Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Koliko vam je stalo do misljenja drugih o vasem partneru?
Koliko vam je stalo do misljenja drugih o vasem partneru?




Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 21 | 02.09.2012 , 5:33 PM

nebitno misljenje drugih...

Be my love?







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 22 | 21.03.2013 , 11:20 AM

Pa nece drugi da budu sa tom osobom vec ja,ne zanima me tudje misljenje,smatram da sam dovoljno kompetentan da sam presudim jel taj neko za mene ili ne...

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









52
poruka na forumu
6 94



post # 23 | 27.03.2013 , 6:18 AM

Nisam u vezi. Ali kada bih bio, poznajuci sebe, siguran sam da mi ne bi bilo vazno misljnje drugih(pa cak ni najblizih), ako je ta konkretna osoba Moj Izbor, dakle izbor i srca i razuma. Mislim da ljudi treba sam da prave svoje izbore i odabire, kao sto i za te odabire treba da preuzmu odgovornost. Kad se dvoje ljudi sami, svojim emocijama i voljama odaberu, kada sami zele da budu zajedno, onda posle ako i ne uspeju, odgovornost mogu i treba da potraze jedino u sebi i svom medjusobnom odnosu. A ne u drugima oko njih, niti da se skrivaju iza drugih. Mislim da je tako pravilnije, ljudskije, zrelije, fer. Uostalom, kada su ljudi punoletni i jos i u recimo zrelim godinama, ne vidim sta tu ima ko sa strane da se pita, da se mesa, da utice  sl(kao sto to na zalost se desava). Pa ko je tu sa kim u vezi, u braku, da li dvoje ljudi koji zele da buduz ajedno ili i njihove porodice, prijatelji, rodbina, okolina. Zaista ne shvatam i n vidim poentu, smisao mesanja i uticanja sa strane. Kao sto ne vidm ni smisao trzanja i strahovanja od misljenja okoline. Niti smisao pridavanja tolike vaznosti sta drugi misle. Koliko god da su ljudi soijalna bica i koliko god da egzistiraju u zajednici sa drugima, ne vidim smisao nekog obaziranja na misljenaj okoline(pa cak ni najblize) o necijem ljubavnom, ili bracnom zivotu, ljubavnom izboru.


Poruku je menjao/la MrBeen - Sreda, 27.03.2013, 6:20 AM








375
poruka na forumu
43 188



post # 24 | 27.03.2013 , 10:22 AM

Uopste me ne zanima sta drugi misle o mom partneru.Bitno je da je on meni dobar!

Dve stvari u zivotu me uvek ostave bez reci INTELIGENCIJA kod zivotinja i GLUPOST kod ljudi.








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 25 | 27.03.2013 , 11:31 PM

Iskreno samo od par najboljih drugova. Mada i njihovo misljenje me nikad ne zanima, a od ostalih pogotovo nikako. :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 26 | 29.03.2013 , 0:27 AM

Od onih koji mi nisu u krvnom srodstvu misljenje o mojoj ljubavi me ne zanima UOPSTE!!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 27 | 12.10.2013 , 11:48 AM

Iskreno ni malo vise
Nekad sam slusala druge pa bila nesretna sad vise nedam nikome da mi svoje misljenje nakaci u glavu .

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 28 | 12.10.2013 , 10:29 PM

Samo misljenje, najboljeg druga i brata rodjenog. Ostatak me ne zanima, realno ja gledam da se meni svidja a ne ostalima. :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










792
poruka na forumu
53 326



post # 29 | 14.10.2013 , 10:06 PM

To bolje ne slusajte,ponekad je laz,ali uglavnom istina koju treba cuti,Po meni bolje ne :D











1333
poruka na forumu
533 3782



post # 30 | 20.10.2013 , 3:02 PM

Toliko da sam zaboravio kako se zove ova tema ;)






Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 31 | 16.01.2014 , 0:12 AM

Pa iskreno ne zanima me puno,posto ti ljudi nece biti sa tom osobom,vec ja... Ako je meni onako kako ja zelim i ako meni odgovara ,sta bi me se ticalo misljenje gomile? :p

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...







Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 32 | 25.02.2014 , 12:06 PM

Iskreno, ne zanima me ničije mišljenje kada je u pitanju moja devojka :))

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 33 | 25.02.2014 , 7:03 PM

Muh2r3m, ako te ne zanima zasto si otkacio onu iz gvadalupe-a kad sam ti rekao da nije za tebe. 
Misljenje drugih uvek uvazavam ali to ne znaci da cu i da poslusam ako mi kazu da se okanem te cure. 
Sta,ako nadjem neku devojku treba da otkacim ceo svet i da ih smatram neprijateljima jer mi se di** ?! Ne.Ionako na kraju krajeva sami nadjemo manu takvima, ne zivite u iluzijama ^

ED0 5




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Koliko vam je stalo do misljenja drugih o vasem partneru?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: