Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Koji bol je jači? (Tačnije,koja vrsta bola ima snažniji uticaj na vas?)
Koji bol je jači?
Koji bol je jači?
1. 1) Emotivni (unutrašnji) bol [ 19 ] [90.48%]
2. 2) Fizički (spoljašni) bol [ 2 ] [9.52%]
Answers total: 21






1333
poruka na forumu
533 3782



post # 1 | 21.12.2013 , 1:51 AM

Posle glasanja navedite svoje razloge zašto ste se baš odlučili za tu vrstu bola i ako možete opišite neku situaciju iz vašeg života koja je za vas bila poprilično bolna (ako smatrate da je to previše lično,preskočite naravno).








3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 2 | 21.12.2013 , 3:18 AM

Po meni je emotivni unutrasnji bol jaci, jer kad je u pitanju fizicki bol uvek ima leka za njega, ali dusa kad zaboli jednom, onda te boli uvek i to mnogo vise nego bilo sta sto se moze naneti i prouzrokovati fizicku bol, barem ja mislim da je tako, jer me i dan danas sisti nesto al jbg... :)






Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 3 | 21.12.2013 , 1:32 PM

Quote lukacar95bre ()
Po meni je emotivni unutrasnji bol jaci, jer kad je u pitanju fizicki bol uvek ima leka za njega, ali dusa kad zaboli jednom, onda te boli uvek i to mnogo vise nego bilo sta sto se moze naneti i prouzrokovati fizicku bol, barem ja mislim da je tako, jer me i dan danas sisti nesto al jbg...

Lik je objasnio! :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 4 | 21.12.2013 , 5:04 PM

Emotivni bol je jači svakako, preživela sam ga jedva.
Ne osećam više ništa prema toj osobi, sama je kriva... Mislila sam da neću da prebolim, ali neko drugi mi je pomogao u tome, a taj neko drugi zna šta hoće od života. Sad sam najsrećnija devojka na svetu. :)








390
poruka na forumu
20 673



post # 5 | 21.12.2013 , 5:06 PM

ljudi nisu svesni koliko emotivni bol moze da bude jak...






Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 6 | 21.12.2013 , 7:24 PM

Emotivni bol.  Uglavnom ,ali ne uvek, je dozive ruzne,ne harizmaticne, i slicne osobe jer nisu dovoljno kvalitetni da ih neko zavoli. Surova cinjenica koju retko ko priznaje . Ako mi ne verujete prolistajte samo fb, primeticete da uglavnom ruzne devojke kukaju kako su nesrecne (na statusima) i zao mi ih je jer nisu svesne istine. Isto vazi i za muskarce samo sto mi to ne pokazujemo na  taj nacin.No skrenuo sam sa teme  lokomotiva

ED0 5








Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 7 | 21.12.2013 , 8:59 PM

Emotivni bol ? Predpostavljam da se to odnosi na ljubav, jer je tema u ovom delu foruma. Niko od vas, ukljucujuci i mene, ne zna za emotivni bol zato sto nikad nije voleo. Ko pati, nocima ne spava zbog raskida sa "voljenom" osobom, gledao je previse holuvudskih filmova i provodi dosta vremena na fejsbuku. Mozemo sami sebe da ubedjuemo da patimo, ali posle 2 sata to prodje. Voleo bih da se javi neko ko je imao emotivni bol, da pise o tome kako svaki dan place, opija se, pogadjaju ga pesme i ostalo sto je procitao na internetu.

Naravno da fizicki bol vise boli. Sutnuli su me na utakmici pre 46 dana u Varvarinu, i jos me boli stopalo. Da se ne lazemo.

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 8 | 21.12.2013 , 9:19 PM

Quote Marko ()
Niko od vas, ukljucujuci i mene, ne zna za emotivni bol zato sto nikad nije voleo.


Au sine ala si ga ti nalupao lol

Kao prvo,ne poznajes vecinu nas,kako mozes da kazes da niko od nas nikada nije voleo?I sam si verovatno voleo nekog ili jos uvek volis pa mi je ne shvatljivo da tako pises.

Kao drugo,ne vidim kakve veze imaju ljubav i emocije sa filmovima i fejsbukom.Mislim da je razlika ocigledna.






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 9 | 21.12.2013 , 10:15 PM

Quote Moonchild ()
Au sine ala si ga ti nalupao
Volim da pravim pometnju na forumu, i sad bih se rado raspravljao sa tobom, ali nisam vise u tom fazonu zato sto nemam kuci net. Mogu i ovako, ali moras da me uhvatis kada sam na teskim drogama.

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 10 | 21.12.2013 , 10:30 PM

Marko, Pa ako ti je cilj da napravis pometnju,uspeo si :D ali sve drugo sto si napisao u prvom postu ove teme nema nikakvog smisla ;) da se ne lazemo lol








3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 11 | 22.12.2013 , 0:07 AM

Marko, Slazem se saMoonchild, da si napravio pometnju jesi, ali sto se tice emotivnog bola tj ljubavi, niko ovde nije spomenuo fejsbuk, holivudske filmove i slicno, ne moramo svi sad da locemo u kafani da bi mi sad bili kao pogodjeni da tako dokazujemo kolko nas dusa boli, ne! Ti mozes cak sasvim normalno da zivis i funkcionises, ali svakog dana se setis necega ili nekog zbog koga osecas taj unutrasnji bol i on uvek ostaje tu, dovoljno je sto moras da zivis s tim, a ne da i sam upropastavas i dalje svoj zivot... :)








547
poruka na forumu
46 1072



post # 12 | 22.12.2013 , 11:04 AM

Emotivni bol sporo hvata i sporo pusta...nesto poput vina...po meni to je najteza vrsta bola...imam iskustva s ovim...naravno daleko od toga da je ozbiljno bilo i nemam nikakvih posledica...mozemo to da uzmemo kao "jos uvek sam bio premlad"...ali i dan danas kad pomislim na odredjene dogadjaje promeni mi se raspolozenje takoreci jako sporo se prevazilazi
Fizicki bol je brzo prolazan...naravno jaci je ali i znatno kraci i kako vec covek rece...lakse se leci a i ako mogu da biram onda meni drazi...


Poruku je menjao/la Hectore - Nedelja, 22.12.2013, 11:05 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 13 | 22.12.2013 , 4:02 PM

Emotivni bol ne mora biti vezan samo za momka/devojku, postoji više vrsta emotivnog (duševnog) bola. I kao što rekoše Luka i Hector, fizički bol prodje, a unutrašnji se teško leči i dugo traje. Čisto primera radi - Da li više boli kad ti neko povredi ponos ili lupi šamar?

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










292
poruka na forumu
615 1347



post # 14 | 23.12.2013 , 0:45 AM

Davno nekad dok još biješe školarac,postavi men' profesorica pitanje: Koji bol je jači? dal' psihički il' pak fizički?
Znate šta joj ja odgovorih? ne znate,jel' da? e pa sad ću vam reći...psihički,hrabro odgovorih ja  yes
I tako,dobih ja peticu  :) dobro,lažem.Dobio sam četvorku,što nije loše,štaviše  :D

E sad,dal' zbog te četvorke il' što me život na neki način uvjeri u to,ja vjerujem da je psihička bol jača,usudio bih se reći,mnogo jača  :) zaboli te zub,popij nAku tabletu..stomak,isto tako i pomogne,dobro,ne baš uvijek al' u većini slučajeva-pomogne  :D dok je psihička bol,nešto sasvim drugo,nešto što se teško liječi..Dalje,psihičku bol pretežno nanesu tudja djela kao i riječi.Jezik je direktni krivac za sve što izgovorimo  yes
A jezik je kažu najjači čovjekov mišić,onda dodjemo do jednostavnog zaključka: 
Jezik>ruka,noga,zamah glavom ili ti ga na naški psihička bol>fizička bol  :D valjal' ovo išta?  <_< lol

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3










792
poruka na forumu
53 326



post # 15 | 25.12.2013 , 4:18 PM

Unutrasnji...To je gore od svega











112
poruka na forumu
3 63



post # 16 | 09.01.2014 , 0:13 AM

Emotivni..Kad ti zviznu samar tebe ce da prodje posle 5 minuta.Al kad ti osoba srce slomi,tesko prebolis.. :)



http://www.youtube.com/channel/UCdQSEbFho_nk2WIhtykP8jw








Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 17 | 16.01.2014 , 0:00 AM

Fizicki bolovi su jaki,ali unutrasnji jaki i nazalost uvijek su trajni,bez nekog lijeka,ne padaju ni pod uticaj vremena,ni pod bilo cim drugim... Osjecaj kada izgubis nekog,ko ti je podario i pruzio zivot,uveo u zivot,pa s kim si taman poceo da dijelis taj zivot ahhh,ne postoje rijeci koje bi to objasnile,voleo bih da niko to ne dozivi,prozivi,i da niko ne razumije ovo sto govorim....

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Koji bol je jači? (Tačnije,koja vrsta bola ima snažniji uticaj na vas?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: