Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Prijateljstvo izmedju zene i muskarca? Laz ili istina? (Pisi te o tome da li verujete u gore navedeno prijateljstvo?)
Prijateljstvo izmedju zene i muskarca? Laz ili istina?




♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 61 | 23.08.2012 , 12:03 PM

na vjerujem u to :) kojeg god da sam imala prijatelja kasnije se izrodilo nesto.vise od prijateljstva :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









138
poruka na forumu
114 392



post # 62 | 28.08.2012 , 0:45 AM

Ljubav ne bira ni mesto, ni vreme, ni nacin.. Nikada ne mozete biti sto posto sigurni da se necete zaljubiti u svog druga/drugaricu. Oni su vam bliski jer ste ih vi izabrali upravo zbog toga sto vam odgovaraju.

Nakon brojnih situacija koje su me zadesile, uvidela sam da upravo zbog ovoga gore navedenog, ne postoji, niti ce ikada postojati, prijateljstvo izmedju muskarca i zene.

Neuspeh nije opcija!










109
poruka na forumu
73 594



post # 63 | 12.09.2012 , 11:42 PM

naravno da postoji. . . ja imam vise drugova nego drugarica i to vec godinama . ..i mogu 100 posto da tvrdim da nikad nista nisam imala sa njima niti da smo se nekad pogledali na neki drugi nacin sem drugarskog . . .i najbolji prijatelj mi je muskarac kog znam vec 10 god . . . ako se za sve ove godine druzenja nije rodilo nista drugo izmedju nas nece nikad, mi se svi gledamo drugarski ako ne cak i bartski :D








400
poruka na forumu
56 795



post # 64 | 13.09.2012 , 0:15 AM

no way!


Poruku je menjao/la ure3808 - Cetvrtak, 13.09.2012, 0:49 AM

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!









7
poruka na forumu
0 0



post # 65 | 13.09.2012 , 1:25 AM

musko-zenska prijateljsta...pa verovatno kad se predje nekih 70 godina...tjah tad su ko rodbina,kao brat i sestra ili jos bolje dve sestre :))
ne verujem u to ... ta i deca se radjaju iz prijateljstva...:)

F*ck Yea









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 66 | 16.09.2012 , 11:37 PM

Procitala sam nedavno, da prijateljstvo izmedju muskarca i zene moze biti samo ako su pre toga bili ljubavnici :)

Ali ja smatram da nije tacno !

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 67 | 17.09.2012 , 0:04 AM

Quote (don_petar)
Retko kada ali mislim da moze...sve zavisi od coveka do coveka...

Slazem se potpuno ;)








16
poruka na forumu
6 32



post # 68 | 03.10.2012 , 11:24 PM

Naravno moze da postoji, ali i neeeeeee... Najsladje su one veze koje nastaju iz prijateljstva...






Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 69 | 03.10.2012 , 11:53 PM

Moguce je sam sam primer toga jer imam nekoliko drugarica koji su mi ono kao "drugar" :) Po meni kada se upoznas sa nekim,odmah u startu ili se pronadju da su strasni drugovi i da grade to drugarstvo,a ono tipa svidja mi se djevojka pa aj kao da budemo drugovi i drug sam joj,i onda na svaku mogucu priliku cekam da je zaskocim to mi je FUJ ! Previse licemjerno i kukavicki mi je to,il je gledam kao zenu ili kao druga ... Nema danas ovako sjutra onako, a ljubav ta veca ako se dogodi i jos ako je obostrasno takve ljubavi po menu su najjace....

Zena je najjaci saveznik,isto tako najjaci protivnik,kada ti se zensko zamjeri ufff lakse je Don Korleone i sva njegova mafija da te jure,oni bar te slome i ubiju fizicki :P Zena te pshicki i fizicki unistava :) ahhh te ZENEEE :D

PS: I ako nemas zenskog saveznika da ti pomogne,niko ti nece moci pomoci,samo zena razumije zenu :)

Ljudi koji govore da je nemoguce s muske strane gledanja su :

1.Oni koji nikad nisu imali drugaricu (pravu)
2.Koji zensko gledaju samo kao pokretni cvetic koji treba ubosti

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









16
poruka na forumu
6 32



post # 70 | 25.10.2012 , 3:33 AM

XAVI_PG, ma realno svi vi zelite samo jedno.... Nema tu puno filozofije.... Upravo sam se razocarala u musko-zenska prijateljstva..... To ne postoji....








59
poruka na forumu
11 136



post # 71 | 25.10.2012 , 2:00 PM

Postoji ! Evo ovako lol lol



Fajlovi: 3787632.jpg (33.4 Kb)
Zene su slabe samo dok im se ne osusi lak na noktima!









16
poruka na forumu
6 32



post # 72 | 25.10.2012 , 7:58 PM

cokoladicaaa, potpuno se slazem sa ovim... :D






Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 73 | 25.10.2012 , 11:20 PM

ZaljubljenaMala,ma realno svi vi zelite samo jedno.... Nema tu puno filozofije.... Upravo sam se razocarala u musko-zenska prijateljstva..... To ne postoji....

Ko,sta,zeli? Ne znam to je izgleda problem do ljudi ili kako vec.... Ili jednostavno je previse ljudi koji vjeruju u ono "Ajd bicemo drugovi" pa na prvu priliku ih taj neko "zaskoci" ... Ja imam nekoliko drugarica,2 znam jako jako dugo ,spavao sa njima u krevet,doticali se raznih tematika,razne detalje znamo jedno o drugom,i nikada bar do sada imali situaciju takve vrste da je to nesto drugo sem priljateljskog odnosa...

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









16
poruka na forumu
6 32



post # 74 | 28.10.2012 , 4:04 AM

XAVI_PG, ma evo upravo sam se razocarala u osobu koju sam. smatrala da mi je drug..... katastrofa...:-(






Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 75 | 28.10.2012 , 4:20 AM

ZaljubljenaMala, nema sta da se razocaravas,bar si saznala KOLIKO ti je zapravo stvarno bio drug itd :) A bez takvih osoba slobodno mozes? :)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









16
poruka na forumu
6 32



post # 76 | 28.10.2012 , 2:59 PM

XAVI_PG, pa na neki nacin... znas onu foru "hocu ljubav , necu prijateljstvo" -.-






Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 77 | 28.10.2012 , 3:38 PM

ZaljubljenaMala, Hoces i ti milijardu dolara u kesu,al ti trenutno ne moze biti :P :D:D:D

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









16
poruka na forumu
6 32



post # 78 | 28.10.2012 , 4:15 PM

XAVI_PG, e bas to :DD :*








20
poruka na forumu
1 0



post # 79 | 29.10.2012 , 2:34 PM

Moguce..... sigurno








7
poruka na forumu
7 37



post # 80 | 30.10.2012 , 2:18 AM

tesko prvenstveno mozda zbog nas muskih :P mada ko zna mozda to nije ni lose :)

Najveća greška koju možeš napraviti je da ne uradiš ništa jer se bojiš da ćeš pogrešiti!



Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Prijateljstvo izmedju zene i muskarca? Laz ili istina? (Pisi te o tome da li verujete u gore navedeno prijateljstvo?)
Search: