Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Pomozite mi ne znam sta da radim :)
Pomozite mi ne znam sta da radim :)






3
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 23.12.2014 , 3:27 PM

Na fejsu me je dodala jedna devojka koja mi se jako svidela i onda sam joj se javio. Pitao sam je zbog cega me je dodala i ona mi je odgovorila bezveze i onda sam joj rekao da me obrise pa mi se na to ona jako nasmejala i rekla vazi i onda sam je pitao zar sam ja toliko smesan? i nije mi nista odgovorila ali me nije ni obrisala.Danas sam joj se javio ali vidim da me opet kulira. Sta da radim? Nije mi jasno zasto me je uopste dodavala ako nece nista. Pomagajte ljudi, mnogo mi se svidja :)








792
poruka na forumu
53 326



post # 2 | 23.12.2014 , 3:49 PM

Brate,ona te dodala,a ti je pitao zasto te je dodala?
Ma daj,to nikad vise nemoj da radis,neka ti ovo bude poslednji put,a inace evo par fora sto uspevaju u 90% slucaja..
Par drugara su tako uspeli tako da te nista ne kosta da pokusas:
- Lajkuj joj slike,kada objavi one fore "Lajk i stavim ti srce na zid" i tako to,misljenja neka to sve lajkuj,e sad u 50% slucaja ce ti se ona javiti,a ostalo moras sam :D
Posle toga,pocnite da caskate normalno i predlozi da se upoznate posle nekog vremena,tako ti to ide :D
Mnogo lakse preko FB-a nego bez :D











3
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 23.12.2014 , 4:03 PM

Quote MaRe_Bre ()
Brate,ona te dodala,a ti je pitao zasto te je dodala? Ma daj,to nikad vise nemoj da radis,neka ti ovo bude poslednji put,a inace evo par fora sto uspevaju u 90% slucaja..
Par drugara su tako uspeli tako da te nista ne kosta da pokusas:
- Lajkuj joj slike,kada objavi one fore "Lajk i stavim ti srce na zid" i tako to,misljenja neka to sve lajkuj,e sad u 50% slucaja ce ti se ona javiti,a ostalo moras sam
Posle toga,pocnite da caskate normalno i predlozi da se upoznate posle nekog vremena,tako ti to ide
Mnogo lakse preko FB-a nego bez

razumem druze ali evo i danas sam joj se javio i videla je poruku i totalno me je iskulirala :)








792
poruka na forumu
53 326



post # 4 | 23.12.2014 , 5:11 PM

Onda je zaustavi i pitaj je sto te ispaljuje... Ne znam sta da ti kazem,ja bih digao ruke ako je stvarno tako,ali nije ni ona luda da se odmah upoznaje sa ne poznatim :D
Moras prvo da pokusavas pa onda da kreces na stvar :D











292
poruka na forumu
615 1347



post # 5 | 31.12.2014 , 12:45 PM

Quote Aco555 ()
Na fejsu me je dodala jedna devojka koja mi se jako svidela i onda sam joj se javio. Pitao sam je zbog cega me je dodala i ona mi je odgovorila bezveze i onda sam joj rekao da me obrise pa mi se na to ona jako nasmejala i rekla vazi i onda sam je pitao zar sam ja toliko smesan? i nije mi nista odgovorila ali me nije ni obrisala.Danas sam joj se javio ali vidim da me opet kulira. Sta da radim? Nije mi jasno zasto me je uopste dodavala ako nece nista. Pomagajte ljudi, mnogo mi se svidja

Momče, ne radi se to tako, a-a. Ti odmah s neba pa u rebra, ne ide to tako sa ženama.  :D
Javi joj se sljedeći put i reci nešto u smislu-izvini što sam bio onako grub, samo nisam nikad do sada doživio da mi tao lijepa djevojka pošalje zahtjev za "prijateljstvo"(obavezno prijateljstvo stavi pod navodnike, to ima skrivenu poruku). Ima da upali 100%. :D

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 6 | 31.12.2014 , 2:14 PM

Znaci cim si je pitao "zasto si me dodala" odmah si joj pao u ocima i vjerovatno misli da si ti neki glupan ili debil, pogotovo sto si joj trazio da te izbrise. Svi danas na FB dodaju jedni druge onako ( da bi im lajkao slike , statuse itd) niko te ne pita sto si poslao niti ti pitas takav ti je online zivot.

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










42
poruka na forumu
3 7



post # 7 | 31.12.2014 , 8:07 PM

Pogrijesio si jarane u prvom koraku,i sad je to tesko ispraviti :).Ali to nek' ti bude opomena za sledeci put!!

Coutinho10









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 8 | 02.01.2015 , 3:21 PM

Kada budeš gubio nevinost, traži pomoć od mene.. Za ove dječije gluposti nemam vremena. Za mjesec dana se ničega nećeš sjećati.


Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Pomozite mi ne znam sta da radim :)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: