Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Jel se znamo??
Jel se znamo??






3
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 23.12.2014 , 7:16 PM

Kako najbolje odgovoriti na ovo pitanje devojci koju ne poznajete a hteli bi ste da je upoznate, kad joj se javite na cetu? :D                                                                                                                                                   Mene ovo pitanje mnogo nervira. :D








792
poruka na forumu
53 326



post # 2 | 25.04.2015 , 0:14 AM

Cekaj ako ona tebe pita " Jel se znamo" ?
Ako je tako onda pogledas profil pa ako ti se svidi onda reci Ne :)
Normalno da ce reci da mozete da se upoznate i tako te fore,ma idi bre svaki dan mi iskacu na tu foru,a mene zabole bas :D
A ako ti oces da se javis,pitaj je jel se znamo ovo ono baki sine :D Salim se,pitaj je i ako odgovori i nastavi sa pricom,ma gotovo je buraz,mozes dalje sa njom xD









Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 3 | 25.04.2015 , 0:59 AM

Pa nema glupljeg pitanja na svijetu, to si dobio na FB vjeruje, dobio sam par poruka takvih, jednostavno sam iskulirao hahha (ako sam išao na fazon nasumičnog dodavanja djevojki radi njihovih profilnih lol )

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










292
poruka na forumu
615 1347



post # 4 | 25.04.2015 , 10:32 AM

Taj odg. ti sam po sebi govori da je to neka umišljena djevojka. Al' eto da ne bi sudio odmah na prvu, odgovori joj nešto u smislu-ne, ne znamo se, al' možemo se upoznati. Ako i na to dobiješ neki odvratan odgovor kani se te djevojke.  cao

Mada djevojke znaju i glumiti nedodirljive, tako da ipak ne mora značiti da je umišljena, iako u većini slučajeva jes'.   :D

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Jel se znamo??
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: