Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Pravi Prijatelji (Sta Vi Mislite Dali Imate Pravog Prijatelja)
Pravi Prijatelji
Da li Imate Pravog Prijatelja
1.1 : Da[ 51 ][64.56%]
2.2 : Ne[ 15 ][18.99%]
3.3 : Naravno[ 4 ][5.06%]
4.4 : Mozda[ 12 ][15.19%]
5.5 : Nezz[ 5 ][6.33%]
Answers total: 79






63
poruka na forumu
80 537



post # 41 | 02.08.2012 , 11:24 AM

Da imam prave prijatelje,zapravo vise njih.Misla sam da nikad necu imat prave prijatelje ali to je zaista moguce.Imam tri najbolje prijateljice za koje bih i zivot dala.A i one isto za mene.Zerina,Amra,Najra VOLIM VAS NAJVISE. lol

'' Dan bez smijeha je izgubljen dan ''









3
poruka na forumu
0 0



post # 42 | 02.08.2012 , 9:19 PM

Ja mislim da nemam pravog prijatelja, ili sam ga imao pa izgubio. :(

Imao sam druga u sred. školi i sve četiri god. smo bili nerazdvojni...... ma kao braća.
Međutim, sad se sve promenilo.
Jbg... Ja kreno na faks, on nije mogao jer nije imao kinte sad radi ponekad kad uspe da nađe nešto.
E sad, ga ne prepoznajem uopšte.

Odjednom se promenio, našao nove drugove i sad je on odjednom počeo da se tripuje da je on neka faca, nabacio cvidže kupio neki skup fon...

A meni se više i ne javlja, a kad smo trebali da izađemo negde do kladže ili negde u kafić, on sve ide ko' da se stidi od mene da mu valjda nebih "ukaljao ugled" ili tako nešto.

A kada je posle negovog rodja postavio slike na fb, mene nije bilo nigde iako smo se slikali bar 5-6 puta...









780
poruka na forumu
22 296



post # 43 | 04.08.2012 , 7:21 PM

Ja nemam nikoga...
Kada sam u nevolji bar sa ajde da nazovem "drugarima" svi se izvlace a mene uvlace.....
sve govore da sam ja kriv za to i to....nikada necu imati jednog prijatelja...

Evo danas sam se zezao sa "drugarima",ovi poceli da kopaju rupu,od 2 metra i ja sam malo nesto,
dodje policija i vidi nas i pita: ko je to uradio------svi na mene ....

Cak ni moji roditelji nisu tu kad mi trebaju. . .

Ne znam zasto,nisam slabic,ne tucem se---samo kad me neko prvi,ne zezam druge....

Imao sam jednog iz razreda...koji mi je bio naj naj bolji,i dosao ja kod njega,nisam znao da pusi,posle me terao a ja nisam hteo pa me je bacio na pod isutao,onda ja uzeo ciglu dok sam lezao i u glavu.....kazna: 250 eura












175
poruka na forumu
4 39



post # 44 | 04.08.2012 , 10:01 PM

Naravno da imam i ne bih ga menjao za bilo sta na svetu... zasto sto znam da mi je pravi prijatelj i da bih mi pomogao u svakoj nevolji..

[size]Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.[/size]









792
poruka na forumu
183 1143



post # 45 | 04.08.2012 , 10:14 PM

Naravno da imam...i imam ih vise od 1 :D

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










780
poruka na forumu
22 296



post # 46 | 05.08.2012 , 10:05 AM

Blago vama...










Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 47 | 05.08.2012 , 3:51 PM

2/3 njih su tu i kad trebaju i kad ne :D

Be my love?









253
poruka na forumu
25 197



post # 48 | 06.08.2012 , 6:14 PM

Nzm iskreno...
Po$vađamo $€ ali $€ p0mirimo po$le sat vr€m€n@

My Life my Rules !









18
poruka na forumu
8 98



post # 49 | 13.08.2012 , 2:45 AM

Nadam se. :)








241
poruka na forumu
60 764



post # 50 | 13.08.2012 , 2:45 AM

Pravi prijatelj..

Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 51 | 13.08.2012 , 2:45 AM

Najbolja vrsta prijatelja je ona sa kojom možete sedeti celo veče ne progovorivši ni reči, a kad odlazite osećate se kao da je to bio najbolji razgovor u životu.
Takođe, prijatelj je neko ko razume tvoju prošlost, veruje u tvoju budućnost i prihvata te danas onakvim kakav jesi. :)








241
poruka na forumu
60 764



post # 52 | 13.08.2012 , 2:45 AM

Quote (Marija_Nikola)
Najbolja vrsta prijatelja je ona sa kojom možete sedeti celo veče ne progovorivši ni reči, a kad odlazite osećate se kao da je to bio najbolji razgovor u životu.
Takođe, prijatelj je neko ko razume tvoju prošlost, veruje u tvoju budućnost i prihvata te danas onakvim kakav jesi.

Aha pa lepo svidja mi se kako razmisljas,samo ne verujem da ima toga da svi cute dok su u drustvu :D

Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 53 | 13.08.2012 , 2:46 AM

Quote (emran^surcinac)
amo ne verujem da ima toga da svi cute dok su u drustvu

Ja sam mislila da si shvatio. ;)
Hipotetički. :)








241
poruka na forumu
60 764



post # 54 | 13.08.2012 , 2:46 AM

Quote (Marija_Nikola)
Ja sam mislila da si shvatio.
Hipotetički.

Xaxaxa,ma salim se bre :D

Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 55 | 13.08.2012 , 2:46 AM

Ehhhhh....danas je malo pravih prijatelja, nazalost...sve vise je laznih, a to nismo krivi mi, ljudi, vreme je takvo doslo...ljudi se menjaju...neki na bolje, neki na gore...Ja se eto, npr trudim da ostanem onakav kakav sam oduvek i bio...biti pravi prijatelj znaci postovati svog druga/ricu...ceniti ga, kad mu je najteze,pomoci mu...dati mu dobar savet...biti tu uz njega/nju kad je najteze...sa pravim prijateljem se nemozes posvadjati tako da nikada ne progovorite vise...onda to i i nikada nije bio prijatelj,ako ti ne oprosti...O pravom prijateljstvu mogu pisati dan i noc,ali sta to vredi, kad neke osobe nikad nece neke stvari razumeti,koliko god jednostavne one bile...

:P









2523
poruka na forumu
87 1228



post # 56 | 13.08.2012 , 2:46 AM

Brata rodi majka,a prijatelja morate steći sami.Tvrdim da bez obzira na sve još uvek ima dobrih prijatelja.
Pravi prijatelj je onaj koji je uvijek uz tebe...kad si sretan,kad si tužan, povrijeđen ili kada ne znaš kako dalje...pravi prijatej je onaj kojem za tebe neće ništa biti teško...koji će uvijek imati vremena za tebe...prijatelj je netko s kim se možeš smijati, plakati, veseliti se, povjeravati i o svemu razgovarati...Prijatelj je onaj tko te slusa bez prosudivanja,tko ti govori istinu cak i onda kad je ne zelis cuti,tko ti nikad ne vjeruje kada kazes ne mogu.Prijatelj je netko tko zna cuvati tajnu,tko nikad neće iznevjerit tvoje povjerenje.Prijatelj je netko komu mozes reci sve znajuci sigurno da ce on to zadrzati sa sebe.
Pravih prijatelja ima jako malo i zato ih treba čuvat...Treba znati opraštati i reći žao mi je...Svi mi nekad pogriješimo i nekoga povrijedimo, a da nismo ni svjesni toga...



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










564
poruka na forumu
128 1154



post # 57 | 13.08.2012 , 2:46 AM

Pravo prijateljstvo je ono bez interesa..












15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 58 | 13.08.2012 , 2:46 AM

Quote (tomo47)
Brata rodi majka,a prijatelja morate steći sami.Tvrdim da bez obzira na sve još uvek ima dobrih prijatelja.
Pravi prijatelj je onaj koji je uvijek uz tebe...kad si sretan,kad si tužan, povrijeđen ili kada ne znaš kako dalje...pravi prijatej je onaj kojem za tebe neće ništa biti teško...koji će uvijek imati vremena za tebe...prijatelj je netko s kim se možeš smijati, plakati, veseliti se, povjeravati i o svemu razgovarati...Prijatelj je onaj tko te slusa bez prosudivanja,tko ti govori istinu cak i onda kad je ne zelis cuti,tko ti nikad ne vjeruje kada kazes ne mogu.Prijatelj je netko tko zna cuvati tajnu,tko nikad neće iznevjerit tvoje povjerenje.Prijatelj je netko komu mozes reci sve znajuci sigurno da ce on to zadrzati sa sebe.
Pravih prijatelja ima jako malo i zato ih treba čuvat...Treba znati opraštati i reći žao mi je...Svi mi nekad pogriješimo i nekoga povrijedimo, a da nismo ni svjesni toga...


Ovome nista ne treba dodavati...
Lepo receno...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









714
poruka na forumu
119 927



post # 59 | 13.08.2012 , 2:47 AM

Pravi prijatelj je onaj ko ce ti reci neshto shto ni sam sebi ne bi mogao kazati ili priznati,nije prijatelj onaj ko ti kazhe da je neshto dobro iako si to pogreshno uradio,to je vec za mene licemerje,prijatelj ti mora ukazati na tvoje greshke,mora te podignuti kada padnesh ,biti za tebe tu u pola noci,da ti kazhe neshto iako zna da ce to da te zaboli,npr ako te vara momak i li devojka a on to zna pravi prijatelj ti to mora reci.........ja mislim da danas takvi ljudi ne postoje,ili ih je vrlo malo,ja pravog prijatelja nemam,moji najbolji prijatelji su roditelji i sestra,sve ostalo mislim da je samo privid nekog prijateljstva......

Dođu, tako vremena, kada pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati.









1520
poruka na forumu
180 1265



post # 60 | 13.08.2012 , 2:47 AM

Kada te sve tvoje prodje,
kad vreme crno ti dodje,
kada samoca te nadje,
ja bicu tu!

Kad te za srce ugrizu,
kad nikog ne bude blizu,
kada sve ti potonu ladje,
ja bicu tu!

Kad te napusti sreca,
kad tuga bude jos veca,
kada te zarobi tama,
ja bicu tu!

Kad drugi ne budu smeli
i kad te ne budu hteli,
kad dusa ostane sama,
ja bicu tu!

I ne brini, ne, ne brini,
sam/a nikad neces ostati
i ako te svi napuste
ja bicu tu!
yes

Mislim da ovo iznad dovoljno govori... :)


Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)




Forum » Međuljudski odnosi » Prijateljstvo » Pravi Prijatelji (Sta Vi Mislite Dali Imate Pravog Prijatelja)
Search: