Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Zasto ljudi gube kad se najvise trude ?
Zasto ljudi gube kad se najvise trude ?






760
poruka na forumu
23 295



post # 21 | 13.01.2012 , 0:46 AM

Svaki krupan zalogaj zahteva mnogo truda, tu je ulagac na dobitku, mozda ne bas u momentu kad on to ocekuje, ali odgovorno tvrdim da nijedan ulozen trud nije ostao nenagradjen. Sve zavisi od inteligencije, razuma i realnosti sagledavanja celokupne situacije. Motivacija kao glavni faktor mora da eliminise sve negativne elemente a razum uvek mora da drzi cistu i bistru glavu i nagrada nece izostati
One :)





Sve mi je jasno sada kada je srce prazno!!!










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 22 | 13.01.2012 , 0:53 AM

Quote (punisher1)
Leksi te su mi reci poznate ..... a napisao ih je ako se ne varam Otac.Tadej(mada on i nema neke veze sa ovim postom) a da ti samopouzdanja ne manjka to mi je poznato al' tako treba samo napred ;))


Znam ja vrlo dobro ko je to rekao.
A ti mene nisi shvatio, a htela sam ti reci da u tom trenutku to kazem ja.

A samopouzdanje imam, i sve sam postigla zahvaljujuci njemu. Nista mi nije bilo nemoguce.
Zato manje filozofiranja, a vise rada, i to ti je to :)

A ako nisi skontao kakve veze ima ta recenica, objasnicu ti.
Ako verujes u sebe, i ako su ti misli pozitivne apropo tog necega, onda ces to i ostvariti. :)

Toplo ti preporucujem knjigu, zove se The Secret (Tajna) napisala je Rhonda Byrne! I sve sto ti nije jasno postace.


Poruku je menjao/la Leksi - Petak, 13.01.2012, 1:29 AM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










564
poruka na forumu
128 1154



post # 23 | 13.01.2012 , 3:14 PM

Quote (Leksi)
Toplo ti preporucujem knjigu, zove se The Secret (Tajna) napisala je Rhonda Byrne! I sve sto ti nije jasno postace.

Ma oke je potpunoo , a knjige ne citam ni za lektiru ovu "mozda" potrazim ali ne verujem hvala u svakom slucaju.... ;) recenice koje si napisala sam skapirao ne treba pojasnjenje . :)












4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 24 | 13.01.2012 , 6:27 PM

punisher1, Imas dokumentarac ovde za gledati, zove se The Secret, Uniqe je postavio. Pogledaj. Za to imas sat i po vremena. :) Taj dokumentarac je radjen apropo knjige. I mnogo je zanimljivo. Neces se razocarati. A daje ti odgovore na sva pitanja. :)
I da si skapirao, ne bi se da kazem izvalio, napisavsi da imam manjak samopuzdanja, kada me ne poznajes. To samo otkriva da ga imas ti ;)


Poruku je menjao/la Leksi - Petak, 13.01.2012, 6:30 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










564
poruka na forumu
128 1154



post # 25 | 14.01.2012 , 6:05 PM

Quote (Leksi)
Imas dokumentarac ovde za gledati, zove se The Secret, Uniqe je postavio. Pogledaj. Za to imas sat i po vremena. Taj dokumentarac je radjen apropo knjige. I mnogo je zanimljivo. Neces se razocarati. A daje ti odgovore na sva pitanja.
I da si skapirao, ne bi se da kazem izvalio, napisavsi da imam manjak samopuzdanja, kada me ne poznajes. To samo otkriva da ga imas ti

Kako god ;) nisam napisao da imas manjak samopouzdanja nego da ti ne manjka samopouzdanja a u pravu si ne znam te i samim tim nemam pravo da bilo sta o tebi kazem ali ja sam samo predpostavio.. :)












4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 26 | 14.01.2012 , 6:26 PM

punisher1, pretpostavljati i znati nije isto poljubac

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










564
poruka na forumu
128 1154



post # 27 | 23.01.2012 , 9:53 PM

Quote (Leksi)
pretpostavljati i znati nije isto

hihhi ipak cu ostati samo na predpostavkama lol ;)

Added (23 Jan 2012, 8:50 PM)
---------------------------------------------

Quote (Whats)
brate da nisi malo promasio sekciju ?

neverujem.. :)

Added (23 Jan 2012, 8:50 PM)
---------------------------------------------

Quote (lukacar95bre)
Ne mora da znaci da ljudi gube kad se najvise trude, ima ljudi koji se trude i imaju, ali ima i onih koji imaju losu srecu pa im se nece to su ti koji se trude ali gube

Moze se i tako reci.. <_<

Added (23 Jan 2012, 8:51 PM)
---------------------------------------------

Quote (Vagabond83)
da....verovatno se previse trude i previse im je stalo. Ako se tice nazovi ''ljubavi'' onda je definitivno tako!

;)

Added (23 Jan 2012, 8:52 PM)
---------------------------------------------

Quote (starless)
Gubimo, zato sto ipak ispod ove koze, smo samo od krvi i mesa.. Trud nikad nije uzaludan.. iako nam se nekad cini da je tako..

Treba biti istrajan..

Added (23 Jan 2012, 8:52 PM)
---------------------------------------------

Quote (OgnjenR23)
Niko ne zeli da se oseca inferiorno, a i trud im bar na tren, daje osecaj da su ucinili sve sto su mogli

Sto naravno ne znaci da ne treba dalje da se trude ;)

Added (23 Jan 2012, 8:53 PM)
---------------------------------------------

Quote (Srcemoje)
azalost tako je u zivotu!
Sto se vise trudis oko necega na kraju shvatimo da je bilo uzalud .
Ponekad se trudimo oko nekoga a ta osoba kao da joj to ne znaci nista niti primeti to
Neznam odgovor na sve nagadjam i sama sta bi moglo biti ipak mislim umereno sve treba da bude ili da je bezobrazan neko bolje prodje

I ja nekad tako pomislim ;)












1520
poruka na forumu
180 1265



post # 28 | 23.01.2012 , 10:35 PM

Smatram da je to zbog presiije, koju oseca persona koja se trudi oko nekoga ili necega. A i to bih objasnio i fenomenom izgaranja ili burn out sindromom. Prosto... Ko brzo plane, jos brze izgori. Pa, tako ako se mnogo trudimo i dajemo sve od sebe, postajemo opsednuti, stvaramo sebi agoniju i neraspolozenje, depresiju itd. Ja sam nekada uvek trcao da sve odradim na vreme, da sve sto mogu danas ne ostavljam za sutra i sl. I u celoj toj prici sam izgubio sebe i podredio svoje Ja nekome ili necemu tamo, a dobio jedno veliko nista za uzvrat i samo se ispunio nezadovoljstvom. Dok ovi sto su mi se smejali zbog mog truda i zezali se, prosli su mnogo bolje od mene. Dakle, ljudi... Sve u svoje vreme. Relax, take it easy.

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










486
poruka na forumu
673 4564



post # 29 | 08.02.2012 , 12:32 PM

Valjda zato sto to tako ide...znam zasto to govorim..i ja sam uvijek gubila kada sam se najvise trudila sada polako dizem ruke od nekih stvari..jer drugacije ne moze...idem od nekih osoba jer drugacije ne znam..a bas se i nisu potrudili da me zadrze..znaci..da njima nije mjesto u mom zivotu..na kraju ces biti samo sa onima kojima znacis...bar ja tako mislim..oni te nikada nece ostaviti..ma koliko da ih tjerao od sebe..
Nadam se da nisam promasila temu..izbrisite ako jesam..samo sam iznijela svoje misljenje..dakle prestani se toliko truditi i pusti neka stvari idu svojim tokom..

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










265
poruka na forumu
47 378



post # 30 | 14.02.2012 , 8:55 PM

Zato sto se samo glupi trude. :)
Jedna sam od glupih.

The world will look up and shout: "Save us!", and I'll whisper: "No."









93
poruka na forumu
72 380



post # 31 | 06.05.2012 , 10:44 PM

to i mene zanima... :/ verovatno ne valja ni u cemu preterivati, pa ni previse se truditi... ko ce ga znati :/ to je bas za'ebano...

No matter what I do, all I think about is you, even when I'm with my boo, boy you know I'm crazy over you...









126
poruka na forumu
4 36



post # 32 | 07.05.2012 , 8:50 AM

Quote (KayaPp)
to i mene zanima... :/ verovatno ne valja ni u cemu preterivati, pa ni previse se truditi... ko ce ga znati :/ to je bas za'ebano...

ili treba znati sta raditi a sta nam "uskace u stomak" ali uvek radimo pa se nikada ne desi ono sto se neki trude kao pomahnitali. strah je taj koji nam udaljava stvari i dogadjaje koje tako silno zelimo.








1176
poruka na forumu
102 1216



post # 33 | 07.05.2012 , 12:36 PM

Nista ne ide na silu...a veliki trud je velika sila.Pa onda Uveliko neide.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 34 | 17.05.2012 , 3:02 PM

zaato sto su se taman bas bas potrudili d aizgube

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 35 | 21.08.2012 , 3:37 PM

takav je zivot :) moras i gubiti da bi naucio nesto i iz svega toga izvukao pouku :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 36 | 21.08.2012 , 4:19 PM

Zato što su glupi !

Ja se nikada ne bih trudila za nešto što nema nikakvu budućnost. A i ta izreka je za mene totalna glupost koju ljudi koriste kao izgovor. :)






Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 37 | 19.10.2012 , 7:57 AM

znate kako zavisi oko koga se trudis :D ....

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 38 | 22.01.2013 , 12:17 PM

Zato st nemamo mezu
zato sto mislimo sve najbolje a ne piamo se da li mu /joj odgovara
to je kad se tice druzenja
a poslovno
pa uvek je bolje praviti se lud bolje u zivotu prodjes yes :p

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 39 | 31.10.2013 , 3:08 PM

Jako dobra tema,tesko je dati pravi odgovor na nju...Ja licno mislim da je jednostavno tako u samoj prirodi zivota,jednostavno iz nekog razloga mora tako.Nekada kada se trudite vi dobijete ono sto zelite ali da bi ste zadrzali to nesto sto vam je jako vazno vi se i dalje trudite,mozda i jos vise a to iz nekog razloga pocne da vam izmice,po meni jer zelite to previse jako a sudbina,zivot ili kako god to hocete da nazovete,to ne dozvoljava iz nekog razloga.Pogotovo ako je ljubav prema nekoj osobi u pitanju...Ta osoba koliko god da vas voli i koliko god da je sludjena sa vama,kada primeti da ste vi potpuno odlepili za njom,pocne da se menja u negativnom smislu...Zasto?Pitajte sudbinu...






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 40 | 06.12.2013 , 4:11 PM

The ljudi partizani su se trudili da pobede ali dzaba,opet je na nebu sija(ju) zvezda ili zvezde,a ne ljudoliki coveci zvani partizani,dzaba sto su trudili ljudovi kao jedne godine u kupu ali nec epa nece,ljudi su kartonskog mozga i tjela,lako se deru i pocepaju tamo gde se najvise trude da izgledaju pametno,lagano,komotno,sofisticirano kao masina,sovinisticki nastrojeni kao mapet sou program.....tuga,ahh,sudbino i animalu si teska...stara dobra Leksi me podseti u svom pre sto godina komentaru da ponovo pogldam The Secret,taman...

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala



Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Zasto ljudi gube kad se najvise trude ?
Search: