Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Sto si bolji prema nekom, taj neko sve gori prema tebi....
Sto si bolji prema nekom, taj neko sve gori prema tebi....






843
poruka na forumu
234 2303



post # 21 | 28.11.2011 , 3:21 AM

Quote (Sinisa-Sabac)
uglavnom jeste tako sto si bolji prema ljudima oni su gori prema tebi jer vide da si dobar pa te je**
ne kazu bezveze da najvise budu je**ni lepe devojke i dobri ljudi


Odlicno receno...








245
poruka na forumu
218 2662



post # 22 | 29.11.2011 , 2:25 AM

Zato sto se zaljubjujemo u pogresnu osobu :(













731
poruka na forumu
726 2357



post # 23 | 15.02.2012 , 11:08 PM

Pravilo je vrlo IN. Zato ako si IN tj. "djubre", bice ti vraceno visestruko.
Naravno da postoje izuzeci, ali vecina voli da prati modu. ;)

“I kad budem najstariji
razumecu djake
koji zvacu zvake,
i kad budem najstariji…”










1520
poruka na forumu
180 1265



post # 24 | 15.02.2012 , 11:39 PM

To je prosto neko nepisan pravilo. Nazalost u danasnje vreme je to u neku ruku i trendy. Smatram da su za to glavni krivci iskrivljene drustvene vrednosti i (ne)vaspitanje od strane roditelja, koje se prenosi na decu.

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










265
poruka na forumu
47 378



post # 25 | 16.02.2012 , 0:29 AM

recenicu koja moja keva ponavlja 3248023423 puta na dan...

The world will look up and shout: "Save us!", and I'll whisper: "No."









279
poruka na forumu
69 637



post # 26 | 18.02.2012 , 6:02 PM

Sto rece neko to je u danasnje vreme trend ili ti moda.Biti los,zao,pokvaren,iskoriscavati ljude....Ali ja nisam takva i nikad necu da budem pa makar stalno na moju stetu.

Lepi,silni,grozni!Zeljan sam te i ja,
Da banes pod maskom druga ili gosta;










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 27 | 18.02.2012 , 11:20 PM

Ja mislim da sve mora da bude u nekakvoj normali. Ako se ne trudiš onda nemaš ništa od toga,a ako se previše trudiš onda si naporan. Bar je kod mene tako.

Sve treba u granicama normale.








228
poruka na forumu
9 89



post # 28 | 18.04.2012 , 11:54 AM

Mom slcaju uvek tako.... sto sam veca svinja a bogami mogu da budem ... to su svi bukvalno bolji i ponizniji prema meni,a slucaj i sa curama sto sam bolji uvek nadrpan,a i uopsteno..sto si bolji bre sve te vise karaju , sto kaze ovaj kolega najvise su jebene lepe cure i dobri ljudi








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 29 | 18.04.2012 , 12:00 PM

Quote (Dzontras)
a slucaj i sa curama sto sam bolji uvek nadrpan,a i uopsteno.

Tako je to u ljubavi zato teba sve umereno :D ;)


Poruku je menjao/la Srcemoje - Sreda, 18.04.2012, 12:01 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 30 | 12.05.2012 , 12:41 PM

ko tebe kamenom,ti njega-kucna!!!

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









22
poruka na forumu
0 0



post # 31 | 12.05.2012 , 10:35 PM

To je staro pravilo








547
poruka na forumu
46 1072



post # 32 | 12.05.2012 , 11:33 PM

Mislim da mnogo vas gresi po tom pitanju...Dobar covek kojem ucinis dobro sigurno ce da gleda da ti dobrim i vrati...
Ako neko na tvoju dobrotu odgovori negavitno...onda bi najbolje bilo da prekines kontakt s takvom osobom

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









51
poruka na forumu
3 210



post # 33 | 13.05.2012 , 0:34 AM

Ocigledno se dosta nas opeklo, pa razumemo da se dobro ne vraca uvek dobrim.








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 34 | 24.11.2012 , 2:12 AM

Quote (sladja1)
Da li vazi ovo pravilo???Kada poklonite nekome previse paznje,zasto je to lose...? Hmmm

Apsolutno vazi a zasto je tako,nemam pravi odgovor jer nisam taj tip osobe...






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 35 | 11.04.2013 , 9:45 AM

Ne mora nuzno da bude, mada... precesto je tako obrnuto proporcionalno.. :(

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 36 | 13.04.2013 , 10:22 AM

Pa bukvalno svakih par dana podsjetim se toga,jos ne upoznah,ne videh kada je bilo drugacije,ne razumijem zbog cega je tako... Al stvarno nikada ne videh da se vrati npr istom kolicinom dobrote ili ne daj Boze jos bolje a to nikako,uvijek nepisano pravilo mora gore :(

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 37 | 19.04.2013 , 9:42 AM

Quote (sladja1)
Kada poklonite nekome previse paznje,zasto je to lose...
Lose je zato sto shvati da moze sa tobom kako hoce, i onda nazalost iskoristi to ;)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









52
poruka na forumu
6 94



post # 38 | 20.04.2013 , 4:06 AM

Moguce je da je to tako. Ne znam. Ljudi koji su vernici kazu da vere uce dobroti ono 'ko tebe kamenom ti njega hlebom', ko tebe po jednom obrazu okreni mu i drug obraz' i sl. Al ima i ono laicko tumacenje koje kaze da kada cinimo ljudima to treba da cinimo otvorenog uma i iskrenog srca, iskreno, ne ocekujuci nista za uzvrat. Tako da se tu nekako vera i laicizam poklapaju. U shvatanjima da treba ciniti dobro, ne ocekujuci povratno dobro, ne ocekujuci nista. Vec, ako smo ucinili, onda smo ucinili od srca,  zato sto zelimo i volimo da usrecujemo ljude oko nas. Kaze se jos da treba praviti razliku izmedju onog Volim te jer  te trebam i trebam te jer te volim. I u prijateljstvu i u ljubavi.

Mada...u prijateljstvu, u rodbinskim odnosima..itd mislim da se 'izdaja' lakse nekako podnosi. Da li je ocekivanje da se na ljubav uzvrati ljubavlju prava ljubav, ili samo zelja za trampom.

Ipak,  mozda ima tu nesto u toj tvrdnji da u ljubavnim odnosima, to se mnogo teze podnosi, to da nam neko na dobro vrati losim. I intrigantno je to zbog cega se u ljubavnim odnosima toliko cesto desava da oni koji nam izgledaju: drcniji, namazaniji, ljudi koji nisu uvek na izvolte, koji taktiziraju, koji lazu mazu, varaju, nekako kao da bolje prodju. Bolje od onih koji izgledaju: povucenijih od nesigurnijih, od onih koji oblecu oko svojih partnera i partnerki. Odnosno, ispada da su ovi prvi vise intrigantniji suprotnom polu nego ovi drugi.

Mada opet, pitanje je sta je dobro a sta lose. Ko je tu zaista dobar a ko zaista los. Mislim  da nema bas 'apsolutno dobrih  apsolutno nekvarljivih ljudi'. Misljenja sam da svako od nas makar malo ima i tamniju stranu. I pitanje je gde je granica izmedju sopstvenog 'ja' od egoizma, drskosti, namazanosti, lukavstva, podlosti. Isto tako gde je  granica izmedju dobrote od naivnosti, snishodljivosti, poniznosti, nesigurnost, kompleksa.


Poruku je menjao/la MrBeen - Subota, 20.04.2013, 4:16 AM








46
poruka na forumu
1 26



post # 39 | 29.08.2013 , 10:21 PM

uvek bilo i bi©e. zahtevati ne minimum nego barem isto koliko dash. poshtovati prvo sebe.






Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 40 | 02.09.2013 , 0:34 AM

Quote (XAVI_PG)
Al stvarno nikada ne videh da se vrati npr istom kolicinom dobrote ili ne daj Boze jos bolje a to nikako,uvijek nepisano pravilo mora gore


I jos uvijek se nadam da cu vidjet trenutak da sam ja il neko prema nekom bio dobar a da mu je to normalno vraceno,a da ne bi grubosti

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Sto si bolji prema nekom, taj neko sve gori prema tebi....
Search: