Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Kad se posvadjaju mozak i srce?
Kad se posvadjaju mozak i srce?




Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 1 | 22.01.2013 , 2:07 PM

Da li ste ikad dosli u takvu situaciju?

Svjesni ste da "taj neko" po mnogim racionalnim shvatanjima nije nikako pozeljan u vasem srce, a li ono nece da vas slusa..

To je najgori rat unutar necijeg organizma i nerijetko vrlo mučan za čovjeka čiji su organi u ratu..

Ako imate iskustva, podijelite!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 2 | 22.01.2013 , 2:19 PM

zanimljivo

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 3 | 22.01.2013 , 2:35 PM

intimenfrizuren, je l sad slijeedi pjesma o ovom stadijumu? :p

Added (22 Jan 2013, 1:35 PM)
---------------------------------------------

[u][b]U nepunih 160 centimetara mog organizma je bilo stanje kao u Jugoslaviji devedesetih! Svaki bitan organ se borio za sebe pojedinačno, pa onda svaki od njih izmedju sebe.. Srce, glava, oči, jezik,… Što mi Bosanci volimo da kažemo “Svako svoju politiku”! Nisam mogla da se sastavim od tih silnih bojišta! [/b][/u]


Citat iz jednog mog eseja, a na ovu temu!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 4 | 22.01.2013 , 2:35 PM

Necim je morao da dospije u to srce,a srce obicno vodi drugaciju politiku od mozga,i nastane haoticna situacija svadja i nesuglasica jednog s drugim... Sto opet dovodi da do toga da ponekad srce bude u pravu a ponekada mozak...

Ljudi koji su inace nadprosjecno inteligentni lakse savladavaju te probleme srce/mozak,cak sto vise koriste te neke stvari za razne stvari i normalno shvate neke stvari kada su na kraju puta,ne razmisljaju u startu iako imaju tu nadprosjecnu inteligenciju,kako ja nisam jedan od tih nadprosjecnih onda ne znam tacno kako funkcionise sva ta politika srca/mozak i kako tek uvijek prekasno shvataju...

treba jednostavno zatvoriti mozak srce i ne razmisljati vise o tome nego krenuti forward ...

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 5 | 20.02.2013 , 10:07 AM

Kad god bi mi se to desilo, srce bi pobijedilo, a na kraju bi se ispostavilo da je mozak bio u pravu! lol

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 6 | 24.02.2013 , 5:24 PM

Available to users onlyMomentalno sam u toj fazi gde se sve pomesalo <_<

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










834
poruka na forumu
212 1454



post # 7 | 25.02.2013 , 7:16 PM

e bas je sad tako,srce mi pametuje dok mozak kuca...uzaludni pokusaji da promenim nik.  :D








2963
poruka na forumu
797 10239



post # 8 | 25.02.2013 , 8:16 PM

Desavalo se.... mozak kaze jedno, a srce ludo, zeli i govori drugo....
a nikako da se poklope... haos

:P







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 9 | 21.04.2013 , 10:11 PM

Quote (-Mallena-)
Svjesni ste da "taj neko" po mnogim racionalnim shvatanjima nije nikako pozeljan u vasem srce, a li ono nece da vas slusa..
a meni se to stalno desava lol i uvijek srce pobjedi na kraju se razocaram i tako u krug :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 10 | 12.05.2013 , 7:17 PM

Kad se nadje neka zanimacija na momenat te misli i srce ostavimo na miru ali kad se smirimo opet rat vode
neznam sta bi vam rekla samo kad bi saznala pomogla bi samoj sebi.
Covek mora uvek krenuti napred samo sto je tesko ne osvrtati se ehhhhhh

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1069
poruka na forumu
17 283



post # 11 | 12.05.2013 , 7:46 PM

Sreo sam se par puta :D Srce kaze idi, mozak kaze ostani i cuti :D








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 12 | 12.05.2013 , 8:22 PM

Kada te emocije lome ,
Mozak te opominje ,
Al' srce tera po svome
I nikada ne spominje ,
Sve one suze ledene
Koje moraju pasti ,
Kad potrošiš dane medene
i nepovratno odu strasti...

by badule

Kome se to nije desilo ? Onome ko nije ludo voleo . A ako nikad nisi ludo voleo i ako se nisi nikada od ljubavi razbole , je..š taj život... :)

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 13 | 14.05.2013 , 12:24 PM

Jednom mi se desilo..

Sviđao mi se momak koji i nije bio tako idealan za mene. Tačnije,bio je problematičan,neodgovoran,neozbiljan.. Baš sve ono što ne volim. Ali i pored toga mi se sviđao.
To i nije bio nekakav rat..  Trajalo je neko vrijeme i onda samo prestalo. 
Tako je bilo i najbolje,jer bih izgubila nešto što mi je bilo mnogo vrijednije.

To i nije tako veliki problem. Bar ne kod mene.
Kada mi se neko svidi,pokušam sagledati situaciju u potpunosti i budućnost koju bih možda imala sa tom osobom. Ako je ta osoba neko ko baš i nije tako idealan za mene,to ne traje dugo,jer uvijek negdje postoji onaj glas koji govori da je dosta,da stanem i da mi to ne treba..

Kod mene je taj rat kratak i bez posljedica. :)








83
poruka na forumu
13 83



post # 14 | 16.06.2013 , 9:06 PM

mozak kaze nemoj ... a srce vice hocuu .. 
sta covjek da uradi kad vidi nekog ko ga privalci.. svi znamo kako se tada osjecamo.. cudni osjecaji u nama .. kako nam nije lako.. kako se nase tijelo prilagodjava tom trenutku.. kako se mi tad cudno smijemo.. kako nam srce kuca.. eh kako zeli da bude sa tim neki..
a mozak... ima ono svoj.. nemoj .. biti budal znas sta ce da se dogodi pogrijesit ces to nije to.. uglavnoo soli nam pamet
a mi svi znamo da cemo znati da li je to pametno da li je upravu srce ili mozak ako ne pokusamo...

:)))









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 15 | 08.10.2013 , 3:42 AM

E ovako sad cu da pobedim temu B) Inače meni najdraza osoba je u ovoj vrsti nedoumice,srce je salje meni a mozak je udaljava od mene sto mene izludjuje jer znam da gresi a ne mogu da joj pomognem  uzid

Moja teorija je ovakva (ovo vazi samo za osobe koje su bile ili koje su jos uvek zajedno a pojavila im se ta nedoumica) :

Ako vam osoba sa kojom ste ili sa kojom ste bili nije dala ni jedan jedini pravi povod za raskid i ako vam je uvek pruzala sve i bila korektna po pitanju same veze,ni jedan jedini drugi spoljasni faktor ne sme imati uticaja na tu vezu sta god da je u pitanju i tu mora srce da bude jace od mozga!

Sto se tice situacija van veze,kada mi se neko dopada ja uglavnom slusam prvo srce ali nekada i mozak preovlada,tesko je reci.Ako sam slobodan,kada neka devojka pokusa da mi iskaze ljubav ako mi se bar malo dopada ja cu pustiti srce da me vodi ali opet ima i to svojih izuzetaka,zato je tesko reci.
Ali ako mi se bas dopada pa moze sve da bude protiv mene ja cu bar pokusati.








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 16 | 11.10.2013 , 6:14 PM

O verujte ja sam u toj dilemi vec dugo
Ma koliko god da s eborim srce je jace mozak nema sanse ufffffffffff

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 17 | 16.01.2014 , 0:24 AM

Quote XAVI_PG ()
treba jednostavno zatvoriti mozak srce i ne razmisljati vise o tome nego krenuti forward ...


Ipak ovo nije bas tako lako :p :) Krene se napred,stigne se na razna mjesta,ali kad god u svom mozgu,srcu prodjes pored tih zatvorenih vrata,zudis da opet pokucas,da udjes,jer znas da tamo jos uvijek ima jos mnogo cega lijepog,mozak po obicaju forsira negativne i bolne stvari,ali srce ta nevalja sprava,uvijek ukrasava i uvijek nagura mnogo lijepih stvari i osjecaja :) Aliiiii to je samo trenutak posle kojeg povjetarac proslosti zalupa ta vrata,aha idemo dalje :p :)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









83
poruka na forumu
13 83



post # 18 | 07.02.2014 , 9:36 PM



:)))









27
poruka na forumu
0 0



post # 19 | 15.02.2014 , 0:44 AM

lol

kakve veze srce ima sa "ljubavlju"?

Life is a Bitch. So Fuck it hard.
I lost my mind, but found my soul.




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Kad se posvadjaju mozak i srce?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: