Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Prijateljstvo preko neta i live
Prijateljstvo preko neta i live






295
poruka na forumu
19 198



post # 21 | 31.07.2011 , 8:18 PM

ma prijatelj na netu nepostoji postoje samo manijaci pedofili itd.... i dobri ljudi









Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 22 | 31.07.2011 , 9:29 PM

slazem se, imam par prijatelja preko neta sa kojima sam se upoznala, jedno vreme smo se konstantno dopisivali, i kad smo videli da se dobro slazemo, upoznali smo se.... evo za par dana bas idem kod njih u posetu i oni su par puta bili kod nas... uvek sam za prijateljstva uzivo, oci u oci, a net jednostavno sluzi da se samo povezes sa nekim ljudima koji su daleko (npr. u mom slucaju imam dosta rodbine po inostranstvu i onda mi je net dosta pomaze da budemo u kontaktu,m a npr ne moram da trosim telefon, ali eto zadesilo se igrom slucaja da sam upoznala i neke ljude)... nisam za to da se po ceo dan provodi za kompom i vices kako imas prijatelje, znas ih 5 godina a nijednom se niste videli... i sad ce pomisliti neki kao sto neko rece postoje pederi i pedofili i slicno, i po tom pitanju sam veoma obazriva, nisam od onih koja trci da se sa svima upoznaje i druzi, a kad nekog primim u svoje drustvo mora mnogo da se trudi da zadobije i moje poverenje...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8
poruka na forumu
2 0



post # 23 | 01.08.2011 , 0:07 AM

kad mi je tesko i kad mi treba neko a nema nikog otvorim pivo sebi zeki i medi
iako na kraju popijem sam sva tri i budem pijan lakse mi je jer nisam bio tad sam
zato ako si tu kad mi trebas i ako zelis podeliti moj bol bio sa neta ili plisani zeko
moj si prijatelj i znaj da imas prijatelja

Bobi









1948
poruka na forumu
188 1476



post # 24 | 01.08.2011 , 0:18 AM

Quote (MarijanaBK1)
slazem se, imam par prijatelja preko neta sa kojima sam se upoznala, jedno vreme smo se konstantno dopisivali, i kad smo videli da se dobro slazemo, upoznali smo se.... evo za par dana bas idem kod njih u posetu i oni su par puta bili kod nas... uvek sam za prijateljstva uzivo, oci u oci, a net jednostavno sluzi da se samo povezes sa nekim ljudima koji su daleko (npr. u mom slucaju imam dosta rodbine po inostranstvu i onda mi je net dosta pomaze da budemo u kontaktu,m a npr ne moram da trosim telefon, ali eto zadesilo se igrom slucaja da sam upoznala i neke ljude)... nisam za to da se po ceo dan provodi za kompom i vices kako imas prijatelje, znas ih 5 godina a nijednom se niste videli... i sad ce pomisliti neki kao sto neko rece postoje pederi i pedofili i slicno, i po tom pitanju sam veoma obazriva, nisam od onih koja trci da se sa svima upoznaje i druzi, a kad nekog primim u svoje drustvo mora mnogo da se trudi da zadobije i moje poverenje...

hoces i samnom da se dopisujes fin sam majke mi biggrin biggrin tongue sala biggrin biggrin








979
poruka na forumu
107 551



post # 25 | 01.08.2011 , 0:41 AM

Quote (susheTZ)
hoces i samnom da se dopisujes fin sam majke mi


hahah :P dobar si










Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 26 | 01.08.2011 , 2:01 AM

Quote (susheTZ)
hoces i samnom da se dopisujes fin sam majke mi


hahahaha, samo nemoj sa tim pricama o finoci, da nisi i ti prosao pored finske ambasade? tongue

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










1948
poruka na forumu
188 1476



post # 27 | 01.08.2011 , 2:17 AM

Quote (MarijanaBK1)
hahahaha, samo nemoj sa tim pricama o finoci, da nisi i ti prosao pored finske ambasade?

ja sam stvarno izuzetak .znas ono kad kazu svi su muskarci djukele cast izuzecima e pod te spadam ja biggrin hahahhahahhh






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 28 | 01.08.2011 , 2:22 AM

Quote (susheTZ)
ja sam stvarno izuzetak .znas ono kad kazu svi su muskarci djukele cast izuzecima e pod te spadam ja hahahhahahhh


hahaha znaci da ti ne samo da si prosao neko si i usao u ambasadu... biggrin ahahah salim se ja malo.... ja nisam od ti sto vicu da su muskarci dzukele surprised

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










1948
poruka na forumu
188 1476



post # 29 | 01.08.2011 , 3:03 AM

Quote (MarijanaBK1)
hahaha znaci da ti ne samo da si prosao neko si i usao u ambasadu... ahahah salim se ja malo.... ja nisam od ti sto vicu da su muskarci dzukele

biggrin biggrin biggrin








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 30 | 01.08.2011 , 7:37 AM

Quote (MarijanaBK1)
muskarci dzukele surprised

AVAVAVAVAV
tongue smile biggrin

naravoucenije:
Pas koji laje ne ujeda..... ako nema zube... biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1948
poruka na forumu
188 1476



post # 31 | 01.08.2011 , 8:21 AM

Quote (badule)
AVAVAVAVAV
tongue smile biggrin

naravoucenije:
Pas koji laje ne ujeda..... ako nema zube... biggrin

notworthy notworthy respect yahoo








10
poruka na forumu
1 0



post # 32 | 08.08.2011 , 11:44 PM

volio bi upoznat nekoga za časkanje. Iako imam prijatelja razne dobne skupine diljem ex Yu iz sporta-biciklizma na Fejsu. Kako kaže susheTZ, nisam GAY,... iako nisam homofob ne tiče me se ničiji spolni život... Ja sam iz HR-Opatija...pozz

oooooooooooooo









1005
poruka na forumu
49 230



post # 33 | 09.08.2011 , 0:31 AM

Mogu samo da vam kazem jedno:Ne verujte onima koji lazu biggrin

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









65
poruka na forumu
6 2



post # 34 | 09.08.2011 , 5:57 PM

eeeeeeeee


Poruku je menjao/la shonebogi - Utorak, 09.08.2011, 6:04 PM

hyfr









12
poruka na forumu
0 0



post # 35 | 09.08.2011 , 7:15 PM

Ja imam na face-u puno prijatelja...vjerovali ili ne ilam puno vise stranih prijatelj msm iz drugih zemalja a imam cak iz indonezije (nije da se hvalim-to najvise mrzim) zovem ih mama i babo hahha a njihova djeca su mi braca i sestre...oni su svi cool prema meni pa i ja pokusavam biti i prema njima sto mislim da i jesam...ali pravi roditelji su pravi ne mogu biti drugi ljudi nasi roditelji...ali ja da vam iskreno kazem da se ne nojim kako kazu neki neko ce te ukrasti ili raditi nesto sto nije dobro-ok...

armin je pametna budala









1830
poruka na forumu
280 1781



post # 36 | 01.09.2011 , 11:44 AM

Quote (maestro)
hoces i samnom da se dopisujes fin sam majke mi

xaxaxa ovo mu moto mada dobar ko lebac

ma i jedno i drugo vazno da se ne bijemo !!! i











2427
poruka na forumu
345 2552



post # 37 | 01.09.2011 , 3:37 PM

kao i većina vas, imam nekolicinu internet prijatelja biggrin








275
poruka na forumu
86 399



post # 38 | 09.09.2011 , 1:36 PM

pa ja sam i za jedno i za drugo.....imam puno prijatelja live a prije 3 god sam upoznala jednu curu preko fb i pozvala sam je kod sebe i bila je kod mene 15 dana bilo nam je super,posli toga je ona pozvala mene kod sebe i ja sam otisla a danas smo najbolje frendice koje dijele sve biggrin

I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....









428
poruka na forumu
70 648



post # 39 | 14.09.2011 , 8:40 PM

najbolje je imati prijatelja uzivo












poruka na forumu
REP OFF



post # 40 | 15.09.2011 , 6:43 AM

Ma ja sam najgori!Prepodne mrzim sebe,a popodne ceo svet!Kakvi drugari i bakrachi? biggrin biggrin biggrin


Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Prijateljstvo preko neta i live
Search: