Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Razmisljanje
Razmisljanje






2
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 03.09.2013 , 11:30 PM

Posto sam video da je jedan lik napisao "Nedoumica" . Posto imam slican problem, a sajt pratim duze vreme odlucio sam da se reg. i da zatrazim pomoc i za sebe :/

Ovako, jednom sam se vracao iz grada, i jedna cura me zaustavila da joj pravim drustvo dok joj dodju drugarice bilo je negde posle ponoci. Mi smo pricali itd, i kada su joj dosle drugarice, otisao sam i sve okej.

Zatim sledeceg jutra, mi se cujemo i sve to, ali ja saznam da je pre neko vece raskinula sa njenim tim deckom, a tu noc me pitala dal imam curu, ja reko nemam. Zatim taj njen "bivsi" je saznao da se ona videla sa mnom, i meni kao poceli da prete ovo ono i te gluposti, ali ja kuliram. I sve tako, par puta je zovem da se vidimo, i tako nekad me odbije, nekad hoce i to. Ali razumem je kada odbije, u sustini svidja mi se po sve pocevsi od karaktera pa do izgleda. Zatim u zadnje vreme, ona je meni pocela da prica nekad o tom njenom bivsem, kakav je i to. Ali za njega ja nju nikada nisam pitao, a ortaci mi pricaju kako treba da je smuvam i sve to.

Ali od njene drugarice ja sam saznao da place nekada za tog njenog bivseg. No nebitno dalje, sada me zanima da li da idem dalje da je poljubim ili ne? Posto mi sada kada se cujemo telefonom i to, drugari pricamo jedan drugom i sve to stoji, ali nebih da krenem dalje i da se ispalim, i da izgubim tako dobru drugaricu.

Da li da nastavim da se druzim sa njom prijateljski ili da idem vise. Znaci nebih da probam pa kako bude, zanimaju me vasa misljenja. Posto ne muvam ja nju bukvalno ono da je muvam, nego mi je simpaticna pa ono sto da ne.

Svaki predlog, savet dobordosao :)








411
poruka na forumu
326 425



post # 2 | 03.09.2013 , 11:38 PM

nikakvi ti saveti odavde nisu dobrodosli. to moras sam da zakljucis.








2
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 03.09.2013 , 11:40 PM

Valjda neko ima iskustva, sta ako krenem i ispu*im ga. Nije meni problem, da krenem, nego se bojim kraja batice. Ja ako sam 100% siguran da ce biti sve okej, idem odma. Ali ne zelim prijateljstvo da unistim, zato sam napisao. Mozda neko ima iskustvo slicno :)








411
poruka na forumu
326 425



post # 4 | 03.09.2013 , 11:47 PM

pa sta ako ga ispu*is. dok ne nadjes pravu ispu*ices jos 10 puta.  a prijateljstvo se rusi drugim nacinima, nista neces izgubiti ako je pitas..






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 5 | 04.09.2013 , 0:29 AM

mozila996Kokiko92, obratite pažnju na rečnik. Psovanje na forumu je zabranjeno.

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''








. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 6 | 04.09.2013 , 0:34 AM

Ne voziš šleper pa da je obilaziš dvaes' dana!

Poljubi je!

. . .



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Razmisljanje
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: