Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Kad zena oseti da je voljena,postaje surova
Kad zena oseti da je voljena,postaje surova






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 04.01.2013 , 0:32 AM

Musko misljenje :D

...zanima me sta mislite koliko ima istine u ovome?Odnosi se na to da su devojke totalno ok kad ih osvajas,kad im ugadjas,ali kad osete da ti je stalo do njih,da imaju tvoje srce,onda se okrece druga strana medalje,postaju ono sto niko nikad ne bi pozeleo. %)

Sta vi mislite da li ima tu istine i da li smo mi sve iste ?

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 2 | 04.01.2013 , 0:36 AM

Niste sve iste,aaa ovo ne vazi samo za devojku,vec i za momka... :)

Kada momak/devojka shvati da ih ovo drugo mnogo voli onda pravi od njega plisanog medu,kucu i voda ga i radi s njim sta hoce i kako oce :D Momci koji su takvi jednostavno ih zovemo papucari,zenski inventar i slicno :D

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 3 | 22.01.2013 , 1:15 PM

XAVI_PG, yes Bravo

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 4 | 22.01.2013 , 10:59 PM

To je jednostavno.

Nijedna žena i nijedan muškarac na ovome svijetu ne voli da osjeti nekoga u potpunosti.
Uvijek se priželjkuje da se osvaja i da je svaki dan novi dan. :)








6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 5 | 23.01.2013 , 4:44 PM

Pa iz nekog iskusta jeste tako, zato devojkama treba posećivati pažnju, ali nikada ne preterati u tome, jer onda si donji.






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 6 | 23.01.2013 , 10:36 PM

moaj sjevernostocna istrazivanja kazuju da ...ona zena iz zivotinjskog ljepseg juznog pola zvana bogomoljka,kad osjeti ljubav i sexualni nagon zvani ljubav postane toliko surova da ubije svog bogomoljca muzjaka,tako da bih rekao da je ova teza gore navedena u naslovu tacna

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 7 | 19.02.2013 , 10:21 PM

Quote (XAVI_PG)
Niste sve iste,aaa ovo ne vazi samo za devojku,vec i za momka...
Quote (intimenfrizuren)
moaj sjevernostocna istrazivanja kazuju da ...ona zena iz zivotinjskog ljepseg juznog pola zvana bogomoljka,kad osjeti ljubav i sexualni nagon zvani ljubav postane toliko surova da ubije svog bogomoljca muzjaka,tako da bih rekao da je ova teza gore navedena u naslovu tacna
:D :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










834
poruka na forumu
212 1454



post # 8 | 19.02.2013 , 10:25 PM

ima istine ,ispitano na vise uzoraka  ...zene najvise vole kad ih lagano kuliras ...onda lome stikle trceci za nama ... :D ali sta ces kad smo mi muskarci dobre duse i kad smo emotivna bica..... :D








17
poruka na forumu
3 2



post # 9 | 20.02.2013 , 7:27 AM

ima dobrih ali vise je onih da te Bog sacuva :P

Zukson









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 10 | 20.10.2013 , 3:35 PM

Quote Srcemoje ()
Musko misljenje ...zanima me sta mislite koliko ima istine u ovome?Odnosi se na to da su devojke totalno ok kad ih osvajas,kad im ugadjas,ali kad osete da ti je stalo do njih,da imaju tvoje srce,onda se okrece druga strana medalje,postaju ono sto niko nikad ne bi pozeleo. %)

Sta vi mislite da li ima tu istine i da li smo mi sve iste ?


Ima velike istine u tome,zasto je to tako nisam bas siguran,mogao bih da filozofiram malo ali necu :D
Niste sve iste,ali mali je broj vas koji zna da ceni ono sto muskarac uradi za vas ;) isto je i sto se tice nas muskaraca ali mislim da ste vi u danasnje vreme dosta gore po tom pitanju od nas.






Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 11 | 17.02.2014 , 1:05 AM

Zene vole, kada ste umereni u svemu sto radite, nemora te im previse ugađati, ali trebate na neki način im biti podrška kroz periode koji dolaze.

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Kad zena oseti da je voljena,postaje surova
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: