Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li je moguce voleti dve osobe istovremeno?
Da li je moguce voleti dve osobe istovremeno?






2462
poruka na forumu
299 2356



post # 21 | 28.02.2012 , 5:24 PM

Ne. Nemoguće je. Moguće je da ti se dvije osobe sviđaju,ali jedna manje,a jedna više.
Npr. ja sam svog bivšeg dečka voljela dok mi je jedan drugi bio nenormlano privlačan.
Sve ima svoje i svaka osoba ima svoje mjesto. :)








348
poruka na forumu
103 726



post # 22 | 28.02.2012 , 11:35 PM

Quote (By_The_Way_)
Ne. Nemoguće je. Moguće je da ti se dvije osobe sviđaju,ali jedna manje,a jedna više.
Npr. ja sam svog bivšeg dečka voljela dok mi je jedan drugi bio nenormlano privlačan.
Sve ima svoje i svaka osoba ima svoje mjesto.

Potpuno se slazem draga moja, samo sto mislim da mozemo da se varamo kako neko vreme "volimo" dvoje, ali vreme pokaze pravo stanje :)

Noli turbare circulos meos!
- Archimedes










1520
poruka na forumu
180 1265



post # 23 | 28.02.2012 , 11:41 PM

By_The_Way_ & ProkletaJerina

gj

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










2523
poruka na forumu
87 1228



post # 24 | 29.02.2012 , 0:56 AM

Po meni je to moguće,ali voleti ih na različite načine.Devojku u koju sam zaljubljen volim predano,ali to ne znači da ne mogu voleti i neku drugu devojku,ali kao prijatelja



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










4
poruka na forumu
0 0



post # 25 | 29.02.2012 , 6:47 PM

pa zbog svega valjda.....za bivseg me vezuju mnoge uspomene,ali sadasnji je mnogo tolerantniji,i recimo nije toliko egoistican....ali opet..... :( jbg,ne znam vise ni sta da kazem....
ako je meni lepo sa sadasnjim,mada mi ne ispunjava zivot kao bivsi (i nisam ga zaboravila),jel moguce da ih volim obojicu?








979
poruka na forumu
107 551



post # 26 | 29.02.2012 , 7:23 PM

Naravno da ne :))












67
poruka na forumu
19 297



post # 27 | 29.02.2012 , 8:08 PM

ni pod kakvim uslovima,samo jednu a sve ostalo kao prave prijatelje što su dve različte stvari








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 28 | 07.03.2012 , 9:19 AM

Mislim da ne!
A zasto?

Zato sto jednu volimo a druga nas vara jer nas privlaci necim jer smo mozda u fazi zaljubljivanja ili nam je smao draga osoba a ljubav osecamo prema onom jednom

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










834
poruka na forumu
212 1454



post # 29 | 07.03.2012 , 11:26 AM

kako nije moguce....ako imas 2 brata ili sestre valjda ih volis oboje :D








1982
poruka na forumu
331 4273



post # 30 | 12.03.2012 , 10:35 AM

Zavisi od čoveka

Svi brisu Sline samo Gareth Bale :)))

Matematika- Kao Kineski Film Bez Prevoda

Ni U Ovom,Ni U Budućem Svijetu,Za Real Madrid Navijati Neću!










383
poruka na forumu
72 4167



post # 31 | 24.03.2012 , 9:19 PM

Moguce je :)











14
poruka na forumu
8 99



post # 32 | 06.04.2012 , 1:22 PM

Ja volim i više od dvije ali mene vole manje od dvije...

zato te volim volim volim









39
poruka na forumu
4 -26



post # 33 | 06.04.2012 , 3:23 PM

Zavisi na sta mislis ako mislis na porodicnu ljubav kao voleti nekog svog dragog onda je moguce jer svi mi imam nase drage osobe koje volimo roditelje,bracu,sestre,decu! A sto se tice sexualne ljubavi ni ona nemora da bude rezervisana za samo jednu osobu, evo ja na primer imam suprugu 5 god a imam i ljubavnicu 4 god i jedna i druga mene vole i ja njih najvise na svetu i jedna i druga zna da ona druga postoji i ni jednoj ne smeta opasno je kad uleti 3 osoba jer svaka zena ce uvek pristati da bude druga ali retko koja ce pristati da bude treca to je iz mog iskustva!






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 34 | 12.04.2012 , 6:22 PM

Postoje zabranjene ili neostvarene ljubavi koje uvijek lebde u vazduhu oko tebe i koracaju sa tobom kroz zivot sve do jednog trenutka dok ti sam ne shvatis da su iscezle.
Do tog trenutka ti pokusavas da nastavis svoj zivot normalno i pustis nekoj drugoj osobi da udje u njega, posvetis joj paznju, vrijeme,... i rode se neke emocije..
U tom periodu se rodi konfuzija emocionalna jer se platonsko mijesa sa stvarnim, a to su dvije neuporedive stvari..
Od ove prve ljubavi ZNAS da nema vise nikakve buducnosti, ali ona nece jednostavno da nestane i uvijek te prate ona retorska pitanja koja vise i ne znas kome da uputis, a ova druga svaki dan raste pred tvojim ocima i zasluzuje svu tvoju paznju, naklonost i vrijeme...
Pretezno ovaj nosilac realne ljubavi nije ni svjestan da se svaki dan suocava sa imaginarnim bitkama unutar tvog organizma, a ni ovaj platonski (izmastan do savrsenstva)...
I sve se to tako odvija u tvojoj glavi dok jedan ne pobijedi! Ta pobjeda, eventualno poraz se odigra u samo jednom trenutku, jednom pogledu, jednoj rijeci,... i onda shvatis koliko si vremena uzalud potrosio!
Taj period ej jedini koji ja, kao krajnje racionalno bice prihvatam kao vrijeme kad se "vole" dvije osobe u isto vrijeme!
Logicno, ne vole se istim zarom, niti se te ljubavi mogu porediti!!
Uspomena naspram zivota, proslost naspram sadasnjosti, sjeta naspram strasti, zajednicko vrijeme naspram sjecanja,....

Te momente ne smojemo nikako iskljuciti, tolike su se pjesme spjevale o toj konfuziji u glavi i srcu, tolike knjige napisale, tolike price ispricale,....

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









365
poruka na forumu
101 771



post # 35 | 13.04.2012 , 1:32 AM

Moguce jer se meni desilo :D

Sta se setas po mom profilu jedan!









6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 36 | 13.04.2012 , 1:38 AM

Naravno da jeste. I to je veoma komplikovana situacija. Ne znaš kud udaraš. :/








714
poruka na forumu
119 927



post # 37 | 13.04.2012 , 1:42 AM

Hmmm pa neznam da li je to moguce,mogu mozhda da ti se svidjaju dve osobe,ali bash da ih volish istim intezitetom mislim da je to nemoguce....kada zavolish drugog ili drugu ljubav prema prvome ili prvoj se smanjuje,...barem ja smatram da to tako ide.

Dođu, tako vremena, kada pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati.









159
poruka na forumu
12 117



post # 38 | 13.04.2012 , 6:10 AM

Braco i sestre moguce je.... i te kako ja sam voleo tri .... ispusio sam sve to naisla je cetvrta al ona ne voli mene hahaha angry2






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 39 | 18.04.2012 , 5:06 PM

Quote (MallenaBobbie)
Te momente ne smojemo nikako iskljuciti, tolike su se pjesme spjevale o toj konfuziji u glavi i srcu, tolike knjige napisale, tolike price ispricale,....


Vjecna trojka-

Dva čoveka na svetu
s kojima se ukršta moj put postoje
jedan je onaj koga ja volim
drugi voli sve što je moje
Jedan,
u mojim snovima večno živi
I čuva ga moj mračni um
drugi,
pred mojim srcem stoji samo
A ja ga nikada ne puštam tamo
Jedan je bio samo tren prolećne nade,
proćerdane sreće dah
drugi mi ceo svoj život dade
a, ne uzvratih mu ni sat.
I , jedan živi u mojim pesmama
gde je ljubav slobodna i vrela, poput krvi
drugi je onaj sa dosadnim danima,
gde su svi snovi isušeni i sve se mrvi
Izmedju ovo dvoje sve žene pate, žude
Da budu u ljubavi, s voljenim, i čisto
Ali, samo jednom u svakih sto godina bude
Da se to dvoje spoje u isto .

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









68
poruka na forumu
6 155



post # 40 | 18.04.2012 , 5:39 PM

yes yes yes yes

luka lari



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li je moguce voleti dve osobe istovremeno?
Search: