Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Kako bi reagovali kad bi vam dobra drugarica/drug rekla/reka
Kako bi reagovali kad bi vam dobra drugarica/drug rekla/reka




Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 21 | 01.02.2013 , 10:45 PM

Dozivjela sam to i nije bilo prijatno niti malo... :(

Od tad nismo bili drugovi, kao da je grom pukao u moje povjerenje poslije te recenice.. :(

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 22 | 02.02.2013 , 10:27 AM

Provodis s nekim vrijeme,uzivas,qliras,dijelite intimne misli sve,i samo odjednom "Ej zelim nesto da ti kazem,znam krila sam dobro,ali moras da znas da te volim", "Znam i ja tebe volim sta ti je budalo" , "Da ali ja tebe volim drugacije,zaljubljena sam...". Sok tajac,sta reci,kako se ponasati,krenes kao ostajete dobri i normalni,ali prije ili poslije pocne da pravi scene ljubomorne,da zapitkuje a ko je ta,ko je ova,nema vise one price koja je bila prije,onda krenes kulturno fino razgovor,ajde da batalimo,ne mozemo ovako,i onda bude kao popravka nece biti vise tih scena,i onda se pojavis sa devojkom kroz grad,ona te posalje u 3pm,da si najgori na svijet.... ehhhh

PS: Inace kada je obostrano,ljubav iz prijateljstva najjace ljubavi po meni !

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Kako bi reagovali kad bi vam dobra drugarica/drug rekla/reka
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: