Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Poruka prijatelju
Poruka prijatelju






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 28.04.2011 , 7:50 PM

1000 je suza u mojim ocima bilo,1000 je zelja koje mi zivot nije ispunio,malo je prijatelja koje trebamo svi,a jos manje prijatelja kao sto si ti!!!:):)

Added (28 Apr 2011, 7:49 PM)
---------------------------------------------
Kažu da je ljubav važnija od prijateljstva, ali da je prijateljstvo trajnije od života, prema tome ti ćeš biti prijatelj kog ću voljeti do kraja života.

Added (28 Apr 2011, 7:50 PM)
---------------------------------------------
Iz prijateljstva se rađa ljubav. Iz ljubavi nikada prijateljstvo.


Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1065
poruka na forumu
225 1145



post # 2 | 28.04.2011 , 9:11 PM

Ima trenutaka kada zelis, a zelja ti nije ostvarena, kada volis a ljubav ti nije uzvracena, kada places, a suze ne mogu poteci, kada ono sto srce zeli ne mozes reci. Zato kroz zivot idi visoko podignute glave uz prijatelje prave!











1289
poruka na forumu
165 539



post # 3 | 01.05.2011 , 8:48 AM

. Kad te tuga snađe i oči su ti pune suza a neznaš kako to preboljeti i nastaviti dalje živjeti, obrat se meni koja če uvijek biti uz tebe u najtežim trenucima, davati ti savjete i tješiti te odjutra do mraka. nemoj nikada popustiti većkreni dalje uživaj u barem malo trenutaka koje ti je pružao život. a kad jednog dana tvoja dobra duša nestane zauvijek na nebu če te čekati moja duša kao znak prijateljstva i ljubavi! smile











117
poruka na forumu
7 66



post # 4 | 01.05.2011 , 6:00 PM

ima dana kad ce ti se nesto lepo desiti ima dana kad ce te neka ljubav zadesiti jedino sto moras cekati hahaha biggrin biggrin biggrin biggrin

Sve sto vas zanima ili vam treba pitajte me nacicu bilo sta ako je to naravno moguce sve za www.Extra Cafe.rs









1065
poruka na forumu
225 1145



post # 5 | 03.05.2011 , 2:33 PM

Pogledaj me druze I reci mi sta vidis u mojim ocvima. Znam, ugledao si sjaj srece u njima, to je zbog toga sto ti u mom srcu zauzimas posebno mesto, ono najvaznije. Ti si uvek bio tu da places kada I ja placem, da se smejes kada se I ja smejem… Jos uvek ti nije jasno zasto si bas ti u mom srcu? Evo, objasnicu ti…
One hladne zimske veceri kada sam ja bila slomljena ti si bio taj koji je dosao I pruzio mi ruku, odveo me na lepsi put, put srece, bas ti prijatelju moj! Kada bih ugledala tamnu stranu zivota, ti si bio taj koji me je naucio kako da svako novo radjanje sunca docekam sa osmehom na licu, bas ti prijatelju moj! Cuvao si svaku moju tajnu kao da je ona nesto najvrednije u tvom zivotu, jer si bas ti znao da je ona nesto najvrednije u mom zivotu.
A da li se secas one veceri kada smo zajedno sedeli kraj reke I smejali se nasim nestaslucima iz detinjstva? A potom smo brojali zvezde I bas svakoj zvezdici dali neko ime, tada smo I ti I ja bili veoma srecni, I nismo zeleli da iko unisti tu srecu, I tada si bio kraj mene bas ti prijatelju moj. Cesto smo zajedno sedeli, pomalo tuzni, jer smo se secali prohujalih dana naseg detinjstva. Secali smo se onih dana kada smo brali komsijine jabuke, a on bi nas grdio I pricao nam kako to nije lepo, secali smo se svih nasih “tajnih mesta” na kojima smo se krili kada smo se igrali zmurke. Eh, prijatelju, nedostaju I meni ti dani, dani naseg detinjstva.
Prolaze godine, druze moj, sada su one nase veceri kada smo se igrali zmurke zamenile veceri kada sedimo u nekom kaficu I razgovaramo o nekim plavim ili mozda bademastim ocima… Ali sve su to dani nase mladosti, I svaki nas dan trebamo ulepsati kako najbolje umemo…
Da li ti je sada malo jasnije zasto bas ti zauzimas ono znacajno mesto u mom srcu? Potrudila sam se da ti sto bolje objasnim, ali I sam znas da reci nisu dovoljne da opisu koliko mi znacis I koliko sam srecna sto imam tebe kraj sebe, bas tebe prijatelju moj! Znaj da cu uvek biti kraj tebe, bio ti tuzan ili srecan, jer to su pravi prijatelji. Nosi u sebi ove stihove I seti me se ma gde bio:
Srecu I tugu podelicu s tobom,
Reci tvoje nosicu sa sobom.
E tada
Ces znati koliko mi znacis
Ako nekada I odes od mene znam da ces da se vratis.











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 6 | 05.05.2011 , 6:14 AM

1.Možda nisu uvijek pored tebe, možda ih ne viđas često, možda imaju probleme svoje, bitno je samo da znaš da te vole, i da prijatelji uvijek postoje!

2.Možda u životu krenem drugim putem, možda tamo nađem bolji život, ljubav, sreću, ali znam da tamo takvog prijatelja imati neću!.

3.Kad Bog voli čovjeka on mu podari prijatelja, pa mozeš li zamisliti koliko je volio mene kad mi je za prijatelja dao tebe.

4.Ako ti u životu teško bude i sretneš zle ljude, ako ti srce duboko rane, ja neću dati da ono stane, neću ti reći zbogom, biti ću prijatelj i plakat ću sa tobom!.

5.Sjeti se da ima nešto važnije od zlata, nešto slađe od čokolade, sjeti se prijateljice da imaš mene i da cu uvijek biti tu uz tebe!.

6.Hvala ti za sreću, radost i smijeh, hvala ti za svaki sakriveni grijeh. Hvala ti za riječ što suze briše, takav se prijatelj ne nalazi više!.

7.Sudbina nam daje roditelje, ali prijatelje biramo sami. Prijatelj je onaj koji zna sve o tebi i usprkos tome i dalje te voli!.

8.Kažu da je ljubav važnija od prijateljstva, ali da je prijateljstvo trajnije od života, prema tome ti ćeš biti prijatelj kog ću voljeti do kraja života.



Poruku je menjao/la Srcemoje - Cetvrtak, 05.05.2011, 6:17 AM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 7 | 08.07.2011 , 4:56 AM

TU SAM KAD VAM ZATREBAM....

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1289
poruka na forumu
165 539



post # 8 | 08.07.2011 , 7:19 AM

Vjerujem da su prijatelji poput andjela koji nas podignu kada naša krila zaborave letjeti!











19
poruka na forumu
4 18



post # 9 | 27.07.2011 , 4:38 PM

jawww :P











1948
poruka na forumu
188 1476



post # 10 | 27.07.2011 , 8:16 PM

ozeni se sto pre da se to proslavi biggrin biggrin








646
poruka na forumu
55 724



post # 11 | 27.07.2011 , 9:09 PM

Ne zali za onim sto je proslo, ne cezni za onim sto ne moze biti, ne boj se onog sto treba doci, ako je tuzno-jednom ce proci!











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 12 | 28.07.2011 , 3:03 AM

Quote (sladja1)
Vjerujem da su prijatelji poput andjela koji nas podignu kada naša krila zaborave letjeti!

Ovo je mudrost koju svi treba da procitaju i da je koriste....

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 13 | 04.08.2011 , 4:19 AM

JAOOO BRE KAKO MI NE DOSTAJETE BRE SVI BRE ALO, SAD JE OKO 4H AM nmg. da spawam blejim u plafon! i mislim na ex.cafe i swe was , necu narawno nikog da izdwajam, ali swi mi bre ne dostajete... nis samo sam hteo to da kazem, nzm uopste sta se desava na sajtu bre!!! waljda cu uskoro da sredim komp. . . do sledeceg widjenja VELIKI POZZ!











1948
poruka na forumu
188 1476



post # 14 | 04.08.2011 , 4:37 AM

Quote (MolderFBI)
JAOOO BRE KAKO MI NE DOSTAJETE BRE SVI BRE ALO, SAD JE OKO 4H AM nmg. da spawam blejim u plafon! i mislim na ex.cafe i swe was , necu narawno nikog da izdwajam, ali swi mi bre ne dostajete... nis samo sam hteo to da kazem, nzm uopste sta se desava na sajtu bre!!! waljda cu uskoro da sredim komp. . . do sledeceg widjenja VELIKI POZZ!

falis i ti nama druze a narocito tvoje emisije pozuri nam biggrin biggrin








389
poruka na forumu
28 101



post # 15 | 04.08.2011 , 8:31 AM

Budi ono sto jesi....

Samo Da Se Sredim,Nisam Ja Navucen:)







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 16 | 04.08.2011 , 10:41 AM

Quote (MolderFBI)
JAOOO BRE KAKO MI NE DOSTAJETE BRE SVI BRE ALO, SAD JE OKO 4H AM nmg. da spawam blejim u plafon! i mislim na ex.cafe i swe was , necu narawno nikog da izdwajam, ali swi mi bre ne dostajete... nis samo sam hteo to da kazem, nzm uopste sta se desava na sajtu bre!!! waljda cu uskoro da sredim komp. . . do sledeceg widjenja VELIKI POZZ!

ajde ba vise popravi taj PC ... pa da snimas emisiju smile

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 17 | 04.08.2011 , 11:57 AM

MolderFBI, jos uvek stoji ponuda tvojih prijatelja da ti pomognu... biggrin
Poneki put je prazno bez tebe....
A bez Skali jos praznije... biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 18 | 11.09.2011 , 9:10 AM

Kažu da je ljubav važnija od prijateljstva, ali da je prijateljstvo trajnije od života, prema tome ti ćeš biti prijatelj kog ću voljeti do kraja života.

Added (11 Sep 2011, 9:10 Am)
---------------------------------------------
Teško je pronaći prave reči, jer pravih reči je toliko malo... I da li su uopšte potrebne reči, da shvatiš da mi je do tebe stalo.


Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 19 | 11.09.2011 , 9:18 AM

Quote (MolderFBI)
JAOOO BRE KAKO MI NE DOSTAJETE BRE SVI BRE ALO, SAD JE OKO 4H AM nmg. da spawam blejim u plafon! i mislim na ex.cafe i swe was , necu narawno nikog da izdwajam, ali swi mi bre ne dostajete... nis samo sam hteo to da kazem, nzm uopste sta se desava na sajtu bre!!! waljda cu uskoro da sredim komp. . . do sledeceg widjenja VELIKI POZZ!

Dodzi bre! biggrin Trebaju nam vampiri... lol biggrin
I sve je lepse kada, za promenu, zagrlis sebe,
i nastavis da dajes se ceo onima koji cene.
Marchelo je objasnio. happy

Ko si ti?









378
poruka na forumu
19 49



post # 20 | 11.09.2011 , 10:20 AM

Prijateljstvo je zvjezda koja nebo krasi,a mi cemo je cuvati da se ne ugasi


beer beer beer beer beer beer

https://www.facebook.com/sanjin.voli.puno.ivonu
http://www.youtube.com/user/JustinBieberVEVO
http://ask.fm/EvCox




Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Poruka prijatelju
Search: