Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Zabranjena ljubav (Jel vam se ikada desila, zasto, kako?)
Zabranjena ljubav






896
poruka na forumu
89 981



post # 21 | 08.09.2012 , 6:02 PM

Puno puta,kod oba pola...jednostavno kad nesto nije moguce yes yes yes onda tu nema pomoci :p








86
poruka na forumu
11 73



post # 22 | 08.09.2012 , 6:32 PM

Quote (Max_Peric)
Puno puta,kod oba pola...jednostavno kad nesto nije moguce

ma moguce je samo kad se oce !!!!!

Katicaaa









21
poruka na forumu
8 32



post # 23 | 08.09.2012 , 6:54 PM

Ako se volite, sve je moguce, pa i da budete zajedno bez obzira na druge ljude...ako se volite,sta vam drugi mogu...

:)))







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 24 | 08.09.2012 , 7:32 PM

jes i to pitanje drustva mrzim to... :(

Be my love?









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 25 | 08.09.2012 , 7:51 PM

Ne.. :) I mislim da premalo "zabranjenih ljubavi" ima u današnje vrijeme.. :)

Added (08 Sep 2012, 7:51 PM)
---------------------------------------------
I da dodam..

Ako vas društvo spriječava da budete s nekim koga volite,onda vi ne znate da volite. :)
Meni je to jadno. :)


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Sreda, 12.09.2012, 1:52 PM








834
poruka na forumu
212 1454



post # 26 | 08.09.2012 , 8:11 PM

ma ako je to ljubav onda je srustvo najmanji problem...: :D








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 27 | 08.09.2012 , 8:13 PM

Ni jedna ljubav nije zabranjena dok je zakonom ne zabrane ;) pa cak mozda ni tada ;)








138
poruka na forumu
114 392



post # 28 | 08.09.2012 , 8:52 PM

Zašto ljudi oko vas onda uopšte moraju da znaju da ste zajedno? Volite se, hoćete da budete jedno sa drugim, ne morate da se viđate u sred grada, i gde vas svi znaju, niti da obaveštavate dotične osobe.
A ako je u pitanju vera, koja vas sprečava, ako se volite može i ona da se promeni!

Neuspeh nije opcija!










86
poruka na forumu
11 73



post # 29 | 08.09.2012 , 11:57 PM

Quote (JocaSchwarzeFee)
Zašto ljudi oko vas onda uopšte moraju da znaju da ste zajedno

Upotpunosti si upravu...Slazem se s tobom,ali moj problem tj problem moje situacije je takav sto taj decko s kim se ja trenutno,imao neku devojku koja je nenormalo zaljubljena u njega,i pokusava da na svakakav nacin unisti njemu zivot,pritom i meni !!! devojka je skroz luda unistava sve oko sebe,njega ucenjuje! mada ja msm da je on kriv i da on trebva da se postavi i sve razjasni a ne da dodje do sukoba izmedju mene i nje...to je za mene bedara welika i ponizavanje...ja sam se neko vr udaljila od njega,ali ponovo se susrecemo i ponovo smo u kontaktu!!!treba mi pomoc stv ne znam sta da radim,a svesna sam toga da je on kriv,i svesna sam toga da decko zeli i mene i nju a ja to nmg da dozvolim..Napravila sam ovu anketu da bi mi neko pomogo...DAJTE LJUDI NEKI SAVET????sta mislite da li je bolje da se udaljim od njega???

Added (08 Sep 2012, 11:46 PM)
---------------------------------------------

Quote (By_The_Way_)
mislim da premalo "zabranjenih ljubavi" ima u današnje vrijeme

Pa eto vidite da iam zabranjene ljubavi i da meni i tom decku nema mesta na ovom svetu...Mada mozda gresim,mozda njemu wise ona znaci mozda nju voli a ja mu se dopadam samo i ne zeli da me izgubi pa se zavlaci i meni i njoj pod "suknju"....jer da je musko na mestu sve bi razjasnio na vr...SWESNA SAM TOGA,I PONOWO ZELIM DA SAM S NJIM !

Added (08 Sep 2012, 11:51 PM)
---------------------------------------------

Quote (vuk-samotnjak)
ma ako je to ljubav onda je srustvo najmanji problem..

MOZDA I nije ljubav u pitanju s njegove strane...ali samo nznm sta se tolko wezao za mene a owamo ima jos jednu,i to lepu i zgodnu a mene zavlaci,tj pokusava ali mu ne uspeva !!

Added (08 Sep 2012, 11:54 PM)
---------------------------------------------

Quote (maskara)
Ako se volite, sve je moguce, pa i da budete zajedno bez obzira na druge ljude...ako se volite,sta vam drugi mogu..

Upravu si,ali kad jedan od nas dozvoli da se ljudi oko nas mesaju onda drugi mogu mng toga da napakoste !!!!

Added (08 Sep 2012, 11:57 PM)
---------------------------------------------

Quote (JocaSchwarzeFee)
A ako je u pitanju vera, koja vas sprečava, ako se volite može i ona da se promeni!

Nije upitanju vera,oboje smo Romske nacionalnosti !


Poruku je menjao/la KataMarov - Subota, 08.09.2012, 11:44 PM

Katicaaa









547
poruka na forumu
46 1072



post # 30 | 09.09.2012 , 0:36 AM

Quote (KataMarov)
Meni se desila ta ljubav...Zaljubila sam se u decka koji je takodje bio zaljubljen u mene,ali nismo mogli da ostvatimo tu nasu ljubav zbog ljudi koji ga okruzuju

Ljubav je ljubav...ako je prava ne postoji prepreka koju ta ljubav nemoze pobediti...a ako nije...dolazi to tih prepreka...najveca je glupost da te zanima "Sta ce neko tamo misliti o tome" jer na kraju ne radi se o njima vec o tebi
Verovatno je imalo tu osecanja...ali ako niste mogli da predjete te prepreke pogotovu da ih ne predjete zbog "Drugih ljudi" onda ta ljubav nije bila prava...
Koga cu ja voleti nikada se nije ticalo ni mojih roditelja ni mojih prijatelja a jos manje nekih "Drugih ljudi" cak sta vise ako mi nisu bliski prijatelju ni njihovo misljenje u vezi bilo cega pa i ljubavi me ne zanima...Svoj zivot vodis onako kako tebi odgovara sve ostalo je suvisno
Jednom je moj stari imao komentar na veru moje devojke...nakon mojeg pitanja "A ko je u vezi s njom ja ili ti"?Vise nikad nije prokomentarisao u vezi toga...


Poruku je menjao/la Hectore - Nedelja, 09.09.2012, 0:48 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 31 | 09.09.2012 , 1:02 AM

Kao sto je rekla moja BTW malo je danas zabaranjenih ljubavi.

Ja koliko vidim, vama nista zabranjeno nije, samo necete da stanete na loptu i to presecete.
Zabranjena ljubav je ona kada se roditelji protive, mada i oni popuste, znam to.

E sada, ti su tu druga, i situacija je ta da ti skupljas mrvice sa njenog stola ma koliko
ona luda bila, jer on ti posvecuje vreme kada nije sa njom, tj. kad moze da se vidi vidite se.
Zapitaj samu sebe, treba li ti tako nesto?
To je njihova veza, i verovatno ti je on ispricao sav njihov odnos, sta, kako i gde.
Opet se zapitaj, da li ce danas sutra tako nekoj drugoj pricati i o tebi?
Dalje, ako se volite, i ako je to to, nema te devojke, ili sl. da vam stane na put.
Koliko je on kriv sto ne zna pronaci nacin da raskine (a mozda i nece jer je mlakonja koliko vidim, ja se izvinjavam ali tako si ga opisala, boji se devojke i sl..) ti tu nemas sta da trazis, jer uvek ces biti opcija, ne izbor!

Moj ti je savet, kloni se zauzetih momaka, ima ih toliko slobodnih, usreci jednog.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










86
poruka na forumu
11 73



post # 32 | 09.09.2012 , 1:23 AM

Quote (Hectore)
Verovatno je imalo tu osecanja...ali ako niste mogli da predjete te prepreke pogotovu da ih ne predjete zbog "Drugih ljudi" onda ta ljubav nije bila prava...

dELIM MISLJENJE S TOBOM,msm da si uprawu...widecu se s njim u ponedeljak,popricacemo ozb i tada cu stw resiti sta cu,kranje je wr da se owo swe izresawa !!!

Added (09 Sep 2012, 1:23 AM)
---------------------------------------------

Quote (Leksi)
Moj ti je savet, kloni se zauzetih momaka, ima ih toliko slobodnih, usreci jednog.

MA SWI SE WI UPRAWU I MOJI PRIJATELJI SU MI DALI ISTI SAWET KAO I WI....ALI JEDNOSTAWNO NZNM STA DA RADIM ...i da mlakonja je ogroman....widecu u ponedeljak sta ce biti jer owako wise ne moze !meni treba osoba s kojom ce swe biti ok,a ne neka na dan il dwa i ne zelim da nekom budem druga....to mi je bedara welika...IPAK HWALA SWIMA NA SAWETU !!! lol lol

Katicaaa









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 33 | 09.09.2012 , 1:59 AM

KataMarov, steta sto nisu izmislili vijagru za mentalno stanje, mozda bi mu pomoglo da ne bude mlakonja. :) :D

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










86
poruka na forumu
11 73



post # 34 | 09.09.2012 , 3:51 AM

Quote (Leksi)
KataMarov, steta sto nisu izmislili vijagru za mentalno stanje, mozda bi mu pomoglo da ne bude mlakonja.

XEXEXEXE CESTITAM TI NA TOOOOOO :D :D :D :D lol lol da znas da je takooo !!!!!!

Katicaaa









896
poruka na forumu
89 981



post # 35 | 09.09.2012 , 4:55 PM

KataMarov, Znas moje misljenje o njemu.....tako da svi su u pravu........prosto je yes yes on nije za tebe angry2 angry2 angry2








86
poruka na forumu
11 73



post # 36 | 09.09.2012 , 11:13 PM

Quote (Max_Peric)
ataMarov, Znas moje misljenje o njemu.....tako da svi su u pravu........prosto je on nije za tebe

Znam brtaeeeee ali ipak cu se vidim s njim sutra pa sta bude nek bude.......znas da mi se mng svidja,a tamara???ko nji sta pitaaaa,zabole me za tu maloumnu !

Katicaaa









109
poruka na forumu
73 594



post # 37 | 12.09.2012 , 12:23 PM

Quote (KataMarov)
ma moguce je samo kad se oce !!!!!

pa ako je moguce , zasto onda ti nisi sa njim????
Da slucajno neces???











896
poruka na forumu
89 981



post # 38 | 12.09.2012 , 12:38 PM

Quote (Enaa91)
pa ako je moguce , zasto onda ti nisi sa njim????


Ne ona nezna sta hoce to je problem....cas hoce cas nece.......a on je naravno mlakonja jer u kod njega nema ni m od muskarca.....za nju mozda ima a za druge ne.......decko samo sto je video sveta i ispilio se odmah ga devojke napale....sad misli da je Don Juan :D :D :D :D
Obicna gamad........ KataMarov, znas da tebe volim a njega mrzim...srcko moj srce srce








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 39 | 12.09.2012 , 2:05 PM

Quote (KataMarov)
Pa eto vidite da iam zabranjene ljubavi i da meni i tom decku nema mesta na ovom svetu...Mada mozda gresim,mozda njemu wise ona znaci mozda nju voli a ja mu se dopadam samo i ne zeli da me izgubi pa se zavlaci i meni i njoj pod "suknju"....jer da je musko na mestu sve bi razjasnio na vr...SWESNA SAM TOGA,I PONOWO ZELIM DA SAM S NJIM !


To nije zabranjena ljubav. To je samo tvoj način da malko izbaciš to iz sebe..

Koliko sam ja shvatila ovdje uopšte nema zabranjene ljubavi. Niko ti ne brani. Ni tebi ni njemu. Samo jednostavno to nije to.
Mislim da si pogrešno shvatila šta je to "zabranjena ljubav". :)








211
poruka na forumu
175 866



post # 40 | 12.09.2012 , 3:13 PM

Desila mi se tj desava mi se upravo. Ali to nije ono sto ce nas spreciti da se volimo, ako ljudima smeta nasa veza ne moraju ni da znaju za to, onda kad nam pukne film i budemo sigurni da mozemo da se izborimo sa okolinom mozda i kazemo, nesto, ali polako tek smo poceli ;)

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Zabranjena ljubav (Jel vam se ikada desila, zasto, kako?)
Search: