Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Sta znaci pitanje "a zbog cega ti mene volis"
Sta znaci pitanje "a zbog cega ti mene volis"






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 21 | 01.02.2013 , 5:06 PM

Quote (Davor)
Ah to je jedno od onih pitanja koje zene kada postave sta god odgovorio najebo si

Eto sef sve rekao :D :D

Mada kad tako ona pita uvek je bolje reci (nap jer si ti ona koju sam trazio ,jer nemogu zamisliti dan bez tebe) :D
kazes li to dobro prodjes presutis li drzi se dobro :D :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1449
poruka na forumu
105 688



post # 22 | 01.02.2013 , 5:21 PM

to znaci da se jedno od vas pogubilo u vasoj vezi - a jedan od parnera je smogao hrabrosti da to pitanje na takav nacin iznese javno

!!!









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 23 | 19.02.2013 , 10:17 PM

To znaci pojasni joj ili njemu na sto lepsi nacin ne pitaj zasto pita samo odgovori i mir ;)

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 24 | 20.10.2013 , 3:43 PM

Quote sladja1 ()
Šta znači pitanje "A zbog čega ti mene voliš?" i koji je najbolji odgovor?

Znaci da je osobi koja je postavila to pitanje potrebno da zna neke stvari jer ocigledno ima neke nesigurnosti u vezi koje ista oseca.

Quote sladja1 ()
Sto se tice pitanja "A zbog cega ti mene volis", je po meni samo odraz nesigurnosti osobe koja postavlja to pitanje. Nekako mrzim to pitanje kad mi neko postavi. Kontam ako osoba ne primecuje da je neko voli i zbog cega je voli onda ne talasaju na istoj duzini. Takva su pitanja po meni suvishna. Vise volim da govorim delima nego rechima. Ali ako bas neko postavi takvo pitanje,meni bi idealan odgovor bio "zbog onoga sto jesi"

Verovatno postoji razlog zasto je to pitanje upuceno vama,mozda niste svesni da ipak ne pokazujete dovoljno ljubavi toj osobi iako vi mislite da to radite,mozda je i nesto drugo,sve zavisi.

Idealan odgovor,pa ne znam da li ga ima,rekao bih: Dodji da ti pokazem zasto te volim :D pa bi posle razgovarali ;)


Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Sta znaci pitanje "a zbog cega ti mene volis"
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: