacio na istu stepenicu gde je i on, i postali bi kao on.

Ja bih to po kratkom metak i celo. Kao jadno malo prase pred Bozic.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










882
poruka na forumu
27 382



post # 31 | 13.08.2012 , 0:41 AM

Quote (By_The_Way_)
Obožavam bolesne umove. Ja ih čak i dižem. Oni jesu bolesni,ali svejedno mene fasciniraju.

WTF sta tu tebe fasinira to su psihopate ?













4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 32 | 13.08.2012 , 0:47 AM

CSpRo, pogresno si je shvatio, fasciniraju je njihovi mozgovi, nacini na koji su dosli na ideju da nekome oduzmu zivot.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~




Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Bolesni umovi!
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: