Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Nepristojni gosti
Nepristojni gosti






4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 1 | 15.09.2012 , 3:23 PM

Kako izlazite na kraj s takvima?
Da li vas uopste posecuju takvi gosti?
Da li mozda dolaze neki kojima morate progledati kroz prste, i ugostiti ih, a inace ne biste?

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










109
poruka na forumu
73 594



post # 2 | 15.09.2012 , 3:27 PM

Posecivali dok sam ja bila mala. . . Sad ugoscavamo samo koga mi zelimo . . .za sve takve smo busy . . ..








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 3 | 15.09.2012 , 3:31 PM

Enaa91, tako je i najbolje.
Ja imam komsinicu, koja me pre cesce posecivala, ali kad ode u wc ostane po 15 minuta, i lud bi skontao da njuska po
stvarima, i to intimnim stvarima. Jos sam ja minimalista, sve mi je da kazem u wc-u sto je potrebno. Nista nemam zanimljivo, ali ne, ona mora da njuska, pa sam jednom sve stvari izbacila, cak i prasak za ves, i zamisli izasla je u roku
5 minuta. :)

Postala sam asocijalna sto se tice ajmo reci kosmsijskog zivota, jer sta mi ima neko dolaziti svaki drugi dan pa onda samo pogledam kroz spijunku, i stvar resena. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










109
poruka na forumu
73 594



post # 4 | 15.09.2012 , 3:41 PM

Leksi,
Znam o cemu pricas, imala sam ja i gore slucajeve, ali ja sam takva po prirodi da ljudima saspem sve u lice i na kraju kazem da ne zelim njihove posete. Neka me svi mrze zbog toga, nemam nista protiv ali ja sam takva, samo osobu pogledam u oci, ispricam sve sta imam , bolje nego da ogovaram tu osobu kod svih. . . Mada malo je onih koji su ispostovali moju izjavu upucenu licno njima i ostali normalni samo vise nisu dolazili. Ali zato ima ostalih kojima sam sve prebacila u lice i to ih je veoma zabolelo pa i danas ne zele da komuniciraju sa mnom. . .








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 5 | 18.09.2012 , 4:05 PM

Enaa91, imam i ja takve. Ali bolje da zive u bolnoj istini nego u sarenoj lazi.
Ni mene mnogi ne vole zbog toga, ali zasto ti ili ja da se gostimo ljude koji nas cine nervoznim???
Pa radije cu da heklam pola sata, mada ne znam, nego da slusam njih 10 minuta. Jer nemam vremena za tako nesto.

Neka smo mi ovakve. Dobre smo mi. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 6 | 18.09.2012 , 4:24 PM

Svakog treba ispostovati, ma kakvi bili ti gosti dosli su ti u kucu i tvoj je red kao domacina/domacice da se ti gosti osecaju prijatno cak i ako ti smetaju ne moras bas sve u lice da im kazes, a to za wc pa sta ce da vidi u wc ves masina solja malo neka kozmetika itd... Jedino treba reagovati kad krenu po sobama ono a kako ste sredili ovu sobu i krenu, to mi malo smeta jer ne volim da mi niko ulazi po sobama mada imam dve neke babe i jednu komsiku koje to rade, ali na vreme se reagovali nema nista i kraj. :D








896
poruka na forumu
89 981



post # 7 | 18.09.2012 , 4:49 PM

Ima takvih na sve strane.....kod mene je naprimer jedna osoba toliko nepristojna da se dere kada prica kad god dodje posvadja se sa mojima i ode si i tako svaki put.a posle se izvinjava.......jha bi sve to u tri.....ali jbg nije na meni da odlucujem :p






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 8 | 20.04.2013 , 10:31 PM

Ne dolaze mi takvi... :D Tako da nemam problema sa tim..

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°



Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Nepristojni gosti
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: