Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Moj decko se hvalio da voli da mjenja zene. (Moj dugogodisnji decko se hvalio kako voli da mjenja zene.)
Moj decko se hvalio da voli da mjenja zene.






8
poruka na forumu
1 13



post # 1 | 21.04.2014 , 2:38 AM

Pozdrav veliki svima na forumu. cao Nova sam ovde i zaista mi treba par dobrih savjeta vezano za moju temu. Zapravo,radi se o tome da sam se ja  ulogovala na deckov profil i naravno djavo mi nije dao mira,a i kome bi na mom mjestu,i tako ja udjem i sve i jednu poruku prociitam. S deckom sam bila 5 godina u vezi,a nadjem poruke koje je pisao prije dvije godine drugaricama od kojih je jedna udata.Uglavnom razgovor je tekao opusteno dok je on nije upitao kako u braku,tu ona hvali  se kako joj je super i kaze i tebi preporucujem,on odgovara ma ne ja puno,puno volim zene,mnogo sam nemiran i volim da ih mjenjam,znas mene hehe.Ona odgovara kao pa valjda ces se skrasiti s onom koju volis a on na to pa jedna je da se voli a druge hehe.Ma sta druge?  angry2 e tu sam vec poludjela. Drugoj drugarici koja je slobodna tad bila je isto pisao. i najdem takodje poruku koju je slao svom rodjaku s kojim ide na tenis koja glasi " gdje ti je kona,sva gori koliko je dobra,ima i ona da igra dubl mix hehe "ako me razumete,stvarno me sramota i da pisem.Ja sam bila uzasnuta.Vjerujte mi lda sam se klela da mi je vjeran sad vise nego sumnjam. I sve sam mu to rekla,on se kleo  da me nikad nije prevario,plakao,klecao tad kad sam mu rekla da ga ostavljam,kaje se sto je to pisao al se kaze moze zakleti i u crkvi da me nije prevario.Mene je to mnogo pogodilo,jer mi je on prva ljubav i nikad nikog nisam smekala,nikad se ni sakim nisam tajno dopisivala i mislial sam da je i on takav.Da jednom sam napravila lazan profil da ga provjerim sa slikama extra ribe,i naravno on je prihvatio.Ta lazna mu se stalno nabacivala i htjela da se kao vide,on je govorio da ima djevojku i ozbiljnu vezu jedino moze drugarska kafa,sve mi je to krio i pristao na kafu  u gradu gdje on zivi koji je 200km udaljen od mog,lajkovao joj je slike mislim tad sam mu presla preko toga al sad stvarno nisam mogla  nono Vec dva dana ima od toga da smo raskinuli,on me je prvo molio i preklinjao da ne cinim to a onda porukama me optuzivao da to nije pravi razlog,da ja njega ustvari ne volim i da sam jedva cekala da ga se oslobodim,da se on samo zezao s tim. Ljudi dragi sta vi mislite,da li sam ja pretjerala? Nekako krecem od sebe ja to nikad ne bih njemu uradila pa me je zato sve to povrjedilo.Tu je mene ponizio,ne cjeni me dovoljno. Pa ne mozes tako se zezati a s nekim si 3 godine vec tada bio skupa.  :(








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 2 | 21.04.2014 , 4:04 AM

Pozdrav i tebi i dobrodošla na Extra Cafe :) Prvo bih rekao da tema treba da se premesti.

Quote Angel22 ()
Ta lazna mu se stalno nabacivala i htjela da se kao vide,on je govorio da ima djevojku i ozbiljnu vezu jedino moze drugarska kafa,sve mi je to krio i pristao na kafu  u gradu gdje on zivi koji je 200km udaljen od mog

Mislim da je svima jasno šta ta "drugarska kafa" znači, ja uvek krećem od sebe, nikada tako nešto ne bih uradio dok sam u vezi jer ako volim, volim samo jednu, ostale ne postoje u tom smislu a o ostalim kombinacijama da ne govorim.Stvarno se osećam grozno kada vidim kakve se stvari dešavaju u svakodnevnom životu.Sramota me je što sam muškarac jer se ubrajam u sve ostale a mislim da je veoma jasno kakva je većina, naravno, potpuno isto mislim i za devojke.Stvarno mi je žao što na prste ne mogu da nabrojim prave ljubavi za koje znam jer ih nema...

Da se ne udaljavam previše od teme, mogu ti reći da što se ljubavi tiče, kroz svašta sam prošao iako sam samo 2 godine stariji od tebe.Predpostavljam da ti tog dečka puno voliš i ako si takva kakva si pisala da jesi, onda ti svaka čast, jer pripadaš skoro istrebljenoj vrsti ljudi...Mislim da sam stvarno loš u davanju ljubavnih saveta, bar, kada mi je bilo jako važno da nekome pomognem u tome, samom sebi sam naškodio...Zato ti radije ne bih davao savet, već bih ti rekao da se ne menjaš, nadam se da stvarno jesi takva devojka kakva pišeš da si, ostani takva, sa istim takvim razmišljanjem koje trenutno imaš i mislim da nećeš pogrešiti šta god da odlučiš.Samo, ako si sigurna da si u pravu, da te ne zaslužuje, da misliš da je ko zna šta sve radio iza tvojih ledja itd. , nemoj zbog ljubavi koje osećaš prema njemu da popuštaš, jer ako si u pravu, a popustiš, patićeš puno, a takvu patnju ne želim ni tebi ni nikome.Ako ga baš puno voliš, nadjite se, saslušaj ga još jednom, pokušaj da "prepoznaš" laži u njegovim rečima ako ih bude i ako ih prepoznaš, onda mislim da je sve jasno.

Nadam se da sam ti bar malo pomogao ;)


Poruku je menjao/la Moonchild - Ponedeljak, 21.04.2014, 4:34 AM








292
poruka na forumu
615 1347



post # 3 | 21.04.2014 , 9:29 AM

Ćao i tebi, o ženo(s čvrstim naglaskom)  :D

Evo da ti ja kažem koju na ovu tvoju ispovijest  lol
Vidi nešto, ja mislim da je malo onih muškaraca koji se ne koriste onom rečenicom-ja mnogo volim žene(ne, nije to samo rečenica, već zaista jeste tako)  :D i mislim da te ta rečenica ne bi uopće trebala nešto iznenaditi i stavljati ti neku sumnju u tvoju lijepu glavicu, evo ja sam prvi od "tih" koji to nikad neće skrivati, da volim žene, je l'(al' jednu volim najviše :p )  <_< 

Onda, ovaj razgovor s rodjakom, pa zar zaista misliš da muškarci izmedju sebe nikad ne hvale i komentarišu izgled neke komšinke, drugarice(  :D ), prolaznice? ma daaj, nemoj biti djevojčica, pa to je nešto što nam je u krvi, to se ne može iskorijeniti i to nije nikakav povod za alarm  :) ali dobro, opet te razumijem na neki način, jer ipak koliko god znala da se to dešava i da ej to u genima jednog muškarca(i žene to isto rade :p ), drugačije je i kad se uvjeriš u to, tj. kad to pročitaš kao ti na njegovom čatu  <_< meni bi prvom bilo malo vokri kad bih isto tako pročitao da moja djevojka na čatu piše sa svojom drugaricom o tome kako je neki komšija zgodna, lijep i sl.  :D
Ali brzo bi me to prošlo, jer ako si s nekim u vezi, ne mo'š ti najednom postati "slijep", ne komentirati niti jedno živo žensko biće i samo gledati svoju djevojku(dozvolit' će ti i da ispred sebe gledaš  :Dbrmbrm  

Eto, morao sam se ja raspisati  butkice  
I da, po mom mišljenju si pretjerala, mislim da si postupila kao i svaka ljubomorna žena, a ljubomorna žena najde problem i gdje ga nema  lele

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3










8
poruka na forumu
1 13



post # 4 | 21.04.2014 , 1:01 PM

Moonchild, hvala na dobrodoslici,sorry moguce da tema nije na pravom mjestu al slabo se sad za sad snalazim na forumu hehe  ;)

Eto htjela sam da vidim i druga misljenja,posebno muska razmisljanja i hvala ti na savjetu svakako.Mene jje zaista to mnogo povrjedilo,nije d sehvalim ja zaista lijepo izgledam i znam da sam dobra osoba pa zar mu trebaju takve price da price.Eto ti kao muskarac sta mislis zasto je on pisao svojim drugaricama kako voli da mjenja zene i da je jedna da se voli a druge... i to je bilo bas tad kad je on meni pominjao brak,kao za godinu bi vec trebalo da se uzmemo a tako je pricao meni iza ledja,ma kakva je to zezancija,pa te djevojke su sigurno pomislile da me i vara cim tako pise. Ja sam njega smatrala za divnu,moralnu i kulturnu osobu zato mi se i svidjeo,i zaista sam vjerovala u njega, nikad nisam mogla pomisliti da je takav. Ja sam njega prihvatila uprkos svemu.Iako je od mene stariji 8 godina, iako nije nikako  finansijski stabilan,meni je bila bitna samo nasa ljubav. Drugi su mi govorili da sam se rano vezala za njega,da nista nisam prosla al meni je bilo bitno samo da sam s njim. A sad nesto razmisljam,pa ja sam se vise njemu prilagodila nego on meni.On se zasitio izlazaka tako da smo vrlo,vrlo rijetko izlazili,i tek sad vidim da mi to fali,malo opustenosti.Nikad nije znao da me necim iznenadi ali eto u zadnje vrijeme kad sma mu rekla da mi to smeta trudio se da me iznenadi i da promjeni to.

Da,razmisljala sam da opet popricam s njim,al vec me slagao preko tel. vezano za tu curu koju je komentarisao sa rodjakom,to je petnaestogodisnjakinja koju je htjeo da nabaci rodjaku,a kad me je posle nazvao,kaze to je neka zena koja je prolaziila kraj teniskog terena i koju su oni komentarisali,laze me,posle je i prinzao da me slagao da ja ne bi dramila.Kaze mi pa sta hoces i ti smekas momke.E vjerovao ti me da sam ja izgleda jedina na svjetu koja ne smeka druge momke,za mene je samo on postojao,nikad nisam htjela da komentarisem druge momke iz postovanja prema njemu.

Added (21.04.2014, 12:01 PM)
---------------------------------------------

Quote hemsko2 ()
Vidi nešto, ja mislim da je malo onih muškaraca koji se ne koriste onom rečenicom-ja mnogo volim žene(ne, nije to samo rečenica, već zaista jeste tako)


Da znam ja to,i sasvim sam ok s tim da to govore slobodni momci,slobodni su moze im se :)  Ali kad si s nekim 3 godine skupa,planirate brak buducnost i tako pises sa strane to je stvarno ponizavanje svoje djevojke. Napisoa je da se jedna voli a druge ... Ja sad pretpostavljam da je on odavno vec uvidjeo da sam ja dobra i postena i da mu zato odgovaram za brak a druge bi da ima po strani,on se kune da nije tako,al je sad problem sto sam potpuno izgubila povjerenje u njega. Sve ja razumijem kakvi su muskarci, ali smatram da je time dokazao koliko on mene postuje.Pa ja sam svima sve najljepse pricala o nasoj vezi,ni sa najboljom drugaricom nisam komentarisala momke iz postovanja prema njemu i nasoj dugogodisnjoj vezi.






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 5 | 21.04.2014 , 5:08 PM

Moj savjet ti nece nesto puno pomoci lol razmisljam isto ko ti. :D ako je on napisao da voli mjenjati zene ,i to da se jedna voli a ostale ... samim tim mozes zakljuciti da mu ne bi bio problem ni prevarit te ( ako to vec nije ucinio)

Quote Angel22 ()
.Pa ja sam svima sve najljepse pricala o nasoj vezi,ni sa najboljom drugaricom nisam komentarisala momke iz postovanja prema njemu i nasoj dugogodisnjoj vez


To se cijeni gj Valjda to kod muskaraca nije tako..

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









292
poruka na forumu
615 1347



post # 6 | 21.04.2014 , 7:27 PM

Pametan momak, ne bih se ni ja javio  :D
A vezano za to što je rekao-jedna se voli, a druge ...(ne znam šta? :D )pa to je klasična muška priča, pogotovo ako je to pisao nekom drugaru, ono znaš da ispadne lafčina pred drugom/arima..  ;)

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3










292
poruka na forumu
615 1347



post # 7 | 21.04.2014 , 9:10 PM

Quote Angel22 ()
hemsko2, O momce (s cvrstim naglaskom)  Kako god hvala ti na savjetu  i nemoj me pogresno shvatiti,al tako nam je kako nam je,kad su nam takvi muskarci cccc
  Samo čvrsto :D
A vidi nešto, ja sam ti samo htio ukazati na to da od muhe praviš medvjeda(ženska posla) :D
Nisi momka uopće uhvatila u prevari, niti si kad šta načula(pretpostavljam), ali si zbog tog standardnog muškog dopisivanja odlučila dignuti bunu i bezze otjerala momka od sebe  :) ali dobro, šta god da ti mi kažemo, ti ćeš opet uraditi po svome lol A ako si ovdje ciljala na mene, da su Bogdom svi kao ja..  :)

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3










292
poruka na forumu
615 1347



post # 8 | 22.04.2014 , 9:43 AM

Quote Angel22 ()
hemsko2, hehe salim se ja  :D
Ma znam ja da nekad dramim ali svako ima svoj prag tolerancije, da sam ja neko ko je barem jednom prevario decka ja bih vjerovatno mislila da je ovo totalna sitnica.Ali ja uvijek krecem od sebe,znas ono ne radi drugom ono sto ne bi pozelio sebi.
Samo ti, ja sam uvijek za šalu  :p

Dobro, ali šta je one tebi loše uradio? prevario te? nije, barem nemaš neki dokaz da je  :)
Vidi nešto, ja mislim da nema tog momka(sad malo karikiram, ali kao ćemo se držati one-većina potvrdjuje pravilo.. :D ) koji za tako dug period(dvije-tri godine nisu malo) nije imao slična čat dopisivanja, odnosno da nije s drugovima komentirao izgled neke djevojke, da se nije pravio lafčina i sl.  :D
Ali kao što već rekoh, boli to, boli kad pročitaš takvo nešto, ali to je nešto da ne kažem sasvim normalno, ali eto nazvat' ćemo to-nešto ustaljeno u medjuljudskim odnosima, jer mi faktički ne bi imali o čemu pričati(ili bolje rečeno, priča bi nam bila puno siromašnija) da se ne dotaknemo izgleda drugih ljudi, odnosno da ne komentiramo iste  lol

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3










292
poruka na forumu
615 1347



post # 9 | 29.04.2014 , 12:06 PM

Angel22, znači dala si mu drugu šansu? a neka si me poslušala :p nadam se da će opravdati tvoje povjerenje i da te više neće dovoditi u slične situacije, valjda je naučio lekciju što se tiče ženske ljubomore  :D lol
Hmmm, kad te neko ne simpatiše ne možeš ti tu puno toga učiniti, jedino da budeš svoja i ne pokušavaš se pod svaku cijenu svidjeti njegovoj sestri, ne simpatiše te-OK, budi s njom u onom fazonu-zdravo za zdravo  lol

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Moj decko se hvalio da voli da mjenja zene. (Moj dugogodisnji decko se hvalio kako voli da mjenja zene.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: